43
Fury - MMORPG
  • Lerstal
    #43
    sziasztok!

    én megvettem! nagyon jó game! igaz h PVP csak, de az jól meg van csinálva!
    szerintem érdemes megvveni mert ingyen van, és nagyon élvezetes, több fajta PVP rendszer van és 8 osztály... azokhoz is csomó egyedi és uj skillek vannak... az elején mindent pontosan elmagyaráz! nagyon jó game, jó h egy ilyet is kiadtak!
  • ricsa008
    #42
    Tölthető ingyenesen a kliens jó nagy nemmondom 2.56 gb :D jáccik vele valaki? milyen ?
    Pc Guru-n keresztül
  • WOLF3x6
    #41
    14-etol tehat ingyenes lesz a Fury, viszon kereskedni nem lehet... valaki aki jatszott a beta-val pls mondja el, hogy egy ilyen PvP jatekban mennyit szamit a trade?
  • Gyongyhalasz
    #40
    Hali! Prion néven játszom a betával. Ha valakinek van kedve együtt partyzni dobjon egy tell-t.
  • pedrohsi
    #39
    a hivatalos oldalon mától lehet accountot létrehozni, ha kaptál levélben béta kulcsot - a régi regisztrált tagok elméletileg mind kapnak.

    a szerver mostantól nyílt bétában megy
  • zsakosfrodo2
    #38
    Ok köf a választ.
  • fadi
    #37
    Csak hétvégén van játék...
  • zsakosfrodo2
    #36
    Sikerült eltölteni, de vmiért nem enged fel. Azt írja hogy server maintenance van, és majd hétvégén lehet játszani. Igaz ez?
  • zsakosfrodo2
    #35
    Tudok róla én nem a pénzes szerverekröl próbálom leszedni, csak úgy mindig sok időt ír ki és nem tudom kivárni, vagy netszaki vagy ujraindulás.... és sosem jön le, de nem adom fel. :D
  • Borg87
    #34
    Fileplanetról lelehet szedni kis pénz ellenére.
  • zsakosfrodo2
    #33
    Királosna hangzik, már két napja próbálom letölteni, de mindig ilyen 10 órákat ír ki. Most akkor is letöltöm csak ne legyen netszakadás....
  • Gubberx
    #32
    Teljesen mindegy mit állítok be a step 1-nél a válasz mindíg ez: Signup Step 1 Failed
    Reason: SYSTEM SPECS TOO LOW

    Akkor nem is tudok jelentkezni? :S
  • Borg87
    #31
    Sikerült 1 kis időt eltöltenem a játékban:)
    Közben megtaláltam a skiltanárokat nagy örömömre :) amit kicsit ugyérzek mindha a GW böl vették volna ki őket csak kicsit felturbózták és átírták a nevüket de lényegébe szinte ugyan azok. DE ők még kicsit tul cifrázták a dolgot azzal hogy nem 2 kaszt skiljeit lehet bepakolni a skil listába hanem amenyit szeretnénk tehát ha van 4 kaszt annak berakjuk a legjobb bufjait és kiválasztjuk a legnagyobb sebzést akkor van 1 mindenre jó karakterünk ami nem az igazi de az esetek 75% ba megteszi ;) A játékba van 1 kellemes kis aukciósház ami nagyon baró és jól müködik. Viszont nagyon meglepődtem azon hogy csak pvp van benne semmi mob vagy bábu amit lehetne ütlegelni. Viszont a grafika az nagyon szép nem ugy mint első ránézésre tünt egyedül a karakterek arca az ami rettenetesen ronda+ kicsit idegesítően sok a csillogó tárgy. Ezzel szembe a táj gyönyörű, a sivatagban homokviharok vannak, a mocsarakban kis füst ami néha megis vicceli a játékost mert, a meleg levegő és a gázok eltorzítja a képet és az ellenség nem mindig ott van ahol elvileg vagy, ahol a térkép mutatja.
    Remélem nemírtam el sok mindent :P
  • Borg87
    #30
    A játék nekem bejön ahoz képest hogy csak beta!
    Grafika hát eddig azt mondom, hogy rondácska de azért néha belekostol a gépembe és szaggat 2-3 képet, lehet azért mert béta és idővel kijavítják. Skilek viszont jól néznek ki és efektesek bár még nem játszottam anyit, hogy nagyon kitapasztaljam öket de ahogy nézegettem itt is valami duál kaszt van mint a gw-ben. De mivel még csak béta vagy azért mert még nemtaláltam skiltanárt ezért kicsit kevés skilem van(öszesen 6) emiat ebben a 2 kasztu élménybe nemvolt részem. Van benne valami combo féleség ami 1szerű mégis mindig elrontom :P 1.skill ellövi kapok 1 pontot 2.skilhez kell 3 combopont 3.skill kell 5 combopont. A mozgása viszonylag öszekapcsolódik a skil sorozathoz ütések közben nem áll alapállásba a karakter henem onnét üt tovább = lehet kardal sorozni rendesen odavisza ütlegeléssel :)! Kicsit játszok még vele talán jobban belejövök, és részletesebb infót tudok mondani!!
  • Maksi
    #29
    És korántsem annyira szép, mint amennyire a Screenshotokon láttam.. pláne nem olyan, mint az Oblivion.
  • Maksi
    #28
    Én már tesztelem, de elég bonyolult.. vagyis nem annyira egyszerű... pedig van vagy 2 év wow a hátam mögött.. azt valahogy könnyebb volt elkezdeni
  • Gubberx
    #27
    Ilyet... Mindenből bejelölöm a leges legjobbat erre kidobja hogy nem felelek meg a minimális követelményeknek.. lol
  • SZEG007
    #26
    filplanet pre-béta teszt jelentkezés:http://www.fileplanet.com/promotions/fury/#
  • zsakosfrodo2
    #25
    Helyes!
  • Borg87
    #24
    Sziasztok!
    Kaptam 1 meghívót részletes leírásokkal letöltési linkel!
    Most töltöm és remélem minden elsőre menni fog :P.
    Mind ez sikerül akkor mesélek róla amit tudok.
  • Maksi
    #23
    van valami hír a game-ről? Jelentkeztem teszternek.. bár még sosem csináltam ilyet :D
  • Gubberx
    #22
    xD
  • SZEG007
    #21
    ember szerinted a mai világban mi van ingyen?
  • Gubberx
    #20
    mire fel?
  • Lazarus
    #19
    Igen és havonta küldenek egy bizonyos összeget ha sokat játszol!
  • Cat 02 #18
    inygé van ?
  • SZEG007
    #17
    najo ezt csunyán elgépeltem sorry:(
  • SZEG007
    #16
    tol.om énj a GW-t, de az még nem zárja ki hogy nem érdeklödhetnék más játékok iránt
  • zsakosfrodo2
    #15
    Ha majd lesz vmi a beta-val akkor én is megnézegetem. Főleg mert ugy olvastam a FAQ-ban hogy egyszermegvevős lesz. És nem leszen havidíja, ha jól értettem.
  • zsakosfrodo2
    #14
    Ha majd lesz vmi a beta-val akkor én is megnézegetem. Főleg mert ugy olvastam a FAQ-ban hogy egyszermegvevős lesz. És nem leszen havidíja, ha jól értettem.
  • Jagumo
    #13
    most azt hiszem hogy 1 kcsit ott hagyom a WoWot!!!:D
  • Jagumo
    #12
    Az igen.
    haverom ezt a játékot mondta nekem:)
    nagyon ott van Oblivion szintü grafikája van!
    de állat!
  • Szaruman
    #11
    Már nem GWzel?:)
    Amúgy nekem elég magasnak tűnik a min követelmény, pl nVid7xxx vkari ajánlott (6xxx-et leszarják, ha jól értettem).
  • NEOreg3
    #10
    csak képzeled, hogy írtam
  • Apus
    #9
    404
  • Pigo
    #8
    de mégis irtál...
  • NEOreg3
    #7
    írtam volna valamit, de mivel a single játékokat úgyis csak letölteném így nem sok jogom van pofázni szal kussolok
  • Bucser
    #6
    mert ő nem játszhatja:D
  • sweech
    #5
    és miért zavar téged az a sok mmorpg? :-
  • ColdFire
    #4
    az