32
Monster hunter freedom 1-2
  • evilscorpio
    #32
    Valaki nem tud freedom 2 es oldalt? Topicot vagy valamit ahol frissen irnak a játékrol? mindenhol keresgéltem de bemutatokon kivül meg a freedom 1 en kivül sehol semmit nem találtam.
  • Seth
    #31
    PC-s?? El vagy e tévedve ? Vagy a Frontier-re gondolsz? Nem hinném hogy valaha is lesz angolul
  • kiro5
    #30
    bocs de mikor jelenik meg a 2 pc-s angol nyelvű változat?
  • VLB
    #29
    eddíg is volt online, hála az xlink kai-nak.

    Amúgy nekem is ilyen páncélom van, 8 piros fatalis halt meg érte:D
  • Samballah
    #28
    sziasztok! segítséget szeretnék kérni MH freedom 2 (PSP) ben.
    Még a legelején vagyok, felvettem a tűznél álló village chieftől az első kuldetesem, kimegyek tőle jobbra a faluból legyikoltam a szörnyeket, 3 valamilyen cuccot kellett gyüjteni,ilyen kosszerű lényekből, meg is szereztem, de az a kérdésem hogy lehet "bevinni" a küldetést? ha visszamegyek az ösvényen, csak a házamhoz jutok, de nem tudok visszamenni az öreghez kuldetéssel.kicsit zavarosnak tűnik a játék rendszere. köszi előre is a segitséget!
  • 5c0rp330n
    #27
    jön hamarosan a 2G rész, amiben lesz online játék is és még 1pár hasznos kis újítás :)
  • Fido4life
    #26
    te elkényesztetett szar..-.-
  • macselek #25
    Nem lehet online játszani:S Csak multiban...
  • edios
    #24
    Vki játszik itt online? Ui (bár tény, h nem voltam a legtürelmesebb) felcsatlakoztam a netre vele, bementem a kocsmába, és egy darab online küldit sem láttam, sőt, kifejezetten olyan érzésem volt, hogy egyedül vagyok. Pedig elvileg ez egy népszerű online játék:)

    Furának tartanám, ha amiatt nem múűködne online, mert backup. MoHH is simán megy neten..:S
  • macselek #23
    na megvan, most a két csillag közti questet kéne megcsinálni, de fingom sincs hogy mit kell...:S
  • baggins
    #22
    Gondolom tojást kell cipelned. Pedig nem nehéz. Várd meg, amíg a Rati eltűnik a hegytetőről, töltsd fel max.-ra egy Well done Steak-el a staminád, vedd fel a tojást, aztán uccu: rohanj vissza a bázisra. Ezek a cipelős küldetések egyébként mindenkinek a halálát jelentik, később lesz olyan, hogy megemlegeted a készítők felmenőit.
  • macselek #21
    Most ott tartok, hogy kinyirtam a három veloci hogyhivjákot, és elvileg elkéne osonnom a rathalos mellett, ami nekem eddig egyszer sem sikerült...
  • macselek #20
    ha nagyon ügyes leszek, akkor is legalább két hét..:D
  • baggins
    #19
    Figyeld a húst, amikor elhallgat a zene, alig láthatóan megváltozik a hús színe. Na ekkor kell X-et nyomni.
    Azt az ominózus kardot valóban úgy kell kihúzni, ahogy Scorpeeon kolléga említette, de csodát ne várj tőle: addigra lesz százszor jobb is. Viszont később kombinálni tudod egy másik karddal, ha teljesítetted az összes offline küldetést (ha ügyes vagy, ez cirka 50 óra :)))))
  • Papesz
    #18
    Ha valakit esetleg érdekel a Monster Hunter Portable 2.
  • macselek #17
    ufff hol van az még:D
  • scorpeeon
    #16
    Rathalos-t kell kinyírni ahhoz h ki tudd húzni, úgy hallottam :)
  • macselek #15
    Mi akar lenni a házunk mögötti excalibur? Megpróbáltam kihúzni, de nem sikerült
  • macselek #14
    Segítség kéne:P elkezdtem most akkor játszani, már kemény második "küldetést" csinálom, de folyton elrontom és megégetem a húst.. hogy kell megsütni normálissan?
  • ColdFire
    #13
    igen, tolom
  • macselek #12
    Ennél van erősebb páncél?
  • macselek #11
    Már van is, csak japán...Majd ha lesz Eu-s, vagy Usá-s akkor nekem is kell majd. Télleg, Te még tolod a mhfet, Coldf?:)
  • ColdFire
    #10
    amugyis ps2n is van
  • ColdFire
    #9
    2 kell
  • macselek #8
    Videók alapján? Vagy játszottál is vele? Én nem így érzem.... Hát, érdekes...
  • tigeroo
    #7
    azért nemszeretem a psp-t mert olyan csőlátós érzése van az embernek (legalábbis nekem)
  • Laky
    #6
    Jól néz ki, kár, hogy nincs PSP-m :(
  • scorpeeon
    #5
    Itt egy kis infó

    Egyébként az egyik legjobb grafikájú játék PSP-re. Azt mondják, hogy multiban nagyon jó játszani, de egyedül sem rossz.
  • bardocz
    #4
    valami infó esetleg?
  • scorpeeon
    #3
    Ma jelent meg a 2 japánul :)
  • Pheaper
    #2
    nincs psp m :P
  • macselek #1
    Minden erről a játékról:) Sztem nagyon király! Ajánlom minden psp-snek!:)