21
  • lavanek
    #21
    Szerintem meg nagyon jó minda két bad boys rész főleg a második nagyon jó film alig várom a harmadik részt ennyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • Tetsuo
    #20
    Jah és osztom rolika véleményét, Bed Boys bhöö.
    Akkor már inkább Beverly Hills-i zsaru.. v a Halálos Fegyver sorozat, v a Tango & Cash -bár nemtom h ez h jön ide :) Jah h akció/humor!- Meg a Jackie Chan filmek, meg atöbb száz film is jobb mint ezek a hányadékok.
    Feka filmekből pedig a Zsákolj ha tudsz!, meg a Spike Lee filmek (bár azok nem kifejezzetn vígj) hát most nem jut eszembe sok film.. de a Bad Boys még az amcsi szemmel is xar volt, gagyi poénokkal, itthon pedig a Saskabaré ennyire gagyi.
  • Tetsuo
    #19
    10 percből már simán lehet tudni. Sőt én az Üvegtigris 2nek, még a bemutatóját se láttam és tudom h 1 nagy rakás fos.
    Persze vannak olyan emberek akik végignézik az egész Isaurát, hátha jó.. LOL
  • qwas
    #18
    Nekem mind a két rész tetszett. Mondjuk az első jobban mert a 2.-ban voltak olyan dolgok amik nekem kicsit morbidak voltak pl. a már említett hullagázolós rész. Viszont mikor Megan barátja Reggie megérkezik hogy elvigye randevúra az a jelenet felejthetetlen. Kiváncsi leszek a harmadikra is.

    A Sziget tényleg nem volt vészes.
  • Szekely Goree
    #17
    Egyet ertek. De mar kesz kene legyen
  • bermuda3
    #16
    a sziget nekem nagyon tetszett. a bad boysok sztem egyszer nézhetőek de jók. nekem kicsit vontatottnak tűnt de akkor is jók. remélem a 3. is az lesz. mmint nemn vontatott hanem jó :)
  • immovable
    #15
    1.
    2.
    3.
  • TM
    #14
    "én egyik bad boys-filmet sem bírtam 10 percnél tovább, szerintem iszonyatosan sz.r mindkettő"

    ha összvissz 10 percet láttál mindkettőből, honnét tudod, hogy szarok-é?

    "manapság a mozi üzlet. Márpedig világ szinten termelt 162 millió dollárt egy termék amihez a 125 millió dolláros gyártás költség igencsak azt mutatja hogy profitált."

    jó volna, ha ilyen fekete-fehér lenne az egész biznisz. tegyél hozzá még min. 50 millát marketingköltségként, s máris nincs sehol a bevét hozzá képest. egyébként meg azt kell nézni, a stúdiónak mennyire érte meg. az USA mozijaiban termelt lóvé 55%-át kapja a stúdió. sehol sincs itt profit.
  • rolika
    #13
    hát nemtom...
    én egyik bad boys-filmet sem bírtam 10 percnél tovább, szerintem iszonyatosan sz.r mindkettő
    de ez csak az én véleményem :)
  • Wittgen
    #12
    Én már várom. Az a helyzet, hogy Brucheimer filmjeit leszámítva egy épkézláb akciófilm sem kerül moziba, a többi mind fos .
    Bad boys 2 óta nem volt valamirevaló akció-mozi. Mind a 2 rész az akció/humor kellemes egyvelege volt, bármelyik részt meg tudom nézni újra meg újra, mert nagyon szórakoztatóak.

    A Sziget meg elég jó film volt.

    Off: tudom ajánlani Jerry B. új filmjét a Deja Vu-t Denzel Washingtonnal. Kellemes csemege az is.
  • gplay
    #11
    Off:
    Csak nem nagykőrösi vagy?

    On:
    Nekem mind 2 rész nagyon bejött. Remélem, ha lesz akkor legalább olyan jó lesz a 3. is.
  • marcee
    #10
    A Sziget bukott, Hollywood-ban meg állítólag annyit érsz, mint az utolsó filmed! :D
    Én az első részre szórakoztató, látványos, egyszer nézhető akcióként emlékszem vissza, de a második nagyon feldühített a hullaszállító-üldözéses, gázolós, poénkodós, gyomorforgatós jelenetével. Úgyhogy túlzottan nem érdekel a folytatás.
  • Petys
    #9
    Sztem nagyon jó volt mind a 2 Bad Boys rész, a maga módján... Nekem a 2. tetszett a legjobban, eggyetlen hibája számomra az volt hogy szinte alig kapcsolódott az 1. részhez... De egymagában egy eszméletlenül jó film volt és asszem én is azt néztem meg utoljára a moziban, még mielőtt bezárt volna és a kis kínaiak nem ruhaboltot nyitottak volna a helyén...
  • szacsi
    #8
    pont hogy a fos marketing miatt bukott meg a film...
  • Frosty01
    #7
    a sziget nekem is teccet :S
  • Blasta
    #6
    Uhhh, újabb "na faszafeka vagyok, jólmegmondom a rosszfijúknak és a saját partneremnek is, anyázom erőteljesen miközben 220-szal ferrárizom és szarrátöröm az egész várost" film???
    Nagy szükség van rá...
  • Sanyix
    #5
    Hát sztem a 2 kva jó volt, akkorákat röhögtem a poénokon meg a szövegeken amiket lenyomtak :D aszem ez volt az utsó film amit moziban néztem meg...
  • winters123
    #4
    manapság a mozi üzlet. Márpedig világ szinten termelt 162 millió dollárt egy termék amihez a 125 millió dolláros gyártás költség igencsak azt mutatja hogy profitált.

  • winnie
    #3
    "T. Ötvös Tibor miééért emlegeti bukásként a szigetet folyamatosan? Kritikailag elismert volt és profitált is. "

    a sziget baromi nagy bukás volt - 2005 legnagyobbika. belegondolni is durva, hogy egy ekkora marketinggel beharangozott film, amerikában összesen 35 milliót - amikor a bad boys 2 három nap alatt termelt 46 milliót. (a sziget nálunk is hasonlóképen rondát hasalt, az utóbbi évek egyik legrejtályesebb buktája)

    pedig tényleg nem volt rossz film, kellemes, egy cseppet sem eredeti, de nagyon látványos.

    természetesen kritikai siker sem volt, valamivel több volt a negatív kritika, mint a pozitív, de a rajongói visszajelzések pozitívak voltak. ettől persze még a bevétel számít.
  • viizo
    #2
    A Szigetet én is megvédeném, nagyon jó kis Bay popcorn-mozi, az egy másik dolog hogy a mozipénztáraknál nem aratott...

    A Bad Boys 3 jó lenne ha hozná az első rész színvonalát, a kettő nekem nem jött be :/
  • winters123
    #1
    T. Ötvös Tibor miééért emlegeti bukásként a szigetet folyamatosan? Kritikailag elismert volt és profitált is.

    Nekem nagyon tetszett mind2 rész úgyhogy várnám az esetleges 3-at :)