17
Leállt végleg.
  • PíszLávJuniti
    #17
    ha tudunk róla, rajta játszunk
  • DarkHorSe
    #16
  • Dragooon #15
    te micsinász?

    témához hozzászólva: nem ismertem, de biztos derossz :(
  • Csuhai G
    #14
    :(((((((((((
  • Lifeforce
    #12
    Igen minden, és 99%-ban a legelső Magyarországon, de nem kevésszer a világon is a PL: FEAR beta :)
    Én is sajnálom, nagyon fog hiányozni :(
  • 3TOMI3
    #11
    :(
  • ffxi
    #10
    COD2 is volt rajta?
  • dotkom
    #9
    nem ismertem, de biztos jo volt.
    ugy hogy
    pápá
  • Borg
    #8
  • Yan
    #7
    sajnáljuk Lájf!
    tényleg kár érte...
    :(
  • Guer
    #6
    RIP

    anno még fear demo djoisvolt...
  • ThisZip
    #5
    Eh, pedig haverokkal tök jó volt külön SWAT4-ezni..... :///////
  • Thanatos
    #4
    :(((
  • Rage47
    #3
    hát, kár h nem ismertem:S
  • tigeroo
    #2
    rest in peace hungs.hu
  • Lifeforce
    #1
    Egy rossz hír azoknak akik előszeretettel játszottak a hungs.hu játékszerverein:
    A mai nappal végleg leállítottam. :(
    Jó 6 év során sok 1000 embernek nyujtott örömet, játékteret, és komunikációs lehetőséget, és néha mérget ha éppen fejbelőtték :D.
    Sok olyan információs oldalt hostolt a szerver, amivel emberek százainak megkönnyitette a munkát, játékát (beállítások terén), technikai tudását.
    Rengeteg ismeretség köttetett a TeamSpeak és Ventrillo szerevereinken, elősegítve a szavakba öntött érzelmeket és csapat összefogást, csapatjátékot.
    Szeretném megköszönni azoknak akik segítették a szerver működését tippekkel, leírásokkal, vagy játékbeli információkkal, játék módok ötleteivel.
    Célunk az volt, hogy Magyarországon elsőként indítsunk a különböző, jobbnál jobb internetes játékokból szervert, és segítséget nyujtsunk a továbbiakban NEM PÉNZÉRT indított játékszerverek konfigurálásában, ami nagy részben sikerült is.
    Miért állítottam le?
    A játék készítők, egyre kevésbé készítenek dx, 3d mentes felülettel rendelkező dedikált szervert, és egyáltalán olyan játékot, ami érdemes lett volna hosszabb futtatásra.
    Több mint 1 éve próbálom a "retro" játékokkal (Freelancer, F.E.A.R.) fentartani a látszatot és a reményt, de a jobb játékokat csak tologatják, a jobb demokat pénzért adják ha egyáltalán van, és a játékok megjelenése után sem váltják be a hozzá fűzött reményeket.
    Tudom most sokan mondják magukban, hogy ez a játék meg az a játék jönnifog és milyen jó lesz, erre azt tudom mondani, hogy több mint 1 éve ezzel ámítom magamat is.
    Természetesen egyéb más indokai is vannak, mint a nagyon lefogyatkozott szabadidőm, és az a tény, hogy egy kihasználatlan szerver fut sok pénzért, de az elveim nem engedték, hogy pénzért eladjak játékportokat.
    Nem szaporítom tovább a szót, köszönöm a figyelmet.
    Esetleg le is zárható a topic, iformáció jelleggel írtam, hogy ne keressétek a hungs.hu játékszervereket, ha még is indul akkor az nem az eredeti és megszokott, hanem egy hamisítvány :)