32
  • Hegyikecske
    #32
    Köszönöm, télleg faxán müxik kipróbáltam, neked is köszi fapapi!
  • tvik
    #31
    Csak azt nem írja a cikk hogy mit akarnak Magyarországon.
    Csak vaslerakatot akarnak, vagy fejlesztőket is keresnek majd?
  • wanek
    #30
    Tanulj meg magyarul, metszettgyerek!
  • Indigo
    #29
    Te miről beszélsz? Óriási sötétség van te a kis buksidban...
  • Penge4
    #28
    Hegyikecske: Hát nem tudom, de ebben az értelemben szerintem a POP3 protokollal ezt lehetetlen lenne megoldani. Vagyis, hogy pl a C vagy D meghajtómról mondjuk TC-ben áthúzzak egy mp3-at a Gmail-re, aztán töröljem, átnevezzem...stb IMAP-pal már inkább megoldható lenne.
    Indigo: Persze értem, de az már nem a Google hibája, hogy az emberek ez alapján döntenek. Legyen már az ember felelős azért, hogy mit vesz és hol néz (ha egyáltalán néz) utána a termék megbízhatóságának, hatékonyságának.
  • Indigo
    #27
    A lényeget nem érted. A reklám célja az, hogy ismertté tegye és az emberek agyába belevésse az adott terméket, amit pl a Google-on is reklámoznak. A reklámozó cég azért fizet a Google-nak, hogy megjelenhessen a hirdetése azokon az oldalakon, amelyeket nap mint nap többmillióan látogatnak. Ez egyébként több millió potenciális vásárlót jelent, akik ha bemennek egy üzletbe, akkor nagyobb valószínűséggek fogják a jobban reklámozott terméket leemelni a polcról (most nem feltétlen mosóporról beszélek, az csak egy példa volt). Te tehát megveszed a terméket, amelynek árában természetesen benne vannak a reklámköltségek is, azaz megfizeted az árát annak, hogy a Google szolgáltatásait ingyen igénybe tudd venni. Jó, most tökmindegy hogy TE pont nem azt a mosóport választod, de sokan mások igen, és akkor ők fizetik meg.
    Nem tudom mennyir voltam számodra érthető, szerintem nem olyan bonyolult ez.
  • Soockit
    #26
    http://www.getgspace.com/
  • fapapi
    #25
    Gspace panel a neve a cuccnak.Tuti.Nálam fenn vann.
  • Hegyikecske
    #24
    valaki nem tud segíteni abba, h egyszer láttam pont a gmail alján a tippeknél egy olyat h "használja virtuális meghajtóként gmail-fiókját" vagy valami hasonló szöveg. Én hülye akkor nem törődtem vele, tovább nyomtam, de most meg rájöttem, hogy milyen jó lenne ha csak egy egérhúzással feltehetném a leveleim közé a kedvenc zeném, vagy néhány filmet amihez aztán akárhonnan hozzáférhetek.
  • Balumann
    #23
    Vagyis ha elkezdem reklámozni, hogy vegyél levegőt, gazdak leszek? ;D
  • Penge4
    #22
    "de valahol mégis te fizeted meg, amikor veszel egy olyan mosóport (most csak mondtam valamit), amit a Google valamelyik oldalán hirdettek."

    LOL. Ha így nézzük, akkor a levegőért is fizetsz. :D
    A lényeg ott van, hogy a Google által meghirdetett cuccokat azért veszem meg, mert mindenképpen szükségem van rá. Pl mosópor, amit mellesleg Google, sőt, internet nélkül is meg kéne vennem.
  • UnknownAsshole
    #21
    hy
  • Bexter
    #20
    Csak én vagyok az egyetlen aki a Google céget tartja azideális munkahelynek? Önálló feladatokon lehet dolgozni munkaidőben? Álmaim netovábbja.
  • huuu
    #19
    Köszi Google! Eddig is sokat segítettél, és maradj itt, mert még sokszor szeretnélek használni.
    Microsoft-nak is köszi.
    Nem felejtem el a dos 3.3-ast utána 5.0-ást amikor ismerkedtem a Microsoft
    "termékkel". Szerintem senki ne felejtse, honnan idult el.
    Igaz volt pc-dos is v. ibm-dos. ibmbio.com parancsfeldolgozóval.
    Az is fejlődhetett volna így. Akkor még egál volt a verseny. De jó lett volna, ha az is fejlődik! Ez az ablakok meg lekörözte.
    Igaz, akkor a gyártóknak lenne nehezebb dolguk a kompatibilitás kezelése miatt.
    Így is van gond, elég sok! intel amd sok hardware gyártó küszködik.
    Nem tudom mi az olcsobb, a monopólium vagy a verseny. Szerintetek?
    Én is sokat szidom a windowst, de ha mást használnák, azt szidnám.
  • replaced
    #18
    Googlenek a keresője, az mi a legjobb a piacon, továbbá jó még a gmail is, nagy tárhely, amit az emberek 90%-a soha nem fog félig sem kihasználni, de örülnek neki, hogy pörög a számláló. ;)
    Google desktop, Picasa, Earth meg nem jött be, de azért hadd próbálkozzon, majd talán kitalál még valamit.
    Jah, a Books is jó meg a Code.
    Az emesrosszcég-gógöljócég meg szerintem hülyeség.
  • pepe003
    #17
    M$ bekaphatja!
  • Zenty
    #16
    külföldiekel nemfoglakozok sry
  • ssdb
    #15
    hmm... akkor u érzem majdnem minden részét a Google termékeinek használom: Google Desktop, Picasa, kereső, Gmail mer jók és nem utolsósorban free-k...

    szal most vagyük a levelező rendszert: GMail pajtás 3GByte-t ad nekem ingyé + ingyé spam szűrést. Freemail tesó assem 25 MB? szal vmi eszméltetlen keveset + fizetős spamszolgáltatást.... csupa geci pénzéhes T-Online-s... Bár a fő mailem még mindig freemail-es de a gmail-re már szoktatom magam mindenütt :)
  • Indigo
    #14
    Ingyen veszed igénybe a szolgáltatást, de valahol mégis te fizeted meg, amikor veszel egy olyan mosóport (most csak mondtam valamit), amit a Google valamelyik oldalán hirdettek.
  • wanek
    #13
    Nálam egy deka hirdetés sem jön elő a guglinál :) Persze más oldalakon sem...
  • Charybdis
    #12
    Már hogy ne lenne ingyen? Te fizetsz a Gmail-ért vagy a keresőért???

    Igen, az Adwords-ért fizetni kell - de aki ért hozzá, annak több pénz jön belőle vissza. Akinek meg nem, az hosszú távon nem fog hirdetni úgyse. Úgyhogy mindenki jól jár - te ingyen használsz mindent, a hirdetők meg többet kapnak vissza, mint amennyit költöttek (akik okosok).
  • Morden23
    #11
    "eladná 1$-al több haszonért, a Google viszont ingyen biztosít minőségi szolgáltatásokat"

    Természetesen a Google is pénzből él, és egyáltalán nincsenek "ingyen" a szolgáltatásai, csak éppen nem veled fizettetik meg - egyébiránt egészen pontosan "belőled élnek", amikor használod pl. a (mellesleg valóban minőségi) keresőjüket.
  • Frosty01
    #10
    I Love Google
  • Penge4
    #9
    Azért ne vegyük már egy lapon a Google-t és a Microfo$t. A Microsoft egy annyira profitorientált cég, aki még anyját is eladná 1$-al több haszonért, a Google viszont ingyen biztosít minőségi szolgáltatásokat. Pl mondj átfogóbb keresőt, mint a Google, vagy jobb mailszolgáltatót a Gmailnél.
    A hirdetései is normálisak, nem villódzó 1-2 megás flashbannerek és felugró ablakok...
  • wanek
    #8
    Milyen az a "jóh"? És mi az a "hozzálás"?
  • Zenty
    #7
    Igen a google szimpib nemtünik global cégnek mint az ms.Szal jóh a hozzálás marketingjük.
  • AranyKéz
    #6
    Én nLite-tel heréltem ki a vindózomat, nehogy már kúrogassa a gépemet.
  • Indigo
    #5
    Ugyanolyan mint a nem kiherélt, csak sokkal gyorsabb, mert ki van gyomlálva belőle egy sor felesleges szolgáltatás, amit a büdös életbe nem fog használni.
    Egyébként én is pont úgy vagyok vele. És nem ő a szánalmas, hanem az állandóan fröcsögő kis M$ buzeránsok.
  • wanek
    #4
    Tudod mi a szánalmas? Az, hogy valamit szánalmasnak minősítesz, és mégis érdekel. LOL!
  • Mo.Organ
    #3
    Kérd hogy töröljék a hozzászolásod mert ez nagyon szánalmas.
    Mesélj már nekem a nagyon kiherélt M$-ről az milyen?
  • DjDano
    #2
    persze mert te elvből használod a szoftvereket.... mert a MS és Google rossz, gonosz ördög szánalmas
  • wanek
    #1
    Én a guglinak csak a keresőjét használom, az nekem jelenleg bőven elég. A ms termékek közül pedig csak egy nagyon kiherélt oprendszert. Minden egyébre más cégek termékei a nyerők számomra.