15
  • quentit
    #15
    Egyet értek. Németh Szabolcs-on kívűl senki sem fog álcát törni. Még ha a farsangi bálról is jön valaki, nem hiszem hogy az állarcot el fogja törni (főleg, hogy azok főként papírból készülnek, így elhajlik, de nem törik)

    Különben sem a program felett, hanem előtt.



    Álcatörés helyett a legtöbben szertinem játszani fognak. Na jó Németh Szabolcs nem
  • M0RN1NGST4R
    #14
    Establish Battlefield Control. Stand by
  • Juszufka
    #13
    Örülök, hogy nem csak nekem szúrnak még szemet az ilyen dolgok :)
  • Hunty
    #12
    Teljesen igazad van, Szabolcs barátunknak láthatóan fogalma sincs a kifejezés jelentéséről, már korábban is hibásan használta: "Az első írásban a vérbeli FPS-eket mutatjuk be, a másodikban pedig a hagyománnyal szakító, gondolkodást is igénylő, könnyen meglepetést okozó fejlesztések felett törünk pálcát." (Idézet az "FPS-kalauz 2007: a nehézbombázók" című cikkből).
  • Juszufka
    #11
    "Pár nap múlva bárki elítélheti a játékot..."

    Ítélje el a rosseb, én játszani akarok vele. De még az álcatörésben is jobban bennevagyok.
  • Tinman #10
    Nekem is megvan eredetiben, igaz nekem a később kiadott DVD tokos verzsön :-)
  • Morden23
    #9
    Ne viccelj, amikor PC-m lett, az első (szigorúan eredeti) játékom a C&C volt.

    Még most is itt bújik valamelyik fiók vagy doboz alján.
  • gyuri12
    #8
    :D
    én egyedül a Stand by-ra emlékszem...:)
  • Tinman #7
    Tudtam, hogy benned megbízhatok :-DDDD
  • Morden23
    #6
    "Installing. Please stand by. While you're waiting, please fill out your registration card, and send it in."
  • a_n_d_r_e_w
    #5
    Kellene egy update a cikkhez, a február 20-át visszavonták, jelenleg 26 tqnik a legvalószínqbbnek
  • Tinman #4
    This program will install Command and Conquer.
    If you wish to install it to another drive and/or directory, please type it in below.

    Ki emlékszik? :-)))
  • zidder
    #3
    Mit adnék 1 demóért:)
  • AnonyX
    #2
    Hu szuper... Várom már!!!
  • immovable
    #1

    Várjuk...!!!