19
Tudom hogy van ilyen topic.De ez egy mentőöv
  • Attila56
    #19
    de akkor is kapok ban-t.Mert oylan topicot hoztam létre ami már létezik,és ez is elég nagy hülyeség volt részemről.
  • bertino
    #18
    azért csak nem nyírnak ki, ha nem tudod beszerezni azt a patch-t
    elég ha bezáratod ezt a topikot és az originálban keresel tovább ;)
  • Attila56
    #17
    Már azt is megcsináltam....de minden hiába......nekem már lőttek....1 hétig nem szólhatok hozzá,pedig mindig van mihez hozzászólnom.Nem baj életem második vagy harmadik büntipontja.....
  • csm
    #16
    lehet hogy nem kéne ilyen topikokat nyitnod, hanem inkább megkérdezned a sajátjában?
  • Attila56
    #15
    Jólvan rákerestem.Nemtudom megszerezni......ennyit rólam.....bezáratom a topicot és kérek büntipontot :(
  • Attila56
    #14
    Jah igen tudom....és jó kis büntető pont is mellé :( :( :(
    Pedig most sok topicban szeretek beszélgetni....mert befogattak,elsőnek nehezen ment mert akkor is büntipontot kaptam de már megint fogok kapni :( :(
  • cenobite
    #13
    "Ha ez a topci hülyeség,akkor kérem zárják be."

    Ne aggódj, meglesz...!
  • Attila56
    #12
    Patch link kéne....ahonnan patch-ket lehet letölteni.PLEASE
  • Attila56
    #11
    tudom.....de mégis milyen címmel?
  • Attila56
    #10
    jó tudom...már a moderátoroknak is megírtam...hogy bezárhatják ha zavarja őket meg ilyenek....
  • bertino
    #9
    oké, teljes mértékben megértelek, de egy modi lehet, hogy nem fog
  • whiskeyman
    #8
    Miért nem nyitsz egy saját topikot? Oda azt írsz amit akarsz és még az esetleges büntipontot is megúszod
  • 0ppika
    #7
    :D
  • Attila56
    #6
    Én csak annyit szeretnék ha patch linket adnának.....utána bezáratom ezt atopicot.Semmi többre nem vágyom.1 éve bent leszek lassan itt....és tudom hogy ez eléggé hülye ötlet de nekem ez fontos lenne
  • Attila56
    #5
    Használtam.Már bocs.....de az nem talál semmit.A hivatalos oldalon az 1.08-van és az 1.10-s de ahoz hogy ezeket feltegyem kell az összes patch....és a többi hol van?Én rákerestem de semmi eredménye nincsen
  • Istencsászár
    #4
    Olyan nehéz használni a googlét?? jesszus...
  • bertino
    #3
    Tudom hogy van ilyen topic.De ez egy mentőöv

    ???

    hülye vagy ?
  • Attila56
    #2
    Ha ez a topci hülyeség,akkor kérem zárják be.De legyen szives valaki adjon segítséget a 18 Wos AA topicban vagy küldjön üzenetet.PLEASE!!!!!!!!!!!!
  • Attila56
    #1
    Sziasztok.Tudtok adni patch-et?Az összes kéne hogy a magyarositás müködjön.Please