14488
prostreet
  • DJ Skyline
    #733
    NFS 4-ben is volt tuning és törés :)
  • CzGobe
    #732
    nem azért mondom, de volt NFSben törés. nem tom te mióta figyeled a sorozatot, de NFS 5-ben (Porsche unlimited) már volt tuning és törés is rendesen, amit pénzért javítgattál, mert különben bénán ment az autód vagy teljesen leállt, törés mértékétől függően. mindig láttad az állapotot természetesen, h figyelj oda a kocsidra, és ha nem törted meg az autót bónuszpontokat is kaptál tournamentekben..
  • DJ YAYO
    #731
    lessz Pro Street-es uzsidoboz meg gázolaj ízű nyalóka, meg RoJa felnis memóriajáték !!!
  • DJ YAYO
    #730
    várd ki a végét.
  • LeePí17
    #729
    meg..megmondtad h tele lesz..
    tele is van a hócipőnk..
  • Sergente
    #728
    mit lámázol te kis depis? Amúgy pár hét és telelesz ilyenekkel a topik, én megmondtam :)
  • SNAKE01
    #727
    STFU LAME -.-
  • ForzaInter
    #726
    :DDDDDDdddddddd
  • Dénes é
    #725
    ilyenekkel menjél inkább kapálni a kertbe
  • saxicola
    #724
    Remélem az új részben kicsit jobb lesz a történet, mint a Carbonban és hosszabb lesz.
  • PJack
    #723
  • SLICK
    #722
    elég lesz, köszi
  • LeePí17
    #721
    még 2en beírnak ijet és zárják a topikot...
    ésszel vazze..
  • Sergente
    #720
    Hú, tölthető torrentről, tuti nem fake! xD

    [viccel]
  • Bucser
    #719
    sőt tuti kijön kvarcjátékban és mobiltelefonra is java alkalmazásban. Kérdés értelme van-e...

    Szerintem nincs. Ugyanis ennek a játéknak semmilye sincs az autólicenceken és a grafikán túl.
  • DJ YAYO
    #718
    én már alig várom ps2,psp-re!
    itt a felsoroltak szerint lessz mind 2-re!
  • Cukros
    #717
    pihet agyuak
  • Dave0092
    #716
    nembaj, akkoris van
  • bertino
    #715
    hun verzio
    nem magyar ea lap, hanem HUN verzio
    kész, amit egyesek kitalálnak...
  • Dave0092
    #714
    van HUN- verzio az www.needforspeed.com-on
  • otrosinka
    #713
    ezzel 1et kell értenem.......
    így szok lenni náluk
  • Bucser
    #712
    A Video amit megnéztél szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy átvezető animációból lett összevágva. aminek semmi köze ahhoz hogyan fog kinézni a játék menet közben....

    Újabb EA-s parasztvakítás...
  • rikimen
    #711
    A videó alapján amit megnéztem jónak tűnik. Egyet nagyon utálok az NFS-ben hogy sosem volt törés. Pl: Carbon ha kiviszel egy qrva nagy dinócsontvázat a városban semmi baja az autónak. Csa az ablakon van egy kis karcolás. De ahogy nézem itt már törni fog az autó rendesen. Legalább nem lesz olyan gyerek onlinen aki wallride-ot nagyon nyomja
  • Szabi1991
    #710
    jobb mint ha tokyo karc lenne a címe :P
  • LeePí17
    #709
    engedélyem nélkül visszakormányoz az autó?
    kanyon drift..én leesek a szakadékba de az ellenfelet nemtudom lelökni..

    a calgon már a szánalom szánalomja volt..tokioi hajszát (eszméletlen okos volt a fordító!) ugyanis a Driftet nemlehet lefordítani...japánban, afrikában, itthon a drift drift marad!...
    mind1 meglássuk mi lesz belőle..addig majd a vérpistik jönnek mondani h szar lesz mert xy ott dolgozik az EAnél..
  • Dave0092
    #708
    dx9
  • CzGobe
    #707
    dx9 vagy dx10 lesz? lehet már tudni?
  • gabi89
    #706
    Teljesen eggyetértek :)
    Ez már az ötödik ilyen tuningold szarrá a verdád és nyomulj NFS..
    Az utolsó normális az NFS Hot Pursuit 2 volt meg esetleg az UG mert egy esetleg kettő ilyen tuningolós NFS elég lett volna.
    Ráadásul sokan arra verik magukat,hogy a Carbonban mennyit driftelnek és az milyen jó.Hát elárulnám,hogy a Carbonban lévő driftnek közi nincs az igazihoz.
  • SötétBarom
    #705
    "The visual tuning of your car will affect the performance! So you should think about the practical sense of how you design your car, because of the new physics engine, every modification will affect the performance. It’s not only about the look anymore. For this reason EA built in for example a wind tunnel, where you can test your new car design, if it fits your needs. It’s a pretty cool feature, which I’m definitely going to use"

    O_o

    "The system requirements for PC will definitely be higher than for Carbon or any other racing game lately, but we’ll know more about that as the development evolves."

  • Csabesz6
    #704
    mer nem szeresse az ixpét:\
    privizz rám, segitek rajtad:D
  • DJ Skyline
    #703
    ha már így nfs 4, akkor gyorsan megkérdem! miért van az, hogy azt dobja arcoma, hogy az nfshs.exe (vagy milyen exe) nem win32 alkalmazás, és nem indul el a játék! :S
  • SNAKE01
    #702
    ejjbazmeg,már megy a "van demo" beugatásos baromság,sok faszbazmeg,majd visszanézek ha lesz valami újabb infó.addig -/fav
  • tmisi
    #701
    Király ez a halálfejes verda a bannerban!
  • Csabesz6
    #700
    oh köszönöm szépen, de már más segitett rajtam, egyetlen 8megás xp patchel:) de köszönm neked is;D
    régi szép idők:)) nfs4 powaaa
    nah megyek is kindiak parkba rendörőket csalni a sinek közé;D
  • JackSparrow
    #699
    Ez az új NFS?
  • Picar77
    #698
    2 perc és meglátom :DD
  • Tigristank
    #697
    Látom nagyon szenvedsz, úgyhogy megpróbálok segíteni. :)
    Először a játék feltelepítése után rakd föl a 4.50-es patchet, majdinnen szedd le azt a fájlt, amit Tóth Laci belinkelt. Van egymásik Need for Speed 4 topik, itt is megtárgyaltak sok dolgot.
    Egyébként a játék elindulására több alternatíva is létezik, lehet, hogy nincs is szükséged mindegyik patchre, mert én először csak a 4.50-est tettem fel és elindult azzal is. (Mondjuk nem futott valami jól.)
    Az is érdekes volt, hogy amikor minimumon raktam föl az eredeti játékot és el akartam indítani, akkor kérte, hogy helyezzem be a cd-t. :D
  • DJ Skyline
    #696
    jó, csak nekem olyan érzésem volt annál a játéknál, mintha téglákkal mennék :D nem az autók formája, hanem az irányítása miatt! de amúgy hangulatos, rendőri erők elöszőr abban a részben jelentek meg
  • Picar77
    #695
    megnézem , télleg olyan jó mint ahogy mondod?
  • DjDano
    #694
    Kicsit OFF: Szeretném a figyelmetekbe ajánlani minden idők (szerintem és sokak szerint) legjobb NFS-ét (NFS 3 - Hot Pursuit), az alábbi linkről letölthető egy speciális változata, alig 400 mega, teljes játék, nem kell krekkelni, fut XP-n és Vista-n is!

    Need for Speed 3 - Hot Pursuit

    Aki nem próbálta még a játékot feltétlenül töltse le, bár a grafikája mai szemmel elég gyenge, de a játékélmény még mindig felülmúlja a mostani NFS-eket.

    UI: A sok spam helyett inkább nyomjátok a gémet! ;)