14488
prostreet
  • [HUN]FaTaL
    #121
    van d3d meg xp patch nfs4hez és akkor működik
  • TomDantes
    #122
    Szerintem az újjakban is jó a játékélmény. Én élveztem. Igaz nem úgy áltam hozzá hogy ez egy ultra-relisztikus szimulátor lesz. Nem kel tőle töbet várni mit amit nyűjt.
  • Dragooons
    #123
    Istenem ez is olyan szar minta Carbon?Szerintem az Undergrund és az Undergrund 2-ö a király a Carbon már jobb mint a Most Wanted,de majd meglátjuk ez hogy sikerült!
  • SNAKE01
    #124
    khm khm...
    nagyon ismerős nekem a logod -.-
    jaj,tudom már mivel az én logom
    engedélyt adtam-e hogy használd?
  • Dragooons
    #125
    És baj,hogy használom?Irtam priváltott és légysz irj vissza!
  • SNAKE01
    #126
    írtam
  • Dragooons
    #127
    Okés olvastam meg irtam újra.Amugy ThAnKs a Lógót
  • Olcsóvér
    #128
    hát fogalmam sincs hgy milyen lesz de remélem nem lesz undregrund still mer attól már hányok
  • Olcsóvér
    #129
    bocs ha ünneprontó vok de

    http://tcm.masterschallenge.net/index.php?drawtopic=1147


    nézzétek meg
  • reaper4
    #130
    hát nem a legjobb ötlet más logóját használni... az enyémet is vki használta ki is lett dobva...
  • LeePí17
    #131
    #116
  • Olcsóvér
    #132
    használom valakiét?
  • Dragooons
    #133
    Te láma ha vissza olvasnál észre vennéd hogy megengedte hogy hasznájam!
    <MIELÖTT KÉRDENÉL OLVASS VISSSZ>
  • Dragooons
    #134
    ::::::::::::::::::::::::VÁLASZ ERRE GOMB::::::::::::::::::::::::::::::::
  • reaper4
    #135
    azt hiszem ezt akkor megbeszéltük :)
  • Dragooons
    #136
    Jah
  • Beni521
    #137
    én azt hallottam nfs island lessz az új rész címe :/
  • Daveee
    #138
    félre halottad
  • Attila56
    #139
    Tök hülyeség állandóan újrészt csinálni az NFS-nek........és mindig gyorsan kész van...és tök unalmas....de azért erre is kiváncsi vagyok :)
    A Carbon nem nagyon nyerte el a tetszésemet.....a rendőrök is bénábak voltak :)
  • exider
    #140
    de jó megint lehet városban száguldozni gagyi fizikával, törés nélkül stb stb....
  • Dragooons
    #141
    Megint lehet idegeskedni hogy milyen jo vagy szar lesz a game!
  • Katun
    #142
    Kit idegel már a lepukkant nfs? Max kis Jóskát aki megint 2milliárdod akar driftelni majd keménykedni az adott fórumon....
    ték
  • bertino
    #143
    egyértelműen fos lesz
  • Dragooons
    #144
    De hallod még alig adták ki a CARBON-t most meg jön a másik rész sok játék van igy de nem rá 3-4 honapra kiadjáka a kövi részt!És egyre egyre szarabbak lesznek adig amig mindenki megunja és kidobják a kukába az NFS részeket
  • MrDOS
    #145
    A 3-as need for speed-et nehéz volt megunni és a 2-est is. Hónapokig elvoltam velük(beleértve az Underground 1-est), de a Carbont 2 nap alatt untam meg, ennyi idő alatt vittem végig ennyi idő alatt untam meg. Egyetlen jó tuningos NFS az underground, a többi szar. Szerintem elég a tuningból és legyen újra régi az NFS.
  • MrDOS
    #146
    A 4-est meg az 5-öst nem tudom milyen mert ne játszottam rajta.
  • MrDOS
    #147
    ne-nem
  • bertino
    #148
    az 5össel kár, hogy nem játszottál
    tudniillik még ma is 100x több élvezetet nyujt, mint ezek a rókabőrök
  • Dragooons
    #149
    Hát én csak a Underngrund 1-el meg a 2-vel voltam el
  • razz
    #150
    nem tudom mi leszz igy én az elsö nfs ota tologatom ezeket.
    nfs 1 még anno kurva jo volt
    és aztán a porsés is teccet aztán az ug 1 volt igazán jo még a felling és a zene nagyon ott volt aztán jött az ug2 amibe én rohadtul utáltam a 6körös szarokat föleg ha utolso 20méteren elöztek meg
    most wanted =ami tetszet benne hogy végrre volt történet és luxus abb verdák
    hát ez a carbon szerintem az nfs megcsufolása=szar történet, lélektelen,hulladék zene,tuning korlátok ,kurva rövid,kegyetlen gagyi unlockolási rendszer 80% 15 kocsim volt 100nál már 45 érdekes.na mindegy most itt ez az uj nfs ami megmondom öszintén engem már nem is érdekel.már csak azért is mert a tdu nagyon ott van jácottam vele és tudom nem fogok benne csalodni
  • Panjabi Mc
    #151
    Még anno az NFS 2 -vel én is gémeltem az nagyon jó kis game volt. Azokkal pedig egyetértek akik azt mondják hogy a Carbon az egy hulladék, mert ez szeirntem is így van mert annyira nyomják ezt hogy minél több tuning bele meg egy nagyon város stb. sok hujeséget aminek már semmi értelme.
  • trogerzsiger
    #152
    A carbon is azért lett olyan amilyen mert ez kell a népnek. Mert kijött az a tokijó hajsza vagy micsoda, ami elég fos.majd jön vmi jó ötlet az eanél
  • Dragooons
    #153
    De a "nép"csak azért vettem meg mert a bejátszásait jol megcsinálták amugy egy UNALMAS game volt
  • Olcsóvér
    #154
    a hot pruisit télleg nem volt rossz
  • DjDano
    #155
    A NFS3 Hot Pursuit megy Vista-n is, holnap fel is rakom egy kis nosztalgiaképpen
  • trogerzsiger
    #156
    hihi
  • 3P
    #157
    Érdekes volt anno, hogy a NFS sorozat tulajdonképpen a test Drive hanyatlásából született meg, most meg az NFS hanyatlása vezet a Test Drive újboli felemelkedéséhez.
    Hogy miért mondom ezt? Nagyon egyszerű. Emlékszem gyerek koromban imádtuk C64-en a Test Drive sorozat részeit, talán különös kedvenc lett, amikor USA változatos vidékén közúton a renderők elől menekülve versenyeztünk a kihívónkkal. Már akkor megjelentek benne az akkori top kocsik és ki ne szeretett volna belülni már akkor is egy Ferrariba, egy Porsche-ba, vagy egy Lamborginibe? Szerintem mindenki, és ki ne szeretett volna valós következméány nélkül száguldozni? Szerintem mindenki és ez volt a sikere a játéknak. Az akkori grafikai szint a maihoz képest nevetséges volt (16 szín 160*200-as felbontás), de mégis nagyon tetszett nekünk. Aztán a Pc térhódításával is megjelentek a Test Drive-ok PC-n először Monochrom, majd CGA, aztán EGA, majd VGA grafikával. A retró újra feldolgozások (igen a 90-es évek elejei PC-s játékok sokszor régi C64 és más korábbi otthoni gépek átírt játékai voltak). A sorozat PC-n is sikeres volt, de a TD 3 részétől elindulét a hanyatlás, s rosszabbnál rosszabb részek jöttek. Közben jött fel a konkurencia, de igazi országúti verseny nem volt a konkurencia kínálatában, míg nem eljött a Pentium 1-esek idején a NFS. Az akkor jött, látott, s totális győzelmet aratott. A recept egyszerű volt, legalább is nekünk "öreg rókák számára" másold le az első Test Drive-okat, grafikailag tuningold fel, s add ki mint új játékot. A másolás jól sikerült nem is akartak túl sok dolgot hozzáadni, azaz voltak márkás kocsik, rendörök, országút szag és verseny. A grafikai tuning viszont döbbenetes volt akkor. Nem volt olyan autós játék ami akkor egy lapon említhető lett volna a NFS-sel. Ez jelentette a sikert. Akkor még a fizikai is jó volt, legalább is a mai light-os fizikájú NFS-ekhez képest. Virágzott a NFS, egyértelmű volt a folytatás, jött a 2. rész, ami a túlzott hardver igénye végett (s hozzá nem oly jelentős grafikai plusz) kisebb sikert hozott az 1. rész után. Majd a 3. résznél az EA 19-re lapot kért. Azaz behúzta, hogy a 3. részhez kötelező volt az akkori csoda fegyver, azaz a 3D gyorsító. Szerintem sokan pont a NFS 3 miatt vettük meg első Voodoo kártyánkat. A 4. részben megduplázták a pályák számát és a rendőrök komolyabb szerephez jutottak szerettük azt is. Az 5. rész viszont az árkád részek után ismét a szim rajongóknak próbált kedvezni, talán ezért is szeretjük sokan legjobban, vagy az 1. rész után legjobban az 5. részt a Porsche Unleashed-et. A 6. rész ismét rendőrös volt, a grafika is sokat javult, de kevés plusz dolgot kaptunk ezen kivül, azért én még azt is szerettem. Majd jött a tömény műanyag korszak, az első UG újszerű volt, s szerintem még tetszett is az NFS fanok többségének, a 2. rész meghozta azt ami 1. részből kimaradt a szabadságot (tulajdonkéép a 2. rész szerintem a legjobb "újkori" NFS), de ami utánna jött az amár sokak számára rókabőr volt és egyre hangosabban kiáltják a végét a sorozatnak. Az eladások ennek még ellentmondanak, sokan elhiszik magukraól hogy sinautó az valóság és trendi matricázás megfogja a fiatalokat. Persze amíg a prompt eladás az EA-t igazolja, addig minek váltani?
    Persze anno a 6. résznél is kezdet unalmassá válni a sorozat, de mivel sokáig nem volt konkurancia, ezért fogyott a széria, majd jött a Midtown Madness és hirtelen igazi konkurens jelent meg, s gyökleresen új helyszin jelent meg, azaz a belváros. Az EA talán ezt meglovagolva váltott. Kérdés, hogy a Test Drive mit vált ki az EA-ből, ismét vált és az unalmas neonfényes városok után végre visszatér a mediterrán partvidék, és az a alpesi tájakra, vagy marad még a betondzsungelben?
    Én nem tudom, de számomra a változatosabb vidék és a luxus járgányok jönnek be, s szerencsémre legyen mondva a Test Drive jó részt ezt teljesíti is.
  • rekettyes
    #158
    Basszus te ezeket mind végigtoltad? Én csak az első kettőt meg az NFS UG-t ismerem.
    Az első részt azt tényleg csodáltuk amikor kijött. Ott álltunk valami kiállításon és csak lestük milyen baba játék. Akkor kezdték árusítani a pentium 1-es procikat. De én 1-2 évig csak 486SX procival toltam =)
    Kb akkoriban jött ki a Qrally kizárólag angol pályákkal, ez a két autós játék volt a csúcs.
  • 3P
    #159
    Mivel imádom az autós játékokat... ;)
  • LeePí17
    #160
    nekem személyem szerint az 1, 2SE 4, 5, UG2 tetszett a legjobban.
    az 1be a parton...
    2Se Elnino cheat..meg hollywood pálya..
    4 Kinidiak Park Bmw M5 rendőrüldözősdi..
    Ug2 tuning + szabad kószálás..