44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #40900
    Ismét 2 ingyenes cucc a storeban a hétvégén (meg a többi leárazás is!)

    [URL=http://kepkezelo.com/][/URL]
  • whitequeen73
    #40899
    Egy jótét lélek modthesimsen, akinek a nevét imába kéne foglalni, elkezdett olyan hider modokat gyártani, amik elrejtik a béna alapdolgokat CAS-ban, sokkal gyorsabbá téve azt!!! (Azt is utálom kivárni, míg be engedi kapcsolni a szűrőket... Gondolom, nem vagyok egyedül ezzel.) Ráadásul lehet olyan verziót is választani, hogy a játék által generált simeken se jelenjenek meg ezek!
  • kem001
    #40898
    Sejtem , hogy mi okozza a hibát. Készítsen közös képet interakciónál megállnak a sim-ek, és semmi sem történik.. Szerintem itt lesz a kutya elásva.
  • kem001
    #40897
    ..és igen.. A nem rég beköltözött házban is megjelent ugyan az a láthatatlan tárgy hiba..
  • Aragorn831109
    #40896
    Én még tavaly a 2012-es verziót, de hamar töröltem is. Mert tök üres, másrészt az egész német. :)
  • Roccio
    #40895
    szal ti feltettétek az új valley-t? :DDDD
  • Ironman2
    #40894
    De nehéz volt megalkotni ezt!
  • Ironman2
    #40893
    Még nem hivatalos logó:

  • Ironman2
    #40892
    Legalább én hadd válasszam ki a szakácsot! Ez nem lehetséges,csak ha lecserélem a mastercontrollerrel.
  • whitequeen73
    #40891
    Na ne zsörtölődj már, hát istenem, a 3-ban most ennyi az üzlet. Vegyél közösségi telket, fejlesztgess, az is ilyesmi. Majd hátha a 4-ben reneszánsza lesz a TS2-es típusú biznisznek!
  • Ironman2
    #40890
    Türelmesen kivárják a rendelést! Mi van ha közben infarktust kap a szakács?
  • Ironman2
    #40889
  • Roccio
    #40888
    ti feltettétek a new sunset valley-t?
  • Ironman2
    #40887
    De gáz hogy ebbe a szarba be se lehet jelentkezni,mert megszakad a kapcsolat a szerverrel! Akkor minek erőltették rá az online lehetőségeket a játékba! Motherfucker!!!
  • Ironman2
    #40886
    Akkor a korok közt lehet majd utazni,végül is annyi az egész hogy pályáról,pályára fog teleportálni a sim,közben 5 perc töltési idő szünet lesz
  • Ironman2
    #40885
    Időgép 2.0 DDDD
  • Joschka
    #40884
    Má megint el aludtam...és folyik a nyálam is...

  • Joschka
    #40883
    GasztRutin Bisztró (1700 SimPoint)



    Kissé túlságosan is hétköznapi éttermi élmények érik a simedet? Olyan egyhangú minden, hogy ha beül valahová, küzdenie kell az elalvás ellen? Ebben az esetben itt az ideje, hogy feldobja egy kicsit az élményt: irány a GasztRutin Bisztró, ahol a csúcsgasztronómia leges-legjava várja az ínyenceket!



    Prémium tartalom

    Üzletszerű ipari sütő



    Kemence
    Szeretnél saját üzletbe vágni és rengeteg simoleont keresni? Mit szólnál hozzá, ha eltöltenél egy éjszakát a városon kívül ott, ahol egy séf várja, hogy megfőzhesse kedvenc ételedet? Ha mindez csábítónak hangzik, akkor érdemes lenne beszerezned az Üzletszerű ipari sütőt, felvenni egy szakácsot és elkezdeni úgy élni, mint egy nagyfőnök!
  • Joschka
    #40882
    The Sims 3 Into the Future: Két újabb kép




    The Sims 3 Movie Stuff első képek a cuccosról




  • Joschka
    #40881
    Már csak az hiányzik, hogy Schwarnold Majdneméger a Karburátor ki lépjen abból a kütyüből...
  • Joschka
    #40880
    A Július 23.-án az élő adásban több infó is jön majd az Into the Future kiegről.

    (simsvip.com)
  • Joschka
    #40879
    Tadááááááááááá!!!

    Íme az első kép a The Sims 3 Into the Future kiegből



    (simsvip.com)
  • whitequeen73
    #40878
    Amúgyis sokszor nehéz megkülönböztetni őket,amig ki nem fejlődnek teljesen

    Az továbbra is az lesz, mert csak a felnőtt növényeknél működik
    Nézegettem én is, de annyira nem praktikus, mint lehetne. Úgyhogy maradok a kis táblácskáimnál :)
  • kem001
    #40877
    Próbálták már, és nagyon bugos ez a verzió még..
  • Aragorn831109
    #40876
    Még a 2012-est. :)
  • Joschka
    #40875
  • Ironman2
    #40874
    14 éves sincs,és arra kiváncsi mi van a takaró alatt! (vagy lehet a kikockázásra gondolt) megmondom mi van alatta! lepedő!
  • Ironman2
    #40873
    Akkor te már betelepítetted!
  • Ironman2
    #40872
  • Aragorn831109
    #40871
    Úgy töltsétek le, hogy német nyelvű az egész szomszédság. :)
  • Ironman2
    #40870
    Hát a double clicket már régóta elfelejthetjük,mert nem müködik úgy a telepítés,csak a launcherrel!
  • Joschka
    #40869
    Most igen...de nem télen!
  • Ironman2
    #40868
    Tegnap óta tölthető amúgy a New Sunset Valley a Simfans.de oldaláról.Béta állapotban van,a linkre kattintva rögtön jön is lefele:

    Downoald New Sunset Valley 2013 (Open Beta v0.39 - Date: 17/07/2013)

    1 New charging down Sunset Valley - Download: New Sunset Valley (zip).
    2 Extract the downloaded. Zip file
    3 Double-click the. Sims3pack file.
  • Gólya #40867
    Jesszus...harminc fokban lenne lelked kizavarni?
  • Joschka
    #40866
    Azé mer egy halom bumburnyák van a sims studió vezetőségében...essen is tájuk egy vékányi csipás macska!
  • Joschka
    #40865
    Olyan kód nincs!
  • Ironman2
    #40864
    Nemtudom hogy miért nem tudták lemodellezni az igazi növényeket! Miért kell 5 különböző zöldségnek ugyanolyan bokor!
  • Ironman2
    #40863
    eheh,legalább látom hogy szomorú a fa!
  • Ironman2
    #40862
    Na ez nagyon hasznos mod.Buborékban jelzi a növények felett hogy milyen állapotban vannak! Amúgyis sokszor nehéz megkülönböztetni őket,amig ki nem fejlődnek teljesen! 1.55-ös peccsel kompatibilis!

    http://www.modthesims.info/download.php?t=507965


  • Ironman2
    #40861
    Különben is az adatlapod szerint még 14 év alatti vagy,szóval menj a térre focizni,jó idő van