44547


no-warez.gif
  • Gólya #40980
    pont azt fixíroztam, vajon egyáltalán beférne-e...
    mondjuk ha be is tuszkolnád, lehet megáll egy helyen aztán úgy kellene levágni róla...
  • Joschka
    #40979
    Aztán majd "letépődik" minden ruha róla alul...mire Era meg azonnal el megy...
  • Joschka
    #40978
    Egy fenét...be fog szorulni majd tutira abba a kémcsőliftbe!!!!
  • Joschka
    #40977
    ....DDDDDDDDD..DD
  • Ironman2
    #40976
    teli hassal? eheh! kizárt dolog!
  • Ironman2
    #40975
    Az! Takarító robot!
  • Gólya #40974
    gondolod, Gyuri is lebegni fog...?

  • Joschka
    #40973
    Na, ez most felkeltette az érdeklődésemet....Gyurinak kell egy ilyen bazi nagy kémcsőben lebegő lift...vagy mi a manó az... meg a takarító robot.

  • Ironman2
    #40972
    Van már borítókép is a Mozis cuccokról,nemrég rakták fel:


  • Ironman2
    #40971
    itt meg egy bannerkép!

  • Ironman2
    #40970
    Milyen jó figyelni a Twittert! Épp most tettek közzé egy borítóképet:

  • Ironman2
    #40969
    Jeti hiányzik még a sorozatból,azt nem hozták át a kettőből,pedig milyen jól nézett ki,mint a csubakka.DDD
  • Ironman2
    #40968
    mellesleg...
  • Ironman2
    #40967
    remélem nem a szervó robot lesz a speciális lény,mert azt már elsütötték az Álomállásokban,én inkább a Jetire gondolok!
  • kem001
    #40966
    Era majd ráizgul..DDD
  • Ironman2
    #40965
    hehe,és azok csak a lábai lesznek!
  • kem001
    #40964
    Aztán jön jövőbeli Joschka sim-je, aki akkora lesz, mint egy léggömb..DDDD
  • kem001
    #40963
    Mindig is utáltam az ilyen időutazós dolgokat..
  • Ironman2
    #40962
    vagy a LÁMA!
  • kem001
    #40961
    Azt eddig is megoldották. Mastercontroller.. Vagy a telefonfülke..DDD
  • Ironman2
    #40960
    még nem is tudsz róla semmit se,lehet majd találkozol a jövőbeli önmagaddal! akkor aztán majd el kell hogy rejtőzz,nehogy beinduljon a tér-idő kontinuum,vagy lehet gyüjtögetni anyagot a fluxuskondenzátorhoz!
  • Ironman2
    #40959
    inkább teleportálás lesz.DDD
  • kem001
    #40958
    Pont olyan 2 kiegészítő, ami egyáltalán nem érdekel. Időutazás? Ugyan már.. Akkora hülyeség...
  • Gólya #40957
    másik, hogy amióta létezik a sims, azóta léteznek kreátorok...én nem tudom, ezek a nagyon okosak nem látják, mikre képesek egyesek?
    vagy olyanok, mint bizonyos emberek, akik hiába néznek tükörbe, mégsem látják, hogy néznek ki? (tennék ide egy hányós smileyt, de inkább mellőzöm)
  • Ironman2
    #40956
    igen,nálam is csuklik a játék rendesen,és nincs CC
  • Gólya #40955
    a cc holmikkal semmi gond nincs - a zuram nem használ olyanokat, mégis csuklik az ő játéka is

    itt valami nagyon csúnya dolog kezdődött az 1.55-ös patch-csel és folytatódott a 10. kieg-gel (legalábbis az én tapasztalataim alapján, mert addig viszonylag simán futott a játék, míg meg nem kínáltuk az 1.55-el)
  • Ironman2
    #40954
    Én azt nem értem hogy egyáltalán miért szarják rá a cc-et,ha egy idő után instabilissá válik az egész.Jó tudom,a gyári simek pocsékul néznek ki,alkotni kell valami mást,de ha egyszer nem müködik,a dolog,akkor nem kéne erőltetni őket!
  • viviannne
    #40953
    na ezzel egyetértek
  • Ironman2
    #40952
    Állítólag ma fogják leleplezni a Sims4-es arcokat!!
  • Gólya #40951
    jajj bogaram, te még hiszel a mesékben?

    ebből épséges játék az életben nem lesz már...ha kidobják az utolsó kieget is, onnantól kezdve még nagyobb ívben és még magasabbról fognak tojni az egészre, mert akkor már a négyessel kell foglalkozni

    eddig csak úgy halkan említettem a hitesnek, hogy Joschkának is úgy megy a játék, hogy újrarakta az egészet, de tegnap már ő mondta, hogy leszedi az egész cart, mert kb. két órát tökölt a játékkal, mire hajlandó volt betölteni az előző napi mentését (sőt azt hiszem, nem is azt indította végül, hanem a megelőzőt)

    ma meg délelőtt nemes egyszerűséggel kivágott a 'csába a játék, pedig csak a cc-ket néztem végig, hogy ami nagyon muszáj, azt vissza tudjuk rakni - de úgy kivágott a köcsög, hogy még a gépet is...

    és ezért embereknek van képe pénzt elfogadni...bár gondolom a csórikat ott is szívatják, elég egy apró - ezekhez képest milliomodnyi hiba és repülnek...

    hip-hip-hurrá...
  • viviannne
    #40950
    kéne hozzá egy jóóóóó gép :P
  • Ironman2
    #40949
    hát ez a mozis cucc,nem vonz annyira engem!
  • Ironman2
    #40948
    lesz rá orvosság majd ősszel!
  • Ironman2
    #40947
    micsoda robotok lesznek!!! öcsééém!!
  • viviannne
    #40946
    ezek után csak fáj a szívem
  • Ironman2
    #40945
    További 4 kép a Mozis cuccokból:




  • Ironman2
    #40944
    Nem is kell várni estig! Itt van 4 kép az Into the future kiegből:




  • Ironman2
    #40943
  • Ironman2
    #40942
    vége lesz a kieg sorozatnak,akkor már talán befoltozzák a lyukakat! de erre nem vetek mérget!
  • Ironman2
    #40941
    ne már! ma mutatják a 2 új kiegészítőt! ezt kihagyni???? (sims4-ből tuti semmit se látunk megint,nagyon eltolják a Gamescom-ig)