44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #41180
    Csak ez nekem a tengerparton kéne pont, remélem azt a sok kacatot valahogy ki tudom szedni belőle.
  • Joschka
    #41179
    Hehe..én meg pont onnét rántottam le az előbb ezt:

  • Gólya #41178
    ajjajj...ez nem jó ötlet:(

    kezdtem ugye Frau Engel házaival és már mindjárt elcsábulok megint - pedig nem szabad ilyeneket letölteni, mert akkor megint megnyekken a játék...(most olyan szépen megy, csak el ne kiabáljam)

    ez a csaj miket tud...eszméletlen hangulatos házakat csinál...
  • Joschka
    #41177
    Ja, az origint óvastam cak még nem jutottam el odáig, hogy frissítsem izs.
  • Ironman2
    #41176
    frissült az errortrap mod,és az Origin is!
  • Joschka
    #41175
    Jújjj...találtam meég egy cuki konyhát.

  • Gólya #41174
    na még az jutott eszembe, hogy most végignézem a házakat, hátha úgy megtalálom...
  • Joschka
    #41173
    Néda...ez nagyon hasonlít ahhoz, nem?

  • Joschka
    #41172
    Nézd meg esetleg a DCBackup mappában.
  • Gólya #41171
    köszi

    viszont most még az jutott eszembe, hogy ami cucc letöltött házakkal jött, az vajon hol van? mert a downloads mappában ezek nincsenek nevesítve, csak maga a ház...a mods-ban sztem megint csak nincs, mert annak a tartalmát lassan kívülről felmondom, annyiszor néztem már át...


  • Joschka
    #41170
    De azért éppen most leskelődöm függöny ügyben...hátha...
  • Joschka
    #41169
    Tök nem ismerős egyébként ez a figgöny pedig szoktam lecibálgatni ilyesmiket előszeretettel én is.:)
  • Joschka
    #41168
    "bf3494h848kfl7271...kb. ilyesmi" ......
  • Joschka
    #41167
    Hát én azé a telepítés után ki szoktam onnét hajítani őket, hogy feleslegesen ne foglalják a helyet, mivel van az ilyen soxor használatos cc cuccokból egy pléldány egy másik meg-hajtón...nálam.
  • Gólya #41166
    javíts ki ha nem így van, de eddig úgy tudtam, hogy a sims3pack a downloads mappába kerül, akkor pedig ott kellene lenni

    ....mondjuk még az jutott eszembe, hogy valami más kacifántos nevet kapott a letöltéskor és ezért nem tudom beazonosítani (tudod az a klasszikus bf3494h848kfl7271...kb. ilyesmi- na ebből találd ki, mifene az ott...)

    egyébként nem ismerős a függöny? nem találkoztál véletlenül vele jártadban-keltedben?



  • Joschka
    #41165
    Hoppp, a kép meg lemaradt!!!

  • Joschka
    #41164
    Na, ez tök szép...be is gyűjtöm gyorsan!



    Letöltés
  • Joschka
    #41163
    És ha esetleg sims3pack fájl volt és úgy lett betelepítve a játékba?
  • Joschka
    #41162
    Ez jó!!!!
  • Gólya #41161
    valószínűnek tartom, hogy egy letöltött házzal jöhetett és a ház már nincs meg (bár...a hozott cuccoknak talán maradni kellett volna?)
  • Gólya #41160
    ha valaki tud segítsen nekem...

    a képeken látható függönyt keresem...a neve: aiCurtainClassik1Tile left_22022012 (ill. a right is)
    már ezerféleképpen kerestem a neten, egyszerűen nem találom:(
    a régi downloads ill. mods mappákban nincs nevesítve, tehát nem tudom onnan sem visszavinni a játékba:((





    talán valaki felismeri a képek alapján...
  • Gólya #41159
    Góréka!

    nézd mit találtam neked:)

    (már ha rászánod magad valaha az építkezésre)
  • Ironman2
    #41158
  • Joschka
    #41157
    Ez aztán nagyon klafa...

  • Joschka
    #41156
    No, nézzük mit is kéne a pici pocimba betölteni...



    Hé főnök...ez nem kicsi egy kicsikét?!...Na mindegy bedobom...


  • Joschka
    #41155
    Még hogy én éhezzem...viccnek is rossz.hehe

  • Joschka
    #41154


    Még, hogy Gyuri éhségsztrájkot szeretne tartani?! DDDDDD

  • Joschka
    #41153
    Nálam a múltkor a szakács akit felvettem sütött-főzött mint az állat...aztán a munkaidő vége felé átvedlett biztonsági őr ruhába majd uzsgyi, elrohant.
  • Joschka
    #41152
    Igen, rendesen funkcionál, tehát nem nyúljáratos étterem! Rendesen lehet felvenni szakácsot, meg lehet a séf minősítését határozni. Be lehet állítani a nyitvatartási időt. Ki megy a vendéghez rendelést felvenni, aztán összedobja a kaját neki.
  • Tcsm
    #41151
    Étterem is hasonlóan funkcionál mint a szálloda?
  • Joschka
    #41150
    Paradicsomi szigetek (Ugyan az, mint az Isla paradiso város csak a Világkészítőben át futtattam, nálam nem akad!!!)



    Innét pedig letölthető a város:

    Paradicsomi szigetek.zip ( 76.92MB )

    http://www.sendspace.com/file/k2ovvh
  • Joschka
    #41149
    Kezemmel kormányzok, a számmal dudálok...

  • Ironman2
    #41148
    Cseszhetem,mert így is játszhatatlan egy idő után megint.Az irányítás is megbolondul,nem úgy reagál ahogy én akarom.
  • Joschka
    #41147
    Hát ezt jól lekopaszítottad tényleg...kopaszabb, mint én!
  • Joschka
    #41146
    Hát a világot így ebben a formában külön kiszedni nem lehet. Ha a CAW-ban lehetne persze ezt a ritkítást megcsinálni akkor semmi gond de így nem megy.
  • Ironman2
    #41145
    Csináltam egy saját éttermet a házamba,igaz vendég idáig nem jött,pedig nyitva van:





  • Ironman2
    #41144
    Kiszedtem vagy 2000 fát,bokrot,sziklát,útjelzőtáblákat,néhány objektumot amik feleslegesek,a telkekből is.kb 4 órai munka volt.DD
  • Ironman2
    #41143
    Jóska! Hogyan kell kiszedni a világot a játékból? Már amit módosítottam most.Azért hogy később ezen tudjak majd új játékot indítani.
  • Ironman2
    #41142
    eheh.Drakulálok!!!
  • Ironman2
    #41141
    Na elkészültem a megkopasztott Islo Paradiso-val.Most jó pörgős lett a játék: