44547


no-warez.gif
  • Gólya #41301
    ide minek kerítés? beúsznának a bálnák ha nem lenne?
  • Joschka
    #41300
    Lesz saját, külön bejáratú kikötője is neki...a pálmafák (amiket még ezután hajigálok bele) alatt meg a függőágyon szundikálhat majd.DDDD
  • Joschka
    #41299
    Ide kell, mert az egyik Gyuri simem itt fog majd éldegélni.

  • Joschka
    #41298
  • Gólya #41297
    jaja...Sue nagyon jó dolgokat csinál:)
  • Joschka
    #41296
    Ez nem mai termésű, de nagyon ott van!!!

  • Joschka
    #41295
    No, találtam egy pár jóképű kerítés féleséget egy ruszki oldalon...hehe
  • Gólya #41294
    jaaa...értem:)

    egyébként nekem sincs:D
    megcsináltam a kalandozó simemnek Dragon Valley-ben a kis házikóját, olyan jól sikerült, hogy nem adnám semmiért
    le akartam költöztetni a partra, hogy legyen saját kikötője is, de ott meg elcsesződhetett a telek, mert takarításnál valami vizet látott a házban, amihez nem fért hozzá és hiába szedtem ki mindent onnan (még a padlót is felszedtem), sehogy sem fért hozzá - viszont látni nem lehetett ott semmit
    így aztán szépen visszaköltöztettem a régi helyére...jó az ott, szuper kilátás, szép hely - most még a pincét is kipofozgattam kicsit

    egyedüli építkezés a három országban volt, Kínában és Fr.oíban új alaptábort építettem (kisebbet, mint a régi), Egyiptomban csak kicsit alakítottam rajta, az jó úgy, ahogy van:)
  • Joschka
    #41293
    Háááát talán egy olyan bungi tetőt...esetleg nagyobbat össze tudnék hozni. A többi meg nem annyira fontos...DDD
  • Joschka
    #41292
    Mostanában nincs kedvem annyira "tákolgatni" cuccokat, mint régebben...biztos ettől az idióta hőségtől van ez...nem tudom.
  • Gólya #41291
    :DD

    de ilyet tudsz te csinálni, nem kell neked ahhoz letölteni...:O
    vagy találtál te is valamit, ami miatt mégis kellett volna? :D
  • Joschka
    #41290
    Valószínűleg lehet benne egy-két hibás cucc is, ami a játékba bekavarhat...De hát egy 100 megás ólat semmi kedvem át vizsgálgatni.
  • Gólya #41289
    na az szép...

    nálam már volt fenn ez a ház, amihez ez a "járda" van, ez tuti nem csinál semmi gubancot:)
  • Joschka
    #41288
    Hát én a minap beraktam a játékba tőle azt a tengerparti gunyhót, azt utána semmit nem tudtam telepíteni a játékba a launcherrel, amíg ki nem szedtem ezt a telket.

    Ezt:

  • Joschka
    #41287
    Ahogy gondolod.:)
  • Gólya #41286
    ó nem kell, ne fáradj:)
    majd szépen kiszedem utána a fölös dolgokat...

  • Joschka
    #41285
    Figyu, melyikben van? Ki tudom szedni belőle neked!
  • Gólya #41284
    gondolod? fenébe...akkor mégis be kell raknom a házat...pedig nem akartam, mert egy csomó apró vacak is jön vele - szedhetem majd ki őket:(

    na mindegy, már amúgy is unom a keresgélést, hétfőig belenyugszom, hogy az egész házat fel kell telepítenem:)
  • Joschka
    #41283
    Kizárt, hogy külön meg legyen ez a "járda". Mert ezeket ő készíti szerintem a házhoz.
  • Gólya #41282
    csak így "szólóban" keresem ezt a ööööö....... hát én csak pallónak hívom:D, igazából egy ilyen járdaszerűség a kertkaputól a bejáratig
    Frau Engel egyik házánál van ilyen, de most nekem ház nélkül kellene:)

    nem ugrik be valakinek, hogy esetleg találkozott vele valahol?
    nem kell megkeresni, keresem én egész nap...:D, de az igazság az, hogy azt se tudom, tképpen milyen néven keressem, ezért kb. mindent nézek, amit csak találok egy-egy oldalon:D



    tudom, fárasztó vagyok a hülyeségeimmel, de mégis...most éppen ez kellene:D


    ha nem ugrik be elsőre, semmi gond:)
  • Ironman2
    #41281
    Akkor most bevásárlok egyet!
  • Joschka
    #41280
    Tudják a címemet, hát írjanak!
  • Ironman2
    #41279
    2 ingyen cucc,megint van a storeban,ezt most az építésnél fogjátok megtalálni,ha be van kapcsolva az áruház mód a játékon belül:



    A heti akciók meg itt vannak!
  • Ironman2
    #41278
    Melósokat keres az EA,egy mobilra készülő Sims játékra:

    https://twitter.com/Inside_EA/status/363333496225284096

    gondolom a Sims4-et fejlesztik Androidra
  • Joschka
    #41277
    Parkolóhely az autóúton?!...
  • kem001
    #41276

    2013 BMW M135I
  • Ironman2
    #41275
    Na igen! Az idő kérdése! Sajna ezt is elcseszték rendesen,mert szinte semmire se jut idő,olyan gyorsan megy!Nem hiszem hogy unalomba fulladna a játék,ha kétszer olyan lassan telne el az idő benne.Remélem ezt a 4-ben helyrepofozzák!
  • Coolfire
    #41274
    Dehogyis.Csak itt nem warezolunk.Kattints a koponyára és ott kérdezz.:)
  • TOMDRIVER333
    #41273
    Vagy ezen a fórumon csak azok lehetnek jelen akik a megvett játékkal játszanak?
  • Coolfire
    #41272
    Másik topik.
  • Gólya #41270
    nem is azért...csak hogy máskor tudd te is:)
  • Joschka
    #41269
    Én nem lassítok...DDDDDD
  • Gólya #41268
    ajánlom neked is az előzőt:)
  • Gólya #41267
    Nraas Relativity
  • Joschka
    #41266
    Prémium tartalom:

    Tajtéktánc hullámállomás szörfösök számára



    Szörfterület
    Tesó! Totálra itt az ideje, hogy megcsípjünk pár király hullámot, és jól felszántsuk őket! Trükközz egyedi deszkákon, hogy még vadabb legyen a buli! Csak aztán ne rinyálj, ha a fóka szétberheli a deszkád.
  • kem001
    #41265

    Tajtéktánc hullámállomás szörfösök számáraj
    Deszkára fel! A szörfösök számára készült Tajtéktánc hullámállomás segítségével pillanatokon belül hasíthatod a hullámokat! Szeretnél úgy kinézni, mint a profik? Az új fürdőruhák, szörfmezek és frizurák gondoskodnak róla, hogy mesésen fess a trükkök végrehajtása közben! Most pedig menj, szelídítsd meg azokat a hullámokat!
    Ára: 1200 SimPoint
  • Joschka
    #41264
    Arra nincs a játékban lehetőség, viszont van cheat kód, amivel állandó maxra lehet tenni a szükségleteket, hogy ne kelljen azzal foglalkozni.:)
  • BlueMaster
    #41263
    Sziasztok!

    Tud valaki valamilyen megoldást arra, hogy lassabban menjen az idő? A szükségletek elvégzésén kívül szinte semmire sincs idő...
  • Joschka
    #41262
    Szerintem meg ez olyan kötött fogású lesz az tuti...olyan, mint a nemzedékekben a hason csúszdázós...
  • Joschka
    #41261
    Ki fog derülni, mihelyst megvettük.