44547


no-warez.gif
  • cseri001
    #42222
    hogy? (nem szarja el a játékot, ha kiveszek egy-két kieget??) Illetve hogyan lehet abból a városból "kimenteni" a családot, akivel játszom, amit le fog szedni az uninstall?
    Mondjuk lehet, hogy még az is megéri, ha az ember újrakezd mindent.. mert például kipróbálnám a három új kieg-et, de akkor az összes előzőt kiszedném előtte. Vagyis az utazósat egész biztosan, és az állatosat is. :)
  • Bal0924
    #42221
    Befejeztem a kiegészítők telepítését, felraktam a "TS3_1.57.62.0230xx_update" és most is leáll a panel.
    Milyen frissítést kell még feltenni?

    A cd nélküli indításhoz melyik fájlal kell elindítani? (TS3EP08?, az utolsó kiegészítőm az évszakok)
  • Joschka
    #42220
    Előbb fejezd be a frissítés telepítése után a kiegek telepítését.
  • Bal0924
    #42219
    Segítség!
    Elkezdtem telepíteni a Sims + kiegészítőket és most az indító panel mikor elindítom leáll.
    Valami megoldást kaphatnék?!?
  • whitequeen73
    #42218
    Köszi, én is azt hittem :) Azért sok hibája van... és nagyon messze van a késztől.
  • Aragorn831109
    #42217
    Nem kell sok patchet letölteni. Csak a legutolsó superpatchet.
  • Bal0924
    #42216
    Sziasztok!

    Amikor ti rakjátok újra a gépet. Hogyan teszitek fel újra a játékot hogy nem keljen megint letölteni azt a sok patch-et?
  • Ironman2
    #42215
    nagyon ügyes! nem találok szavakat!! ilyet én sose tudnék összehozni!!
  • Ironman2
    #42214
    igen lehet!
  • Joschka
    #42213
    Egyesével is lehet!
  • whitequeen73
    #42212
    Utolsó 3



  • whitequeen73
    #42211
    Még

  • whitequeen73
    #42210
    Kicsit spammelek a városkámmal, jó? :)
    NAGYON szerkesztés alatt, természetesen!!!
  • cseri001
    #42209
    :)
  • cseri001
    #42208
    Kár, hogy egyesével nem lehet leszedni őket (vagy legalábbis nem nagyon ajánlatos)-- vagy le lehet? :)
  • cseri001
    #42207
    Az a baj, hogy abba belerokkanna a gépem. :) Legszívesebben természetesen mindet feltenném, de már így is szelektáltam, csak az állatos, az éjszakai életes, az utazós, és az álomállásos van fent (már ez is sok) :)
  • Ironman2
    #42206
  • Ironman2
    #42205
    Pedig jó az egyetemes is! Itt is nagyon eltalálták!
  • Joschka
    #42204
    Mindegyiket érdemes meglesni...
  • cseri001
    #42203
    Hát ez nagyon értelmes lett: én az évszakok és a szigetes... :P
  • cseri001
    #42202
    szia!
    Feltettem a patch-et, amit belinkeltél, illetve töröltem amiket mondtál, meg a családmásolást is megcsináltam, egy szóval végrehajtottam az utasításokat, és úgy látszik, hogy működött. De nem akarom elkiabálni, remélem így is marad. :)
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
    Látom, hogy mióta nem játszottam, 3 nagy kieg. is kijött. Az évszakok (amit még én is vártam, de aztán már nem tudtam kivárni), valami szigetes, és egy egyetemes is. Melyiket érdemes kipróbálni??? (Én az évszakok és a szigetes érdekesnek látszik, az egyetemes nem nagyon izgat, szerintem azt a 2-ben nagyon jól megoldották, annál jobbat nem hiszem, hogy ki tudtak volna találni. :) )
    Még egyszr köszönöm a segítséget. Mind mindig, itt rátok az sg-n mindig számíthat az ember! De tényleg. :)
  • Joschka
    #42201
    Midnight Hollow

    A Doe család

  • cseri001
    #42200
    Holnap azt is megpróbálom... Wise Registry Cleanerem van, de kb. másfél éve nem igazán futtattam. :P (Tudom, akkor miért csodálkozom, hogy fosul megy a sims...) :)
  • Ironman2
    #42199
    CCleaner ingyenes progi megpucolja a gépet!
  • cseri001
    #42198
    Szia! Köszi, megpróbálom... Mondjuk tele van a gépem mindenféle szarral, lehet, hogy az a gebasz oka... (?)
    De egy próbát megér, természetesen...
    :) Köszi! :)
  • Ironman2
    #42197
    töröld a cache.package végződésü fájlokat a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims3 könyvtárból (5 van belőle!).A Thumbnail mappa tartalmát is törölheted! Legújabb superpatch (1.57) telepítése ajánlott!

    innen lejön az új superpatch:

    http://akamai.cdn.ea.com/eadownloads/u/f/sims/sims3/patches/TS3_1.57.62.0230xx_update.exe

    családodat másold ki a tárolóba házzal együtt,és kezdj új játékot a városban!!!
  • cseri001
    #42196
    sziasztok!
    megint elővettem a játékot (tulajdonképpen csak elindítottam, mert végig a gépen volt)... csináltam egy új simet, új ház, szóval nem a régi családdal kezdtem. Twinbrook szomszédságban kezdtem az új játékot. Csak sajnos akad, mint állat... Megy 4-5 percig (mármint játékidő szerint), aztán áll egy 10-15-20 másodpercig (rendes idő szerint), ez így játszhatatlan. Mitől lehet? Kevés a memória, vagy, mi baja?? Előre is köszönöm, ha valaki tud erre megoldást, vagy választ, vagy valamit....
  • Joschka
    #42195
    Seprűt alájuk!
  • Ironman2
    #42194
    LOL! Absim út a neve az épületkomplexumnak ami a Midnight Hollow-al jön! Agyukra ment a Harry Potter is.DD

    http://store.thesims3.com/midnighthollow.html?productId=OFB-SIM3:68670
  • Joschka
    #42193
  • Ironman2
    #42192
  • Ironman2
    #42191
    Szenzááációóó! Tesséééék csak tessééééék! Ingyé elvihetőőő! Belépés a Sims3 áruhááázba!! Csak hétfőőőig szól az ajánlaaat!!


  • Joschka
    #42190
    Igen, éppen olyan jól mint a win 7-en!
  • dorcsa095
    #42189
    Sziasztok! Windows 8-on jól fut a The Sims 3?:)
  • Ironman2
    #42188
    Midnight Hollow új screenshotok!
  • Aragorn831109
    #42187
    Úgy tűnik ott már az is jó kajának számít. :D

    "This is the 75th year of Hunger Games" :)
  • Ironman2
    #42186
    Bogarakat lehet enni egy másik alternatív világban??? pfeeej!!
  • Aragorn831109
    #42185
    Ha belegondolsz, az nem valami jó dolog. :D
  • Ironman2
    #42184
    nos,ha én most etye-petyézek vagy 10 csajjal,akkor a jövőben az egész város az én rokonaimból fog állni?
  • Ironman2
    #42183
    jaj,hát én ezt már láttam valahol,valamilyen filmben!!