44549


no-warez.gif
  • lucifer9393
    #21360
    Mennyire erőltetett ez a kis vidi :D hehe, annyira élvezik, hogy az már fáj
  • Svenson
    #21359
    Ó, értem már. Csak nem hiszem, hogy élek ezzel a lehetőséggel.
  • Coolfire
    #21358
    Pölö az én simem a szerveren keresztül átmehet hozzád előadni,koncertezni etc.:)Ez az újdonság,a simport.
  • Svenson
    #21357
    Átküldős rendszer? Így se értem.
  • Coolfire
    #21356
    Az átküldős rendszer bemutatója.
  • Svenson
    #21355
    Ezzz mi ez?
  • Joschka
    #21354
    Az ám!!!...
  • Ironman2
    #21353
    Hú de komoly a logód!
  • Coolfire
    #21352
  • Joschka
    #21351
    Az új futurisztikus városomban csak ilyen kérók lesznek majd...hehehe
  • Joschka
    #21350
    Itt van még kettő.


  • Joschka
    #21349
    Sehogy, ez ilyen kéró....Látnád csak a többit....
  • Ironman2
    #21348
    Hogyan állt fejre?
  • Joschka
    #21347
    DDD....
  • Ironman2
    #21346
    hehe.Elsőre azt hittem hogy gólyafészek
  • Joschka
    #21345


  • Joschka
    #21344
  • Ironman2
    #21343
    Én már nem is akarom a Sims3-at,csak a Jólét fája kell nekem!
  • Joschka
    #21342
    Ha esetleg valakinél nem működne rendesen a Jólét fája, akkor sziveskedjen át fáradni a WAREZ TOPIK-ba. Ott megtalálja a működéshez a megoldást.
  • Joschka
    #21341
    Mielőtt megkérdeznétek, hogy mindezeket honnét tudom?

    Ki próbáltam, és így működik, ahogy leírtam.
  • Joschka
    #21340
    Mire jó a Jólét fája?

    Arra, hogy (egy kis humbukkal) meló nélkül a simed képességei az adott területnek megfelelően azonnal nőjjön.

    Ezt a következő módon kell megtenni:
    Belépsz a simed telkére, majd a Vásárlási módban a Díszítő elemek/Növényeknél a katalógusban majdnem legalul megtalálható a Jólét fája, ezt a fát rakd ki a simed telkére, majd válts át Éló mód-ra és kattints rá a fára. Válaszd ki a fa megtöltése opciót. Mire a simed oda megy, és választhatsz a három féle (Elme, Test, Lékek mód) mód közül. Amint választottál a simed lenyom egy blabla szöveget majd lebegve energiát sugároz a fába, mire megjelenik rajta középpen egy gyümölcs. Etesd meg a simeddel és a gyümölcsnek megfelelően pl. a Logikai jártassága egy szintet azonnal nő.

    Megjegyzés: Nem kell, hogy a fa Lunar Lakes városába legyen, elhejezhető bármelyik városban is, ahol a simeddel játszani szoktál.
  • Flora2
    #21339
    Úgy érted, hogy azokban a városokban, amik nem a Late Night kieggel jöttek, mert csak Bridgeportban vannak bárok meg diszkók?
    A többi városban is le lehet tenni ilyen mulatóhelyeket üres telkekre - egyrészt a Bridgeport-os bárok bent vannak a Tárolóban a közösségi telkek között, másrészt lehet ilyeneket letöltögetni mindenféle simses honlapokról, harmadrészt meg építhetsz te magad is diszkót, csak feltétlenül állítsd be a telektípust, amikor a térképnézetben rákattintasz.

    Nekem magamnak viszont az a tapasztalatom, hogy más városokban hiába üzemelek be kocsmákat, bárokat, diszkókat, azokban soha nincs annyi vendég, mint a bridgeport-i bárokban, még akkor sem, amikor "hot spot" este van (vagyis amikor írja az újság, hogy ma este az a menő hely). Ilyenkor vannak nálam hárman. Bridgeportban viszont egy hot spot estén tízen.

    Szerintem ez azért van, mert alapból csak Bridgeport van beállítva "city" / nagyváros típusú városnak, a többi csak "suburb", vagy "town", nem emlékszem, melyik, de a főmenüben, ahol a városok között lehet választani, látszik az ikon, hogy kis házacskás ikon van a városon, vagy felhőkarcoló. És szerintem a city úgy van programozva, hogy ott több sim bulizzon éjszaka. Úgyhogy, ha bulizós életű simeket tervezel, city típusú városban élj (van ilyen letölthető is).
  • akyyy
    #21338
    az alap városba hova lehet menni bulizni? vagy nem lehet elmenni a másik városba egy este erejéig ?:D
  • Jossua
    #21337
    mekkora baromság OMG lassan egy WOW lesz a simsböl nem életszimulátor :D
  • Roccio
    #21336
    mit tesz jobbá ez a jólétnövény? :D
  • Joschka
    #21335
    Hehe...a gyerek mingyá beződül és átmegy vulkániba, a csaj meg felsugározódik az Enterprice-ra...DDDD
  • Roccio
    #21334
    Tényleg vannak benne ufők és ez mire szolgál ez a jólétnövény?

    Én majd akkor fogom megtapasztalni ezt a város ha majd újból telepítem az egész játékot ugyebár :DDD
  • Joschka
    #21333
    A jólétnövény eszegetése Lunar Lakesben



  • Joschka
    #21332
    DDDDD....szerintem nem fognak bele sárgulni...DDDD
  • Flora2
    #21331
    Awww, elnézést, ha megsértettem... :))
  • kem001
    #21330
    Nézze meg már valaki, hogy az ajtó működik e rendesen nálatok?
  • Joschka
    #21329
    Tudom, hogy tök mindegy, de koreaiak...DDD
  • Joschka
    #21328
    Várjá csak, majd azt nézd meg amilyent én fogok kreálni.
  • kem001
    #21327
    Pont ezt kerestem DD

    Letöltés
  • Flora2
    #21326
    Te jóságos ég! Ezek a japánok, ezek aztán tudnak (nézem a többi kreálmányát is).
  • Joschka
    #21325
    Na ez se semmi!

    Mount Saint Michel



    ITT van!!!!
  • Joschka
    #21324
    USA megjelenés: Március 6.

    Angliai megjelenés: Március 9.
  • Gné Era
    #21323
    Engem valahogy még mindig nem fogott meg ez az új kiegészítő..Mikor is jelenik??
  • Roccio
    #21322
  • Roccio
    #21321




    halo 911? most öltek meg vkit épp a szomszédba