44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #21802
  • Joschka
    #21801
    Öőőő...a második smile az meg minek?
  • Joschka
    #21800
  • Joschka
    #21799
    Apróbaka?!...DDDD
  • Ironman2
    #21798
  • Joschka
    #21797
    Nálam is ugyan ez a verziószám: 12.0.273.015001
  • Ironman2
    #21796
    DDD
  • mtszk
    #21795
    :))))
  • Gné Era
    #21794
    na megyek játszom is egy kicsit..próbálok profi akrobata lenni,de nagyon nehéz:))
  • mtszk
    #21793
    Azzal a legrosszabbat teszik magukkal, garantálom. De a telefonban, illetve az eddigi emailek alapján nekem úgy tűnik, igyekeznek megoldani a problémát. csakhát ők is emberek.
  • Gné Era
    #21792
    simán lepattintanak szerintem..
  • mtszk
    #21791
    Jaj de várom már az ea válaszát. jujj de izgi. :)
  • Ironman2
    #21790
    LOL.Elkéne ide is egy design kapcsoló.Most is csak ugy tudtam belépni hogy kikapcsoltam a böngészőben a javascriptet
  • Svenson
    #21789
    Nekem is ez van az indítópanelen. Közben meg kiírja, hogy új frissítés érhető el.
  • mtszk
    #21788
    De szerintem nálam azért, mert csak az alap játék van fent.
  • mtszk
    #21787
    Nálam a lent írt szám szerepel a "Verzió:" felirat alatt.
  • Ironman2
    #21786
    Az a javitás verziószáma.Az inditópanel szerint meg ez az új verzió nálam:

    12.0.273.015001

    erősitsetek meg hogy nálatok is ugyanez a verzió van.
  • Svenson
    #21785
    köszi. :)
  • mtszk
    #21784
    Ha az indítópanelen az van, hogy a játékod naprakész, akkor gondolom ez fent van, nem?
    Verziószámnál ez van: 1.33.2.015002
  • Ironman2
    #21783
    Hivatalos az új javítás:

    1.33-as super patch 940 mb! Közvetlen letöltés

  • Svenson
    #21782
    Lehet, hogy ezzel a lendülettel rakom is fel.
  • Svenson
    #21781
    Aha, akkor majd megnézem. És a warezban bent van, honnan lehet leszedni?

    Melyik várossal játszol? Vagy az mindegy?
  • Ironman2
    #21780
    Az új javitástól ami tegnap kijött!
  • Ironman2
    #21779
    LOL.Ezt az UAC-t még nem néztem sose.
  • Svenson
    #21778
    Héj, héj, mitől javult meg? Én most telepítettem a Vár a színpadot (rábeszéltetek :D), de ha nem megy a játék, szedem is le, hacsak nincs jobb ötleted.
  • Ironman2
    #21777
    Nekem még nem irta ki,pedig eredeti nálam is az alap
  • mtszk
    #21776
    Bemásolom az ea tanácsait, szerintem a játék gyorsítására mindenképpen jók lehetnek. Hátha valakinek hasznos.

    Kérem, az alábbiakat próbálja a hiba elhárítása érdekében:
    - Telepítse újra a DirectX meghajtókat, innen: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=35
    - Telepítse újra az Origin legfrissebb verzióját, majd a beállításokban, a “játék” fülön kapcsolja ki a játékpanelt: http://www.origin.com/about
    - Indítsa a rendszert tiszta rendszerindítással, az alábbi módon: http://support.microsoft.com/kb/929135/hu
    - Kapcsolja ki az UAC-t:
    http://hogyan.org/windows-7-uac-kikapcsolasa
  • mtszk
    #21775
    Hát nekem sajnos továbbra is akadozik, már beszéltem telefonon is ea-val, elküldtem nekik a dxdiag jelentést, aztán most várjuk a csodát. A kedves "játéktanácsadó" (tényleg kedves, nem ironikusan) adott pár tippet, de sajnos azok sem jöttek be. Lehet, hogy nekem nem kellene semmilyen 900 megás patchet felrakni, mivel kiegészítők nélkül játszom? Vagy vegyek valami kiegészítőt is? Most úgyis kaptam fájdalomdíj gyanánt egy rahedli 15%-os kuponkódot. Rajtam kívül akkor mindenkinek jó játékot!
  • Gné Era
    #21774
    Mikor léptem ki a játékból,rákérdezett,hogy elküldöm-e fellépni a simemet amíg nem játszom. Ti azt már próbáltátok?
  • Gné Era
    #21773
    Ez volt a kutyakennel nem??
  • Gné Era
    #21772
    Én akrobata vagyok ,most léptem fel először,nem arattam osztatlan sikert.Ja,és ki is gyulladtam:)DD
  • Gné Era
    #21771
    Hát eddig nekem semmi hibám.Összes kieg fent van,és patchot nem tettem fel.Nekem nem akadozik,egyedi tartalmam nincsen.
  • Ironman2
    #21770
    Elérte mindkét szülő a zenei pálya csúcsát,immár rocksztár mind a kettő.Most átmegyek a kertészkedésre.Kis botanikus kertem a ház mögött:



  • Ironman2
    #21769
    Hát nem tudom mi történt,de mintha megtáltosodott volna a játék,és abszolút nincs semmi fagyás,és akadás.Öröm vele megint játszani.
  • kem001
    #21768
    Legnagyobb 940 mb-osat
  • Ironman2
    #21767
    Amúgy melyiket szedtétek le? Én az all regiont szedtem le a Simprogramsról,és simán rátelepült.
  • Ironman2
    #21766
    Én mindig kitörlöm a régiket.Uninstallálni úgyse lehet őket.Na meglessük milyen a játék.
  • kem001
    #21765
    5.75 gb-ot foglal nálam csak a patch-ek..
  • Ironman2
    #21764
    LAssan már külön Dvd kell a javításnak is.DDD
  • Ironman2
    #21763
    Akkor a sötét textúrák,nem is store hibák voltak.LOL