44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #42342
    Külön van végre a felszolgáló,és szakács.Lehet felvenni alkalmazottakat is személyesen,ne mrandom jeleníti meg a program.Nagyon helyes!!!
  • Ironman2
    #42341
    1.57-el kompatibilis,és kell hozzá a Gasztrutin bisztró store set! (de a mod saját cuccait kell majd lerakni,nem az EA félét!!!) 2 .package filéből áll,amit a MODS/Packages-be kell pakolni
  • Ironman2
    #42340
    Tök jó! Módosították az EA féle The Business as Unusual Bistro Set-et,nem is kicsit!!

    Gasztrutin bisztró módosítva!!

    érdemes elolvasni,szép hosszú a lista,itt egy bemutató videó a módosításokról:





  • Joschka
    #42339
  • cseri001
    #42338
    Csak előbb azt is meg kell néznem, hogy egyáltalán mihez is kell frissítést keresnem? :) De tényleg. :)
  • Joschka
    #42337
    Nyugodtan frissítsd azt is, inkább használ, mint ártana.:)
  • cseri001
    #42336
    köszönöm szépen! Előbb megpróbálom ezt, aztán ha ettől nem javul, akkor jöhet a videókártya buzerálás (de azért lehet, hogy attól függetlenül frissítem azt is) :)
  • Joschka
    #42335
    Tessék!

    velocitygrass_nomosaic_1_57.package (2.75MB)

    http://www.sendspace.com/file/gvllq4

    A régebbi verziót előtte majd dobd ki a Mods/Packages mappából!
  • cseri001
    #42334
    van no mosaic-om, ja... Hogy tudom frissíteni? :/
  • cseri001
    #42333
    Ööööö, hát ez nem tűnt fel, mondjuk nem is néztem :)
    Csak az elég gáz, hogy a tüzet nem látom, hogy hol ég, végig kell néznem az összes ablakot, hogy hol jelenik meg az "oltsa el" lehetőség..
  • Joschka
    #42332
    Akkor azokat nem ártana frissíteni majd az 1.57-es patchoz, mert lehet ettől is a galiba nálad. Pl ha használsz no mosaic modot, de még nem frissítetted, ez általában szokott ilyent csinálni.:)
  • cseri001
    #42331
    Van fent egy pár mod, de fogalmam sincs sajnos, hogy milyenek, mondjuk nem sokminden van fent ha jól emlékszem. (Otthon majd megnézem..)

  • Joschka
    #42330
    Esetleg más effektek, hatások hiányát észre vettél még? Gondolok itt pölö a jakuzzinál (már ha van bent nálad használatban) a lefolyó víz hiánya...vagy ilyesmi.
  • Joschka
    #42329
    Frissítsd a videókari drivert, az mindenképpen jó dolog.Ja, modokat használsz a játékodhoz?
  • cseri001
    #42328
    ahoj! Valamiért a játékban nem jelennek meg bizonyos dolgok, mint például a tűz (a simem tűzoltó), illetve gondolom a tűzijátéknál is lenne valami "fényjelenség" vagy hasonló? Mitől lehet?
    A beállításoknál minden max-on van, kivéve a fák részletessége, meg ilyen baromságok.
    Videókártya driver-t elég rég frissítettem, lehet, hogy az lesz a gond??
  • Ironman2
    #42327
    még a lónak is bejött az előadásom:)

  • Ironman2
    #42326
    visszavonom!!! látszik régen játszottam vele,lehet borravalóért zenélni,csak nem a földre kell klikkelni,hanem a simre.
  • Joschka
    #42325
    Hiába, jó az öreg Lada a háznál.

  • Joschka
    #42324
    Csak nem jövök rá, hogy ezt miért pont a fürdőszobában kell csinálnia.
  • Joschka
    #42323
    Vízéji zene a fürdőben. Amúgy borzalmas nyekergéseknek vagyok fültanúja!!! Mivel Gyuri sim éppen a nullás szintet gyakorolja...DDD

  • Ironman2
    #42322
    amúgy érdekes hogy észleli a földön lévő textúrákat,mert a homokos részen lehet játszadozni a homokban.DD a füvön meg megjelent a légzőpipás merülés.ehehe csak fáradt volt a simem,ezért nem tudtam azt kijelölni
  • Ironman2
    #42321
    átköltözök Appaloosa Plainsbe,az nem store város,ott megnézem hogy jó-e
  • Joschka
    #42320
    Majd meglesem, hogy nálam megy e...csak még előbb be dobja Gyuri a vacsiját...közben veszek neki egy Balalajkát!DDD
  • Ironman2
    #42319
    alapból lehetett borravalóért zenélni,rögtön az első szinten,már sokszor játszottam énekesi pályát,riverviewben se müködik a dolog
  • Joschka
    #42318
    No, bemászok egyet simsezni én isz.
  • Joschka
    #42317
    Nem gondolnám, hogy HS lenne az oka. A simed zenészi szintje melyikén van most?
  • Ironman2
    #42316
    nemtudok borravalóért zenélni,nem jeleníti meg a földön a lehetőséget,lehet Hidden Springs az oka? ez igy gáz nagyon
  • Joschka
    #42315
    Reincarnated,Monster Under the Porch jelentése: Reinkarnálódott szörny a tornác alatt!!!!
  • Ironman2
    #42314
    http://simsvip.com/2013/10/08/sims-3-store-teases-simgurucopeland/

    okt17-én a Live Broadcastban bejelent valami különlegeset a store csapat.2 tweet bejegyzés már árulkodik róla:

    Reincarnated,MonsterUnderthePorch

    mi lehet ez vajon?

    (állítólag Halloweenhez köze van!)
  • Joschka
    #42313
    A dagi nőt mikor rángatja a robi...hát az eleje az igencsak két értelmű!háháhá
  • Joschka
    #42312
    Sims 3 Előre a jövőbe Launch trailer

  • Joschka
    #42311
  • Lesusius
    #42310
    Vissza minden, megoldva. :)
  • Lesusius
    #42309
    Sziasztok! Újra telepítettem a játékot, mert 1 korábbi verzió eléggé vacak volt és az lenne az én bajom, hogy valamilyen oknál fogva nem tudom feltelepíteni a sim3pack file-okat. A package-ek felmennek a ts3 install helperrel, de a sim3pack-ek nem. :( Valaki pls segítsen!
  • Joschka
    #42308
  • Ironman2
    #42307
    én is folytatom majd este! csak most fáradt hulla vagyok (vagy fordítva)
  • Joschka
    #42306
    Én meg nagyban nyomatom fel a kiegeket...este már simsezni akarok!
  • Joschka
    #42305
    DDDD
  • Joschka
    #42304
    Hali! Igen, van amelyikkel élelmiszert, a másikkal könyveket. De ez az új van direkt sokféle árucikkel való kereskedéshez. Ételeket kivéve!

    Amúgy a többi pénztárgép az építési mód/Közösségi épületeknél található meg!
  • Ironman2
    #42303
    ez a fajta igen,de vannak a régebbiek is,azokkal csak vásárolgatni lehet,asszem 5 féle van belőle