44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #22403
    De ezek gyereket akarnak..Asszem még egy állandó fellépést lemondok,azt odatolok nekik egy kölköt:))
  • Svenson
    #22402
    Ja, én is ezen akadtam ki, mi az, hogy ők nem tartanak rám igényt?
  • Svenson
    #22401
    Amúgy életszerűtlen, mert nem kell fél nap, hogy az ember egy nagy ház egyik feléből átmenjen a másikba. Nekem a Sims 2-ben volt olyan nagy házam, pedig igazából nem is volt olyan nagyon nagy. Most már nem építek akkorákat, semmi értelme. Csak lelassítják a játékot.
  • Gné Era
    #22400
    Én kertezem is,férj is van,meg kutya.Egyébként egy állandó fellépésemet már lemondtam,mert sok volt..Elmentem,lemondtam,erre kiírja,a Kultúrpark nem tart többé igényt a fellépéseimre. Meg az anyjuk valagát..Én nem tartok igényt rájuk:))
  • Svenson
    #22399
    Lucifer, írtam ám neked, nem nézted?
  • Gné Era
    #22398
    Simán el lehet benne tévedni..A való életben mondjuk arra jó egy ekkora ház,ha haragban vannak,pár napig nem találkoznak:))
  • Svenson
    #22397
    Az komoly. :D
  • Svenson
    #22396
    Na, kertezni aztán végképp nem marad idő az énekesi karrier, egy férj + macska mellett.
  • Gné Era
    #22395
    Ironmannek meg akkora kérója van..Emlékszem amikor még a kettessel játszottam,nekem is volt egy hasonló nagy házam. Ha jöttek a simért,hogy menjen dolgozni,mire a telek hátuljából odaért a kocsihoz,az már elment:))
  • Svenson
    #22394
    Nagyon komoly. Én nem vágok már bele ilyen nagy projektbe, nincs hozzá türelmem. Mégse teljes üvegfalat használtál?
  • Svenson
    #22393
    :DDD Nincs rá idejük.
  • Ironman2
    #22392
    Kiskertemben uborka:

  • Ironman2
    #22391
    Nesze neked lesifotós:

  • kem001
    #22390
    Eddig arra panaszkodtam, hogy nem kap sim-em fellépéseket, erre tessék, minden napra jut egy
  • Ironman2
    #22389
    Na már megvan a végleges kinézete a házamnak:


  • Ironman2
    #22388
    Le vagy maradva? Van üzenőfal a játékban már az 1.31 patch óta.Egész jól elvagyunk Kemmel.Ahhoz csak csinálnod kell egy profilt a Sims3.com-on,és a játékban be kell lépned a profiloddal,még regisztrálni se kell hozzá a játékot,csak a Simport-hoz kell az eredeti alap! Nekem eredeti már az alapom,direkt a Simport miatt vettem meg.Az üzenőfal az ingyenes.
  • lucifer9393
    #22387
    Mi ez az új módi, hogy itt egymást hívogatjátok játszani?
  • Ironman2
    #22386
    Na.Asszem kész vagyok az átalakítással:







  • Ironman2
    #22385
    Alakulgat:


  • Gné Era
    #22384
    Komolyan kérdezem,a játékban egyik híresség sem fürdik?? Akárhánnyal meg kell ismerkednem mindegyik bűzlik:))
  • mtszk
    #22383
    most megyek
  • mtszk
    #22382
    én nemsokára jövök
  • kem001
    #22381
    Valaki nem jön esetleg játszani?
  • Gné Era
    #22380
    Na megyek játszom egyet.. Megszülöm azt a puját:)DDD
  • kem001
    #22379
    Van ilyen, sajnos DD
  • Gné Era
    #22378
    Hozzáteszem pasi volt:)DD
  • Ironman2
    #22377
    Vedd át az irányítását,és fürdesd meg!
  • Ironman2
    #22376
    DDD
  • Gné Era
    #22375
    Hát..simemmel meg mi történt..Azt a feladatot kapta,hogy ismerkedjen össze egy híres simmel.. Meg is találtam a parkban,rohantam is,hát,kezdek vele ismerkedni,egyszer csak ott előttem bepisált:)) Utána meg bűzlött mint egy görény..Mondom hagyom hazamenni fürödni,elbúcsúztunk,én is hazacaplattam,főztem,mostam:))Utána nézem városnézetben,hát egyik szórakozóhelyen van. Odarohanok,bemegyek,ez meg még mindig bűzlött mint a rosseb:)DD
  • Svenson
    #22374
    Ja, de nem én csináltam, így volt a játékban. Az orra is nagy.
  • Svenson
    #22373
    Az jó lesz.
  • Gné Era
    #22372
    Olyan mint Yoda:)DD
  • Ironman2
    #22371
    DDD.Mekkora fülei vannak!
  • Ironman2
    #22370
    Tegnap már elkezdtem azt.Az egész házat átalakítom üvegpalotává
  • Svenson
    #22369
    Most újraindítottam, így jó, de legközelebb lehet, hogy resetelek én is.
  • Gné Era
    #22368
    Nekem beragadt..resetsim..azt hazamegy
  • Gné Era
    #22367
    én is azon röhögök:)DDDD és azok a fülek..anyám..olyan mint yoda mester:)DD
  • Svenson
    #22366
    Hát nem indulhatna a szépek és gazdagok versenyén.
  • kem001
    #22365
    Mint valami manó DD De az a nő sem valami szépség..
  • Svenson
    #22364
    Ugye? Ez gyári emberke volt.