44549


no-warez.gif
  • Svenson
    #22523
    Hát ez az. Most megadtam neki orogin azonosítót, erre kiírja, hogy nem érhető el. Na de mi nem érhető el???
  • Ironman2
    #22522
    Igen.
  • Gné Era
    #22521
    gondolom a hozz létre saját fiókot..arra kell rámenni
  • Ironman2
    #22520
    Nem kell beirni oda semmit se,csak ahol van a csillag,azt a mezőt kell kitölteni.Nem kell megadni sorozatszámot,az nem kötelező
  • Gné Era
    #22519
    én is azt nézem..meg valami originről pofázik
  • Svenson
    #22518
    Na de ez kér sorozatszámot. Vagy oda nem kell semmit írni?
  • Svenson
    #22517
    Vártam, hogy jó helyre regelek-e. De már megyek is.
  • Ironman2
    #22516
    Ez nem online játék.Csak beszélgetni lehet a játékon belül,és gyüjtögetni érmeket
  • Ironman2
    #22515
    Igen ez.Azthittem már kész vagy vele.DD

    Alul lehet nyelvet választani ha nem magyar az oldal nálad
  • Svenson
    #22514
    Az engem sem.
  • Svenson
    #22513
    Remek.

    Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ez az az oldal, ahova regisztrálni kell?

    sims3
  • Gné Era
    #22512
    engem ez az online játék annyira nem vonz..
  • Ironman2
    #22511
    Ha megvan a profilod,akkor a játék főképernyőn lépjél be vele.Az emailoddal,meg a jelszavaddal amivel regisztráltál,és máris megjelenik a játékban az üzenőfal.Ha rámész a képed ikonjára,akkor meg előugrik a nagyablak ahol a barátaid,és a medáljaid vannak! Be lehet lépni amúgy a játékon belül is a menüben,meg ki is lehet lépni ha nem akarod használni az egészet.Nagyon praktikusan megcsinálták!
  • Ironman2
    #22510
    Van akinek már 10 medálja van.Minden medálnál le van irva hogy mit kell teljesiteni
  • Ironman2
    #22509
    Nem.Magyar az oldal,és alul lehet választani nyelvet is
  • Gné Era
    #22508
    csinos egy darab vagy :)DDDD
  • Gné Era
    #22507
    köszi:)) első képek:))
  • Ironman2
    #22506
    Van már 3 medálom,nézzétek:

  • Svenson
    #22505
    Jó, hogy mondod, már épp kérdezni akartam, hol kell regisztrálni.
  • Gné Era
    #22504
    angolul van legalább?
  • Svenson
    #22503
    Jók a képeid.
  • Ironman2
    #22502
    Oda bárki beregelhet,még akkor is ha nincs játékod,nem kell ahhoz a játékot regisztrálni
  • Ironman2
    #22501
    Sims 3.com-on regisztrálsz egy névvel.1 perc alatt megvan.És máris van egy profilod,amivel beléphetsz a játékba,és ott lesz az üzenőfal.Vehetsz fel barátokat is,nekem már van 7 barátom.Vasember72 a nevem,majd keress meg!
  • Svenson
    #22500
    Kipróbálom. Lesz, ami lesz.
  • Svenson
    #22499
    Igen, azt tudom. Lehet, hogy regisztrálok. Megnézem, hagyja-e a Svent regisztrálni.
  • Ironman2
    #22498
    Miért ne birná? Csak egy üzenőfal jelenik meg felül a játékba,ha beléptél a profiloddal.
  • Svenson
    #22497
    Nekem sincs.
  • Ironman2
    #22496
    Játékot csak a Simport-hoz kell regisztrálni,hogy elküldjed nekem a Simedet fellépésre,mert vannak ilyen feladatok amiket teljesíteni kell
  • Svenson
    #22495
    Nem tudom, bírja-e a gépem. Ki lehet törölni magamat, ha nem?
  • Gné Era
    #22494
    Sven is úgy van mint én..
  • Svenson
    #22493
    Igen. Nem akarok online játékot.
  • Ironman2
    #22492
    Ahhoz nem kell a játékot regisztrálni.LOL Már hányszor leirtam pedig.Ingyen is lehet azt használni,meg a medálokat gyüjtögetni
  • Gné Era
    #22491
    én megmondom őszintén kicsit tartok tőle..Meg hát..nekem nincs eredeti játékom
  • Ironman2
    #22490
    Csajok,nem akartok már beregisztrálni az oldalra?(sims3.com) Tudnánk dumálni a játékon belül is.
  • Gné Era
    #22489
    és a rohadt kutya megint pancsol:))
  • Gné Era
    #22488
    épp regényt írok..
  • Ironman2
    #22487
    Nem fogják agyonfejleszteni a sims4-et.Inkább tartalmilag lesz más.Sőt ha igazak a pletykák hogy online játék lesz,akkor meg amúgyis pörgős (butitott) grafikát kell neki csinálni
  • Gné Era
    #22486
  • Ironman2
    #22485
    Sims 4-ed?
  • Gné Era
    #22484