44549


no-warez.gif
  • mtszk
    #24529
    :) sajnos a bazáros házaktól nekem teljesen megakad a játékmenet (nem meglepő), így csak csodálom mások kreatívitását. valószínűleg kipfozok egy gyári házat, aztán lassan itt lesz az ideje a családalapításnak, csak még előtte meg akarok venni pár jobb kocsi (ha engedi majd berakni őket akadás nélkül a játékba).
  • kem001
    #24528

    2011 Bugatti Veyron Super Sport
  • Svenson
    #24527
    Majd rakjál fel képeket róla. Valahogy én is így vagyok a simssel. Csak én nem váltottam senkivel, hanem hajnali 3-ig játszottam. Ma már hónapokig nem játszom. Építeni se nagyon szoktam, legfeljebb gyári házat kipofozni, de ha nagy a ház, a felénél megunom.
  • Gólya #24526
    van ez így mással is:)
    nálam bevált, hogy megyek a sims3update-re vagy a tsr-re és bámulom a házakat, mint borjú az új kaput, aztán ha megtetszik valamelyik, letöltöm, megnézegetem a játékban, ha nagyon nem tetszik valami rajta, kiigazítom a saját elképzelésem szerint
    aztán néha pattan a szikra, hogy akkor most egy teljesen saját házat csinálok:) - mint pl. most...bele vagyok zúgva ezekbe az alpesi házakba, most egy ilyesmit próbálok összehozni
    de ha semmi ötletem, vagy épp úgy járok, mint te, hogy megépítek valamit és nem tetszik, akkor egy időre hanyagolom a játékot
    ha nincs ötlete hozzá az embernek, nem kell csak azért is ott meredni a gép előtt:)
    van, hogy hetekig rá se nézek a játékra, pedig anno képes voltam egy-egy új kiegnél a hitest váltani hajnal háromkor a gép előtt:D
  • lucifer9393
    #24525
    Ha már ott lesz nálad, akkor ostromolhatod éjjel-nappal mindenféle romantikus opcióval, és csak előjön :) Sok szerencsét
  • Coolfire
    #24524
    Köszi,majd kitalálok valamit.Hosszú még az éjszaka.:))
  • lucifer9393
    #24523
    Ha minden kötél szakad, költöztesd magadhoz kóddal
  • Svenson
    #24522
    Akkor ne vedd ki, nem is biztos, hogy az a baj.
  • Coolfire
    #24521
    Hát bekaphatja a játék.Már a modokra is tippelek,de ha kiveszem őket,összeomlik..
  • Coolfire
    #24520
    Az a gond,hogy minden szép és jó,csak az esküvőt nem akarja.Tökéletesen ellenállhatalannál már be szokta adni.De most kipróbálom azt is amit írtál,hátha jó lesz.:)
  • Svenson
    #24519
    Ki tudja, most miért nem megy? Néha van ilyen is.
  • lucifer9393
    #24518
    segíthetsz például magadon olyanokkal is h. "sosem unalmas", vagy "vonzó" jutalompontok. Ezekkel egy este alatt megszerezheted a kiszemeltet... talán olcsóbbak mint a dzsinn... csak tippelek, mert nekem nincs Showtim-mom...
  • Coolfire
    #24517
    Az lesz.Keresek egy jó simcsajt,és a dzsinn segítségével magamba zúgatom..)Nincs kedvem elölről kezdeni ezt az egész marhaságot.Lassan megöregszik a simem.Úgy hátha jó lesz.Pedig vett már el a simem postást,behajtót etc.,sőt talán szobalányt is.
  • Svenson
    #24516
    Én se értem. Esetleg szakíts vele, és akkor kezdhetsz mással.
  • Coolfire
    #24515
    Sajna semmit.Majd esetleg javítják valamikor.
  • Coolfire
    #24514
    Nekifutok újra,visszascrollozok egy mentést.De nem értem ezt a szobalány dolgot.Van eljegyzési gyűrű,megvolt a legénybúcsú etc..és mégsem adja ki sehol azt a retek esküvő opciót..:(
  • Lacoka12
    #24513
    és lehet valamit kezdeni vele?
  • Svenson
    #24512
    Van ilyen, igen.
  • Svenson
    #24511
    Az úgy megy, hogy szakítanod kell a jelenlegi partnereddel, ha a másikkal akarsz összejönni. Ha tudod irányítani a reménybeli partnert is, van olyan opció, hogy ő is meg tud kérni a szakításra, ami ezzel létre is jön. Csak akkor, ha szakítasz, a jelenlegi partner lesz szomorú.
  • lucifer9393
    #24510
    na akkor ennek fuss neki megint, most már kicsit érthetőbben
  • Lacoka12
    #24509
    nálatok is meg a játék néhány másodpercre útána megint és utána megin meg áll ez kb 10 másodpercenként van nálam régen csak rikáncsinálta
  • Coolfire
    #24508
    Nekem az lenne a gondom,hogy "felgyűrűztem" a szobalányt,és még sem tudom elvenni.Sehol nem jön ki az esküvő opció.Pedig régebben a postást,szobalányt szerelőt etc. el lehetett venni.A másik:a dzsinn segítségével reménybeli partnerré tettem egy másik simet.Viszont ennek meg nem tudja a simem megkérni a kezét gondolom a másik eljegyzés miatt.Hogy lehet azt érvényteleníteni?
  • Ironman2
    #24507
    LOL! Nem is olyan rossz.Kell hozzá az összes expansion,de a mini expansionok nem szükségesek.
  • Ironman2
    #24506
    Felülnézetből:

  • Ironman2
    #24505
    St.Claire Letölthető új világ






  • Svenson
    #24504
    Először próbálj egyszerűbb, kisebb házat építeni. Ha már megtanultad kezelni az alapdolgokat, akkor könnyebben megy, meglátod.
  • kem001
    #24503
    Ha nincs ötleted, próbálj a játékosok által készített házakból meríteni
  • mtszk
    #24502
    Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de nekem úgy felhúzza az agyam ez az építő mód. Elkezdem építgetni szerény kis hajlékomat, aztán elfogynak az ötletek, majd rájövök, hogy amit eddig csináltam, az is szar, és elmegy a kedvem az egésztől. Azt gondoltam, idővel majd lesz ehhez érzékem, de hát nincs. Semmi kreatív ötlet, semmi újdonság, csak a hülye sablonok. Pedig jó volna végre egy olyan kérót építeni, ami nekem is tetszik és én csináltam (nagyrészt).
  • kem001
    #24501
    Nem tudom, de az időjárás kiegészítő sántikál nekem.. Pár hete voltak róla pletykák, de letagadták, szvsz szerintem úgy sem lesz
  • Roccio
    #24500
    jaja.... meg amúgy én el tudom képzelni hogy az utazást is bővítik végülis ha azt vesszük akkor bele lehet képzelni egy időjárásos kiegbe :)
  • kem001
    #24499
    Egyedül az úszást hiányolom.. De itt még lehetne bőven variálni
  • Roccio
    #24498
    utazást lehet hogy bővíteni akarják rá férne pl ugye a szállodába menetel, akkor trópusi sziget (ugye eleve be akarják rakni a tengerbe úszást)...
    szóval még az utazós kieghez is van mit még hozzátenni..
  • kem001
    #24497
    A BV-t de szerettem anno.. Utazásos kiegészítő meg már van úgy is Sims 3-hoz, szóval felesleges lenne még egy. Az időjárás meg úgy is kamu szerintem
  • kem001
    #24496

    Letöltés
  • Coolfire
    #24495
    Próbáld ki.:)Tedd fel az alapot,a Seasont és a BV-t patch nélkül,és meglátod.:)))
  • lucifer9393
    #24494
    Hát én nem vettem rajtuk észre akkora hibákat. Ha lenne idegzetem hozzá, feltelepíteném A-tól Z-ig az egész Sims 2-t... de se idő, se akarat... még ezt a Showtime-mot se szereztem meg, de valahogy nem is nagyon húz...részben talán mert az érettségire hajtok, meg mert ez a sztárosdi nekem nem kóser. Másik, meg hogy a Simset már nem játszottam kb. 1,5 hónapja....
  • Coolfire
    #24493
    Vettem egy lámpást is.Még ekkora szart..nem is mentettem.:)Sokkal jobb szerintem a varázsüst.
  • Coolfire
    #24492
    Azért ez nem gaz.Pölö a Seasons és a Bon Voyage olyan hibákat csinált/bugos volt,hogy alig bírták kijavítani.:))De legalább kijavították.:)
  • Coolfire
    #24491
    Ez mind beleférne a játékba,ha egy kicsit módosítanák a motort,amit szerintem nem fognak.De ha ezek megjelennek egy expansionba(amit kétlek) itt teszem le a nagyesküt,hogy megveszem.:))
  • lucifer9393
    #24490
    Jól bírta! Kár, hogy a hármas már nem olyan masszív mint a kettes volt. Azon komolyan nagyítóval kellett keresni a hibákat, itt meg kiüti az ember szemét. Remélem tanulnak a rajongók visszajelzéseiből, és cserélik a brigádot a negyedik részre.