44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #25851
    És ennek van valami előnye?Mert a legolcsóbba lett beíratva.:))
  • Coolfire
    #25850
    Igen,segítséggel.De most már vérprofin váltok korcsoportot.:))
  • Coolfire
    #25849
    Az én simemnek is van "balkezes" gyereke.Anno meg is rágalmazták félrekúrás miatt.De megnyerte a pert.:)
  • kem001
    #25848
    Hétvégente hazajön, bár nekem volt már olyan, hogy cseszett hazamászni..
  • Coolfire
    #25847
    Ha elmegy a gyerek bentlakásos iskolába,látom még valaha?Mert az volt az apasim vágya,hogy eltakarítsa a házból.És én teljesítettem neki.:))
  • Ironman2
    #25846
    Nem hiszem,csak kevesen élnek a városban.Amúgy a tehetségkutató meg nem müködött.üres szinpadnak tapsolt a közönség.Majd meglesem a következőt,hátha csak átmeneti probléma volt,mivel éjjel néztem oda
  • Coolfire
    #25845
    Dehogy hiba,csak bénák vagytok.:)Szoktak ott lenni elég sokan-legalábbis nálam-,de a félkarú rablók a menők.Black Jackezni még nem láttam senkit.
  • kem001
    #25844
    Ez valami hiba lehet szerinted?
  • Ironman2
    #25843
    Amúgy néztem a gyerkőcök családfáját,és kiderült hogy van valahol egy féltestvérkéjük.ehehehe Meg kell keresnem a városban kinél volt a félrelépés
  • Ironman2
    #25842
    Megszülettek a drágák:

  • Ironman2
    #25841
    Közben ikreim születtek.Mekkora csapás ez nekem.DDDD

    Útban a kórház felé:

  • Ironman2
    #25840
    Amúgy nem sok értelme volt ennek a kaszinónak.Semmi vendég nincs.Még jó hogy nem kell fentartanom az épületet
  • Ironman2
    #25839
    Meg itt nálunk Veszprémben a Balaton Pláza kaszinójában is.D
  • lucifer9393
    #25838
    Amúgy elvinném a Sims studio emberkéit egy kaszinóba, hogy is néz ki valójában :D A Miskolc Plaza kaszinójában is több a fényűzés, meg csillogás, mint az övékben :D
  • Ironman2
    #25837
    Szívélyes fogadtatás:

  • kem001
    #25836
    Alapot építesz, vagy kisebb emelvényt, az a színpad
  • JethroHUN
    #25835
    Színpadot melyik menüben találom? Mert Bridgeportban játszok, és ott egyetlen ottani épületben/parkban sincs. Kerestem építés menüben, bútorozás menüben is (közösségi telken) De nem találom. Csak a lámpák és díszletek vannak. Pedig ha egy olyan parkot szerkesztek ahol van a színpad is felvehető és átfesthető... tehát vhol benne kéne h legyen.
  • Ironman2
    #25834
    DDD.Pedig megnézném mit kap az asszonytól ha részegen megy haza a simem.
  • hertzui
    #25833
    Na végre, legalább tud fogyni a pénzem:)) Mert eddig csak azzal tudtam elverni,hogy a várost tettem gazdaggá,mert mindenki kapott tőlem ajándékba minimum 300.000-ért cuccokat vagy autókat :)
  • V43 1105
    #25832
    Szerencsejáték függők ? Végre egy kis realitás Alkoholista Sims ilyesmi nincs ? XXD
  • kem001
    #25831
    Fagyi géppel is hasonló a helyzet... Csak azt nem értem, hogy amikor elkészül a fagyi, minden sim a telken félbehagyja tevékenységét, és elmegy fagyit enni..:/
  • Ironman2
    #25830
    Amúgy a simek előszeretettel használják a nyerőgépet,de a pénz fogy rendesen emiatt.Szóval csak óvatosan rakja le,aki már megvette a store-ból!
  • Ironman2
    #25829
    Tiszta játékbarlang lett a pincémből:

  • Svenson
    #25828
    Na, sikerült?
  • Joschka
    #25827
    Jó, hogy nem már vércsoportot...
  • Coolfire
    #25826
    Úhhhhh...bakker..én meg nem mertem megnyomni a felnőttel,féltem az vált korcsoportot...
    Köszi!:)
  • hertzui
    #25825
    Menj arra,hogy fújja el a gyertyát és akkor kijön még1 ablak és ott válaszd ki,hogy ki fújja el a gyertyát,magyarul kinek legyen szülinap.
  • Coolfire
    #25824
    Köszi a gyors választ,ezt megpróbálom.Eddig úgy csináltam,hogy a simmel odavittem a tortához,de ha a gyerek volt kijelölve,csak egy kéz ikon jelent meg.Ha a felnőtt,akkor viszont kiírta,hogy "fújja el a gyertyát".

    "Csak vidd oda a tortához és válaszd ki a csecsemőt,hogy neki van szülinap. Remélem tudtam segíteni. Viszont felnőttel kattints a tortára."
    És ezt hogy?
  • hertzui
    #25823
    Bármelyik szakaszban van,lehet váltani korcsoportot,mert én végigteszteltem.Csak vidd oda a tortához és válaszd ki a csecsemőt,hogy neki van szülinap. Remélem tudtam segíteni. Viszont felnőttel kattints a tortára.
  • Coolfire
    #25822
    Hopszi..a csecsemő és a tipegő nem tud tortával korcsoportot váltani?Mert hiába szervezem a szülinapi buli hegyeket,nem történik semmi.Kiírja,hogy a vendégek jól érezték magukat,de nem történt váltás.Viszont ad negatív moodletset is a szar buli miatt..
  • Coolfire
    #25821
    dehogy,már mióta megvásároltam,fel van telepítve.Csak ugye ez a korcsoportokra lett kihegyezve,ergo nem nagyon használtam ki a lehetőségeit.Most,hogy van egy szatyor gyerek,így teljesen más.:))
  • Svenson
    #25820
    még csak most raktad fel?
  • Coolfire
    #25819
    Ja,és a mesével való elaltatás nagyon bejön.:)Szóval sokat dobott rajta a Generations.:)
  • Coolfire
    #25818
    Ehhh..de jót játszottam meccsnézés közben.:)
    Most már 5 simet(2 felnőtt,1 gyerek és 2 csecsemő)plusz egy kutyit kell irányítani.:)Bár tapasztalataim szerint a nagyobb családot jobb hagyni,hogy azt csinálják amit akarnak.A társasággal nincs gond legalább.
    És rendesen nő a "balkezes" simlányka is.:)Már át is jött haverkodni,és benne van különböző rokoni kapcsolatokkal az ismerős listában is(ez is új volt)Nagyon jól elszórakoztam a Generations lehetőségeivel(csapdák,lombház,sütiárulás etc..)is.És még nyert a simem a kaszinóban majdnem 17000 simit.Videó is van róla,de rohadt ocsmány a minősége.:)))
  • Joschka
    #25817
    Ja, én is ajánlom... Ajánlom, hogy meg vegyétek!!!...DDDDD
  • Joschka
    #25816
    Aha...sokba került...
  • Coolfire
    #25815
    Na,csak összehoztam egy 60x60-as telket a kaszinónak.Igaz két ház bánta,de legalább nem közösségi telket kellett lebontani.Naqyon jó ez a kaszinó,vegyétek meg ti is!
  • Coolfire
    #25814
    Tényleg megvetted a storeból?
  • Joschka
    #25813
    Az is néhány helyi járatos Volán busz biztos...
  • Joschka
    #25812
    Na, berendeztem a kaszinót, így már nem kell vele ezután kínlódnom. ki is exportáltam, úgyhogy ezután már bármikor vissza is tudom rakni...hehe




    Itt meg van két videó: Az elsőben BlackJack-en veszít de rendesen, míg a másikban a gyümi gépen rászakad a bank...DDDD