44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #26131
    Miről beszélsz? 1.-ben,és a 2.-ban is voltak természetfeletti dolgok,(lények)most miért maradjon ki a 3.-ból? Mondjuk a készítők hülyesége hogy túl komolyra veték a harmadik részt,ezáltal nehezen illik bele a képbe.Amúgy nem kötelező megvenni.
  • Gné Era
    #26130
    öten.
  • Gné Era
    #26129
    Gondolod ,hogy ez megoldja a problémát?? Nem veszik el semmijük? ismeretség,berendezések?
  • kem001
    #26128
    Hányan vannak a háztartásodban?
  • Gné Era
    #26127
    Lehet már túl sokan vannak?? Csinál furcsaságokat mostanában a játék,pedig nekem még egyedi tartalom sincsen. Valamelyik nap simán kivágott az asztalra,amit eddig sosem csinált. Most meg betöltés közben kiírta,hogy súlyos hiba lépett fel a játék betöltése közben,indítsam újra a játékot..
  • Joschka
    #26126
    Az lehet, de attól még biztos valami bug ez is. A sok között. Ilyenkor ki szoktam ideiglenesen a bandát a vágólapra költöztetni azt neki állok a házon barkácsolni, azt maikor kész, mehetnek is vissza bohóckodni.
  • Gné Era
    #26125
    De hát akkor most nem tudok alakítani a házon?? Vagy ezek annyira belakták,hogy nem hajlandóak változtatni??:))) Tuti persze ,hogy valami bug,de azért idegesítő banyek:((((
  • Joschka
    #26124
    Hát ez akkor megint valami bugris BUG lehet csak.:)
  • Gné Era
    #26123
    Hát ilyen a mesében sincs..Született ugye egy lánysim,nem volt külön szobája,a szülőkkel aludt egy szobában.. Persze egész éjjel nem aludt semmit,mondom,átalakítom kicsit a házat,csinálok neki egy szobát.Meg is csináltam,na onnantól kezdve a szülők és a nagyszülők nem voltak hajlandóak befeküdni az ágyukba.Hogy ez mitől van???? Mentés nélkül kiléptem,gondoltam megpróbálom mégegyszer,úgy,hogy nem építem át a házat. Hát így simán lefekszenek. Ti értitek ezt???
  • kem001
    #26122
    Én tegnap a lépcső miatt kaptam majdnem agyvérzést, felment a sim-em a tetejére, majd vissza lejött, és nem értettem, hogy miért csinálta ezt.. Annyi volt a gond, hogy egyszerűen előbbre kellett raknom a lépcsőt
  • kem001
    #26121
    Nekem sem tetszik így első benyomásra, de adok neki egy esélyt.. Vár a Színpaddal is ugyanígy voltam, hogy nem tetszett elsőre, és végén amikor megjelent, eszméletlenül beleszerettem. Pedig egyáltalán nem az én ízlésvilágom..
  • kem001
    #26120

    2012 Aston Martin DBS Volante
  • Gné Era
    #26119
    mindjárt felrobbanok..a rohadt életbe..simjeim egyszerűen nem akarnak lefeküdni..eszem megáll..hiába adom ki a parancsot,hogy feküdjön le,eltűnik az ikon és ott óbégatnak az ágy mellet mert már dög álmosak..hiába cseréltem ki az ágyat.nem fekszenek le..most mi a szart csináljak? kiléptem mentés nélkül,újraindítottam a játékot. hiába.
  • hertzui
    #26118
    Még ez a kati peris cuccok úgy ahogy elment,de ez a zombis,hát elmennek a k..a anyjukba ezek a készítők. Még kíváncsiságból sem fogom kipróbálni az tuti. Szerintem a sims3 sorozat nem erről szól emberek. Miért nem lehet olyan kiegeket csinálni,mint a sims2-nek voltak?Miért nem? Nem akarnak két egyforma kieget csinálni? Akkor elmehetnek melegebb éghajlatra az egész brigád! A zombis után a diesel cuccok sem lesz rossz,de nekem már most több diesel cuccaim vannak mint ami lesz cuccok kieg.Föl is idegesítettem magam teljesen! :((
  • Gné Era
    #26117
    Banyek..Ezeket a kalandokat mondjuk én sosem csináltam végig,hogy mindent összegyűjtsek..És múmia a jutalom érte??Beszarábia:)DD Rohadt ronda:)) Hozzáteszem,amikor kijött ez az utazásos kieg,én is sokat jártam mindegyik külföldi városban,néhány kalandot megcsináltam,de pl múmiával sosem találkoztam.Most meg már csak a receptek miatt utazom el.
  • Ironman2
    #26116
    Haláli! xD
  • Ironman2
    #26115
    Na összejött a király szarkofágja,meg az 5 kanópuszedény,és máris új családtagom lett:






  • Ironman2
    #26114
    Egyedi italok,érdekesen hangzik.
  • Ironman2
    #26113
    Bejelentették a kiegészítőt,most már tényleg hivatalos:



    Ebben a kiegészítőben a játékos természetfeletti simeket hozhat létre, és élheti életeiket vérfarkasként, boszorkányként,vámpírként vagy tündérként.

    Lehetséges lesz megátkozni, de elbűvölni is a simek életét erős varázslatokkal, bugyogó elixírekkel és mágikus képességekel egy olyan világban, ahol furcsa dolgok történnek, ijesztő meglepetések várnak a játékosra, sőt, néha még zombi-invázió is indul.

    Az újfajta simeket már a létrehozási fázisban meg lehet csinálni és olyan extra tulajdonságaik lesznek, mint a késleltetett öregedés (vámpír, tündér), mágiairányítás (boszorkányok), farkassá alakulás (vérfarkas).

    A The Sims 3 Supernaturalban emellett mágikus művészeteket is lehet tanulni varázslásokkal, vagy főzetek készítésével, amelyekkel más simek életét lehet befolyásolni. Az effektusok a karrier-felgyorsításától, a testsúly-vesztésen keresztül a zombifikációig terjedhetnek. Az egyedi italokat a játékosok más The Sims 3 játékosokkal is megoszthatják.

    MIndezen kalandok egy új városban,Moonlight Fallsban játszódnak, amely gótikus dekorációkkal és mágikus tárgyakkal teli hely rejtett folyosókkal, nagy hatalmú mágikus tükrökkel stb. A játékosok akár misztikus jövendőmondók, vagy mester alkimisták is lehetnek. A telihold pedig olyan titkokat és rejtélyeket hozhat elő, amelybe beleremeg az egész város...

    Aki előrendeli The Sims 3: Supernatural Expansion Packet, az egy Limited Edition gazdája lesz, melynek tartalma egy Plants vs. Zombies content pack. A játékosok többek között a híres borsólövővel tudnak majd harcolni a zombik ellen.

    http://www.gamestar.hu/the-sims-3-supernatural-bejelentettek-a-legujabb-kiegeszitot.html#kommentek
  • Joschka
    #26112
    Azok ott csoportosan hülyék!
  • Joschka
    #26111
    Ennyi idótaságot szerintem nem egy ember talált ki az ea-nál.
  • Joschka
    #26110
    The Sims 3 - Természetfeletti erők infó

    A KÜLÖNLEGES KIADÁSHOZ MELLÉKELT EXKLUZÍV TARTALOMCSOMAG:
    Rendeld elő a The Sims 3 Természetfeletti erők kiegészítő csomag különleges kiadását, és exkluzív tartalmakkal ajándékozunk meg a Plants vs Zombies világából, köztük új öltözékekkel és egy működő Borsóágyúval (Peashooter)!
    Borsóágyú (Peashooter) – Ez az állhatatos szövetséges megvédi otthonodat a zombivá vált simekkel és egyéb kellemetlen alakokkal, például a betörőkkel és a behajtókkal szemben. Azt adja, amit a neve ígér: borsókkal sorozza meg a nemkívánatos látogatókat!
    Megszaggatott zombiszerkó – Öltöztesd simjeidet a PvZ klasszikus zombiöltözékébe! Férfi és női változatban is.
    Az újságos zombi (Newspaper Zombie) szerelése – Semmi sem olyan hajmeresztő, mint a rikító mintás alsónadrág és a zoknitartó kombinációja! Öltöztesd simhölgyeidet és -uraidat a PvZ újságos zombijának a szerkójába!
    Bójából és vödrökből rögtönzött sisakok – Azok a pimasz zombik ugyan védőfelszerelésként hordták őket, de merész divatkiegészítőként sem utolsók! Dobd fel simhölgyeid és -uraid megjelenését ezekkel a szédítő fejfedőkkel!
    EXKLUZÍV ORIGIN DEKORÁCIÓS CSOMAG:
    Rendeld elő a The Sims 3 Természetfeletti erők kiegészítő csomagot az Origin.com oldalon, és megajándékozunk ezekkel az exkluzív Plants vs Zombies díszítőelemekkel, amelyek hajmeresztő eleganciát kölcsönöznek simjeid otthonának!
    Lámpalánta (Plantern lamp) – Ez a különleges portéka épp úgy néz ki, mint azok a lampionok, amelyek féken tartják a gomolygó ködöt a Plants vs Zombies játékban. Borítsd vele fényárba a simed házát vagy udvarát!
    Dióbarikád (Wall-nut) szobor – Semmi sem fejezi ki olyan ékesszólóan a „Kívül tágasabb!” üzenetét, mint egy marcona dióbarikád. Helyezz el egyet-egyet, vagy építs belőlük kerítést!
    Zombitörpés szobor – A PvZ legendás élőhalott kerti törpéje remekül fest majd simed otthonában vagy udvarában.
    Agyas zászlószobor – Dobd fel a kertedet, tetődet vagy otthonod bármely más részét ezzel a délceg zászlóval, amely hadba vezette a Plants vs Zombies élőhalott seregét! Ezek a fickók tényleg rajonganak az agyért.
    EXKLUZÍV REGISZTRÁCIÓS JUTALOM:
    Regisztráld The Sims 3 Természetfeletti erők kiegészítő csomagodat online, és a tiéd lehet ez a pár pompás holmi, amelyek egy kis Plants vs Zombies hangulattal fűszerezik a játékodat!
    PvZ plakát – Simjeid ezzel a menő poszterrel az otthonuk falán kiálthatják világgá, mennyire rajonganak ezért a közkedvelt játékért.
    PvZ póló – Öltöztesd simjeidet ebbe a mókás pólóba, hogy kifejezhessék bohókás egyéniségüket! Férfi és női változatban is.
  • Joschka
    #26109
    Ez meg lesz a kieg logójának magyar változata

  • Gné Era
    #26108
    banyek..ezek az EA-nál nem normálisak az biztos...
  • Joschka
    #26107
    DDD... ebben a LE verzióban lesz az a cukorborsót kipöckölő kócpuska - ahogy olvasom egy másik oldalon - amivel ezeket a rémlényeket (és a postást!!!) meg lehet majd állítani...hehe
  • Joschka
    #26106
    No itt meg a közelgő "rémséges" kieg borítója. Hiába: "Ami csúnya az nem szép!"

  • Gné Era
    #26105
    hát igen..borral jobb lenne..bár, kár lenne rájuk locsolni:)))
  • Joschka
    #26104
    Heli Kopter...
  • Gné Era
    #26103
    Tiszta Harry Potter...
  • Gné Era
    #26102
    Hát nekem ez a kieg nem jön be.(((
  • Joschka
    #26101
    Már el is iszkoltunk innen...DDDD
  • Joschka
    #26100
    Legfeljebb majd utána lógó orral utánunk baktat...a topikodba.
  • Joschka
    #26099
    DDDD....együtt (v)érzek veled!!!!!!!
  • Joschka
    #26098
    Na, ez is jó!!!

    "Bójából és vödrökből rögtönzött sisakok – Azok a pimasz zombik ugyan védőfelszerelésként hordták őket, de merész divatkiegészítőként sem utolsók! Dobd fel simhölgyeid és -uraid megjelenését ezekkel a szédítő fejfedőkkel!"

    Érdekes tökfödő divat lesz ez!!!!

    Egy régi dalomban (a Cherry, cherry Lady Modern Talking paródiámban) volt ez a szöveg rész, hogy: Sötétben vödröt húzni rá, csak úgy jó!!!!
  • Ironman2
    #26097
    Hát én becsokizok rögtön.Át is megyek a másik topikba,mert már nem birok a röhögéstől.DDDD Még a végén kirúg minket Coolfire!
  • Joschka
    #26096
    Ja,...vagy eléjük szórom (persze miután meg ette és ki hánytam) a falra hányt borsót!!!
  • Joschka
    #26095
    Akkor má mér nem inkább egy "Fokhagymás csúzli"?!
  • kem001
    #26094
    Tök jó neveket tudnak kitalálni egyébként!D
  • Ironman2
    #26093
    látom neked is szemet szúrt a borsóágyú.DDDDD

    Aztán majd azon agyalok a játékban hogy lődözöm ezeket a hülyéket a házam elött
  • kem001
    #26092
    Boros ágyút olvastam DDDDDD