44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #26251
    Homok is van a háttérben.Akkor Las Vegas is lehet!!!
  • Ironman2
    #26250
    Ahogy elnézem a kaszinót,tiszta Vice City!!!!

  • Ironman2
    #26249
    Most olvasom hogy egy új szomszédságot fogunk kapni,aminek a része lesz ez a Kaszinó.

    YES!!!!! Egy Vice City szerü város nagyon kéne.Majd ma kiderül!!!

    http://www.simprograms.com/41771/new-store-world-being-announced-tomorrow/
  • Ironman2
    #26248
    Még semmi.Odaát délután van reggel.DDD
  • Joschka
    #26247
    Csinálok egy újabb logót a kaszinómhoz, mert amit tegnap lehetett látni, az csak egy amolyan próbaszerü volt, mert készítettem egy olyant, ami oda kellene, de egy két dolog nem jött rajta össze, így most teljesen újat kreálok.
  • Joschka
    #26246
    Még semmi...talán majd este felé.
  • kem001
    #26245
    Volt szó tegnap arról, hogy Store-on lesz valami nagy bejelentés.. Erről valami hír?
  • Joschka
    #26244
    DDDD...igazi klasszikus 60-as évekbeli dizájn...
  • kem001
    #26243

    1964 Chevrolet Impala SS
  • móni76
    #26242
    Köszi szépen megpróbálom :)
  • Joschka
    #26241
    Ja, és az ilyen warezes dolgokkal a WAREZ TOPIK-ban (Itt felül a "The Sims 3 Diesel Stuff kép feletti feliratra kattintva lehet belépni...:)) foglalkozunk. Ott bővebb felvilágosítást, segítséget is tudunk nyújtani az érdeklődőnek. Valamint az ott található FAQ-ban is sok hasznos dolgot találhatsz.
  • Joschka
    #26240
    1.Frissítsd a legújabb verzióra a videókártyád illesztőprogramját, ha eddig még nem tetted volna meg.
    2. Töltsd le és telepítsd a legújabb DirectX verziót.

    Ezután nézd meg, hogy működik e a játékod rendesen.
  • móni76
    #26239
    Sziasztok! Segítsetek légyszi nekem!Kb. 2 hete szétesik,szétcsúszik a kép a sims játékon! Ez egy egybe letöltött kiegészítő+alap amit "csak"regisztrálni kellett vagyis rákattintottam kétszer és ment.Felbontáson próbáltam állítani de így sem lett jobb!Megpróbáltam le uninstallálni,de hibát írt ki,hogy nem található az alap sims 3,telepítsem újra!(A játék egyébként elindul)Ezek után feltettem egy másik egyben letöltött simset hogy hátha működik,elindul de ugyanúgy szétesik a kép és most már nem tudom a vezérlőpultból sem kitörölni ezt az utóbbi simset mert ugyanúgy írja hogy először telepítsem újra a sims 3 alapot!Segítsetek köszönöm!
  • Joschka
    #26238
    Azthogynekednemjönbe...DDDDDD
  • Joschka
    #26237
    Na, majd rá cuppanunk a hírekre, hogy mi akar az a félelmetesen jó (szar) cucc lenni...hehe
  • Joschka
    #26236
    Értem ám, mit mondasz e mögött...
  • Joschka
    #26235
    Nekem jó ez...az meg tök mindegy, hogy ,ások esetleg húzzák a szájukat...hisz azt úgyzse látom...hehehe
  • Ironman2
    #26234
    Olyan már volt.hehe
  • kem001
    #26233
    Félelmetesen rossz?DDD
  • Ironman2
    #26232
    Félelmetes minőség.
    NA ez idáig még nem volt.DDDD
  • Ironman2
    #26231
    Figyelem! Holnap a storeban hatalmas bejelentés lesz!

    http://simsvip.com/?p=12041

    kiváncsian várom,mi lesz az! szerintem egy új várost kapunk a kivánságok kútjával.

    "A csapat valóban fokozzák játék itt. Srácok, most láttam a félelmetes minőségi szintet cucc jön ki a boltból. A textúrák egy egyedi, a gyönyörű minták és a prémium termékek a móka!
     

    De valami más is hamarosan. Valami szeretni fogod.
     

    * teaser teaser teaser * Legyen a boltban hétfőn a bejelentés!
    "
  • Ironman2
    #26230
    DDD
  • kem001
    #26229
    Lényeg, hogy neked tetsszen.
  • Joschka
    #26228
    Nos, akkor végül is így néz ki kívűről a kaszinóm...most már logóval...

  • Ironman2
    #26227
    Én most Starlight-ben vagyok,remélem bevállik végre ez a város.Bár annyian nincsenek mint Sunset Valleyben

  • Joschka
    #26226
    És simlish feliratú lesz, de az sem a hagyományos...
  • Joschka
    #26225
    Egy oldalas logó lesz, vagyis csak szemből fog a felirat látszani..
  • kem001
    #26224
    Látom tudod akkor, hogy mire gondolok DD Lógót világítsd meg mindkét oldalról ezekkel a színpadi fényekkel.
  • Joschka
    #26223
    A logó az épület tetejére fog kerülni, hogy jó "láthassa" majd mindenki.
  • Joschka
    #26222
    Most készítem éppen a logóját neki...
  • kem001
    #26221
    Szép nagyon, de kívülről az épület tetejére nem teszel valami díszt?
  • Joschka
    #26220
    Íme az én "Kis Vegas Kaszinó és Játékterem" nevű létesítményem.








  • Joschka
    #26219
    Mászok én is a játékba...

  • Joschka
    #26218
    Sose voltam kollégista, csak napközibe jártam...hehe
  • Coolfire
    #26217
    Ezt írják róla:

    "Bentlakásos iskola:

    A szülők, ha szeretnének különleges és egyedi oktatást biztosítani a gyerekeknek vagy a tiniknek, beirathatják őket kollégiumba, a telefon vagy a számítógép segítségével.
    Minden iskola különleges képességeket és jellemvonásokat ad a diákoknak. A legolcsóbb iskola 1000§ a legdrágább 2800§.
    5 ilyen iskola van és a nevük is mutatja, hogy milyen diákok fognak ott tanulni és milyen jellemvonásokat kaphatnak. Itt vannak a listán az iskolák: Forth Keményítő Katonai Iskola, Béke és Szeretet Iskolája. Dribbledine Sport Akadémia, LeFromage Művészeti Iskola és Smuggesworth Prep(Általános?) Iskola.
    Ha egy sim beiratkozott, egy autó jön érte. Nem lehet Őt játszani amíg ugyanaz a korosztály(vagy tanköteles?), és haza nem jön a végső tulajdonságokkal és készségekkel.
    Felhvja a gyerek a szülőt, ha haza akar menni. Amikor a gyerek életszakasznak vége, és hazajön, újra kell jelentkeznie, ha tini korában is oda akar járni.
    Amíg a gyerek bentlakásos iskolában van, tályékoztataás arról, hogy mi történik vele. Kérdéseket is kapsz, mint például ha át akar menni egy barátjához suli után. A gyerek küldhet olyan kérdést, hogy haza akar jönni, és megengedet-e. Máskor pénzt is kérhet.
    Ez az új funkció nagyon hasznos, mert új módszert kívál a nevelésre. Nem csak meg kell választani az iskolát, hanem 5 különböző iskola közül is választhatsz, hohy milyen irányba szeretnéd a gyereket vagy tini indítani. Azoknak is jó ez, akik nem szeretnek játszani a gyerekekkel, mert így elküldheted őket (Külföldre?), hogy a felnőtekkel játszhass.
    "
  • Joschka
    #26216
  • Joschka
    #26215
    DDDd....mondtam én, hogy majd cukorborsót is fogunk a sims 3-ban ültetni, pedig nem is láttam ezt a zöccséges-zombi-tibis játékot...de ez is egy eléggé izés játék...DDDD
  • Ironman2
    #26214
    Megyek én is gamelni egyet!
  • Coolfire
    #26213
    Akkor mi a bré van,ha a simkölök nem jön haza a bentlakásos suliból?
  • Joschka
    #26212
    Most szedem le a kipróbálható verziót meg lesem...DDDD