44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #26731
    DDD... a gebéd meg össze olvadásban van ebben a dög melegben azzal a kék csíkos lasztival...
  • Svenson
    #26730
    nem szaggat?
  • Svenson
    #26729
    Atyaég!

    Tök jó az az echós szekér.
  • Svenson
    #26728
    Akkor passz. Most valahogy pangás van, senki se tud gondolkozni ebben a rekkenő hőségben.
  • Coolfire
    #26727
    Hű,ez már nagyon hajaz a Supernaturalra..
  • Roccio
    #26726





  • Joschka
    #26725
  • kem001
    #26724

    1999 Dodge Viper GTS ACR
  • Roccio
    #26723
    a legnagyobb telket választottam hogy biztosan elférjen minden és mindenki :PP
    64x64
    :DDD
  • Joschka
    #26722
  • Roccio
    #26721
    Birodalmam :))



  • Joschka
    #26720
    Július 5.-i store cuccok

    Make a Wish Compilation (2,900 SP)



    Once Upon a Time Cottage (1,200 SP)







    (simsvip.com)
  • Ironman2
    #26719
    Mert jó nagy hónaljkutyája van biztos!
  • lucifer9393
    #26718
    vajon miért olyan barna a cenzúra a hóna alatt fuj :D
  • Lacoka12
    #26717
    nem warez a játékom csak nem tudom mit kéne megvenni ahhoz a tárgyhoz
  • Ironman2
    #26716
  • Ironman2
    #26715
    Egy kis hüsítő a rajongóknak:

  • Svenson
    #26714
    Jártál már a warez topikban? A fiúk ott tudnak segíteni általában.
  • Svenson
    #26713
    Egy időben hogy szerettem volna ilyesféle berendezést. Ma már nem igazán vonz, inkább valami elegáns kéne, de nem nagyon találok.
  • Lacoka12
    #26712
    segítenétek amikor sims oldalról a játékoasok által készitet dolgokat probálom fel tenni némelyiknél azt írja ki hogy valami prénium kell
  • Joschka
    #26711
    Hamarosan jön!

    Sims 3 Store - New Fairy Tale Set



    (simsvip.com)

  • Joschka
    #26710
    Váó!!!! Most már tévé stúdiót is lehet barkácsolgatni a játékban...




    http://www.mediafire.com/?jcvvi0fbmhsd8y5

    A kamera rendesen használható a játékban.

  • Ironman2
    #26709
    A patch-ban lesz egy kis optimalizálás
  • Svenson
    #26708
    Kínai asszony? Nem rossz. Nekem egyszer volt francia pasim, de nem jutott eszembe pl. kínai.

    Értem, már megyek is át. :)
  • lucifer9393
    #26707
    Store cucc, King of Cambodia szett része, ha jól emlékszem. Kösz a dicséretet, ezúttal kicsit keletiesre vettem a figurát, mert az asszonyt Kiínából akarom beszerezni :D halkan megjegyzem, a másik topikban tudok segíteni, ha nem mennének a Storeban vásárolt cuccok :P értsd ahogy kell :D
  • Svenson
    #26706
    Ez most mi? Az új kieggel jön, vagy a patch lesz ilyen jó?
  • Svenson
    #26705
    Sims akarok lenni egy ilyen házban. :D

    Azok a reluxák kellenek nekem, honnan lehet rájuk szert tenni?
  • Joschka
    #26704
    Viszont a vadon élő állatokat azt nem!
  • Joschka
    #26703
    De jó, akkor az összes ilyen tündi-bündit meg a többi marhát is ki fogom iktatni...
  • Ironman2
    #26702
    LOL! Szép kis dolgok elé nézünk!
  • Ironman2
    #26701

    Infók az új beállítási opciókról

    Azt már tudjuk, hogy lesz opció a beállításokon belül (ha telepítve van különleges lényt tartalmazó kiegészítő), mellyel az egyes fajok közötti egyensúlyt tudjuk szabályozni, amíg a történet előrehaladása be van kapcsolva.

    Ez az új lehetőség integrálva lesz a Természetfeletti erőkkel érkező játékfrissítésbe, tehát nem szükséges hozzá az új kiegészítő.
    A népesség beállítások a következő lényekre vonatkoznak: vámpírok, tündérek, vérfarkasok, boszorkányok, állatok, lovak és sztárok.
    A beállítások globálisan hatnak, nincs lehetőség arra, hogy csak egy mentést vagy szomszédságot érintsenek.
    Meghatározható, hogy a játék benépesítse-e a szomszédságot állatokkal és lovakkal (valószínűleg az állatok alatt a vadon élő állatokat értik), de külön unikornisra nincs beállítási lehetőség.
    A zombik száma nem állítható be, ezt nekünk kell a játékon belül alakítani. Zombikat hozhatsz létre, ha használod a másik Simen az "agyak" interakciót. Telihold idején több zombi vándorol a városban, de ez náluk átmeneti állapot, másnapra kigyógyulnak. Elixír segítségével szintén létre lehet hozni zombit és ki is lehet gyógyítani ebből a Simeket.
    Bár a paparazzikat sem érinti az új beállítási lehetőség, mégis lesz két módszer arra, hogy kontrolláljuk a sztár populációt, ezzel pedig a paparazzik számát. Egyrészt a sztárok száma szabályozható, ezzel együtt kevesebb lesz a paparazzi is. Másrészt lesz egy beállítás lehetőség, mellyel megakadályozható, hogy az aktív család tagjai sztárrá változzanak.

    mysims.hu
  • Ironman2
    #26700
    1.35-ös jön vele.Arról még nincs info.Jövő héten megtudjuk úgyis
  • Ironman2
    #26699
    Mondjuk ahogy olvasom a patchlistát,a Showtime megint labilissá tette a játékot.Ezt javitották ki (fagyások)
  • kem001
    #26698
    De ez úgy is a Diesel cuccossal fog megjelenni, nem? Vagy avval 1.35-ös jön?
  • Ironman2
    #26697
    Szerintem is.Tuningoltak a motoron.Bárcsak adná az isten!!!!! Egy optimalizált Sims3-at kapnánk végre!
  • erika1788
    #26696
    sziasztok!

    Tudna valaki segíteni?
    Igazából nem magával a játékkal van bajom. kb 2 hónapja kezdődött. ha elindítom a játékot elkezd melegedni a gépem és kidob a játék. frissítettem a videókártyámat, a játékot mindent, de nem változik semmi. csak store.os tartalmak vannak telepítve a játékban. Mi lehet a baj? Nem tudja valaki?
  • kem001
    #26695
    Lehetséges, hogy nagy dobásra készülnek?
  • Ironman2
    #26694
    Jön az 1.36-os patch,van róla info.Kicsit stabilizálták a játékot.Kérdés:az 1.35-ös kimarad?

    http://www.flickr.com/photos/simsvip/7468774090/
  • lucifer9393
    #26693
    Na, elkészültem a legújabb művemmel:




  • Gólya #26692
    ejj...nem egyértelmű a két link:)
    mi ez a pontatlanság?:DDD