44549


no-warez.gif
  • kem001
    #27293

    2011 Land Rover Range Rover Sport
  • Joschka
    #27292
    Természetfeletti hírmorzsa

    Megtudtuk végre, mi lesz az új halálnem: a Simek
    túlehetik magukat zselécukorkával. Az édességet angolul jelly bean-nek hívják,
    vagyis zselés babnak. Mivel korábban megerősítették, hogy egy titokzatos
    növénnyel kapcsolatos a harmadik halálnem, így úgy néz ki, talán termeszthető
    lesz a játékban.

    (mysims.hu)

    DDDD...szörnyű tévézgetés közben. Megakad a torkán a simnek a zselés cukor...
  • Joschka
    #27291
    Íme a már elkészített tárgyak a játékban.

    Mosakodás a lavorban



    Főzőcske...



    Üldögélés a hokedlin



    Vazze, vedd kissebbre a kredencet, mert még létrával se érem fel!...


  • Joschka
    #27290
    Nálunk is így ment, hogy a sámlin ülve ettünk, s a hokedli volt az asztal...DDDD
  • Joschka
    #27289
    Csak azt nem tudom, hogy gyerekméretű szék vagy ülőalkalmatosság van e a játékban, mert ha nincs, akkor a sámli sajnos csak dísztárgy lesz és nem használható, mint a hokedli vagy a lavor.
  • Joschka
    #27288
    Az amit csinálok, az olyan egyben telázsli lesz már a cuccok is rajta lesznek...tehát ha úgy gondoljátok és meg várjátok akkor nem kell majd olyant keresgélni...persze a választás mindig is a tiétek.
  • Gólya #27287


    feltétlen kell a sámli hozzá...nagybátyáméknál mivel pici szoba-konyha-spájzos lakás volt, a gyerekeknek mindig a hokedlire terítettek, hát kellett hozzá a kissámli:)

    Era: spájzot tudsz csinálni, vannak letölthető polcok, rávaló cuccok is - mondjuk stelázsicsíkosat nem igen láttam, de ha van türelmed keresgetni, talán lesz:)
    persze Joschkától is szívesen látnék - az mégis olyan "mifajtánk":)
  • Joschka
    #27286
    Hehe...készen is van!!!

    Hokedli

    A la'fapados kényelem. (Created by Joschka)



    Most egyenlőre ennyi. A sámlit, a górét, telázslit meg a sezlonyt ezután fogom elkészíteni, és ha készen leszek velük majd akkor hozok róluk képeket...egyszerre!
  • V43 1105
    #27285
  • Joschka
    #27284
    Most gyorsan összetákolok egy hokedlit...amelyikbe fiók is van. Persze hiába is feszegetitek majd a fiókot a nagykéssel, mert csak sima dísz lesz.
  • Joschka
    #27283
    Okés, nem nagy ügy ezt is összehozni, főleg a fonott lavortartó után...
  • Joschka
    #27282
    Na, a góré is remek ötlet...meg lesz, mert nekem is kell egy olyan, itthonra!

    A telázsli is megoldható, de már vannak 5l-es és kissebb üvcsikben régebben készített lekvárok egyebek, ezenkívül van egy rúdra fel aggatott füstölt szalámik is már.

    Lehet, hogy majd lesz egy disznóvágásos kieg is, amit összehozok?!

    Egyszer valahol Vasemberrel találtunk a játékhoz véres mészárszéket is, mindenféle undoksággal együtt...DDDDD
  • Gné Era
    #27281
    Esetleg egy stelázsi a spájzban?? Tele befőttekkel,savanyúsággal,agyagkorsóban tárolt szilvalekvárral?? A polc szélén rajzszöggel odaerősített papírdísszel???
  • kem001
    #27280
    Góré, na az jöhet!
  • Mike
    #27279
    ez a szilágyi gyerek fent van itt sg-n?
  • Svenson
    #27278
    szakajtó, véka, köcsög (avagy korsó), teknő, na, milyen ötleteim vannak? :D

    Kukoricagóré. Most ennyi jutott eszembe. Nem azért írtam, hogy mindenképpen megcsináld, csak ötletek, ha van kedved hozzá. :))
  • Svenson
    #27277
    köszi :)
  • Joschka
    #27276
    Okés, az is lesz...hokedlival együtt.
  • Svenson
    #27275
  • Svenson
    #27274
    sámli?
  • Joschka
    #27273
    Íme a PB-gázpalack a "Sose robbanunk fel KFT.-től" (Created by Joschka)

  • Joschka
    #27272
    Na, ezen felbuzdulva várom az esetleges további ötleteket az ilyen régies jellegű cuccokhoz!!!!

    Mongyuk nekem már van is egy újabb: készítek egy Sezlonyt is.


  • Joschka
    #27271
    Hú tényleg, a hokedli (vagy nokedli?!...DDD) nekem is eszembe jutott...hehe

    A gázpalack is tök jó ötlet!!!! Köszi a tippet!!!!!

    Na, most az a helyzet, hogy a sporhelthez (ez az én pusztai tájszólásomból van.) nem szoktak pb-gázt rakni, viszont a sima gáztűzhelyhez összehozok egyet, hogy mindenki örüljön már valaminek!!!!!
  • kem001
    #27270

    2013 Hyundai Veloster Turbo
  • Svenson
    #27269
    Nem emlékszem a házaidra, de te meg várost tudsz építeni, én azt meg se próbáltam. Szerintem nem is fogom.
  • Svenson
    #27268
    Elvileg barátokat meg lehet hívni ott alvásra. Régebben legalábbis lehetett.
  • Svenson
    #27267
    Köszi. :)

    Hát türelem az kell hozzá, mi tagadás. Ezt egyébként videó és képek alapján csinálom, nem fantázia alapján.
  • V43 1105
    #27266
    Jöhetnek a hokedlik , meg a PB gázpalack is
  • Ironman2
    #27265
    Na itt zűr lesz a háztartásban hamarosan:

  • Ironman2
    #27264
    Aha
  • Coolfire
    #27263
    A külföldiek maradnak is 3 napot "hivatalosan".De csak akkor tudod meghívni,ha jó viszonyban van a simmel.
  • lucifer9393
    #27262
    Képzeld, a külföldi vendégek ott maradnak napokra. Meghívtam a csajt Kínából, és 3-4 nap ott dekkolt. Lehet csak bug volt, de a 3 nap után jött egy taxi és hazament. De rendesen ott aludt stb, szóval nem csak beragadt, és nem tudott hazamenni.
  • Ironman2
    #27261
    Pedig már pár házat összedobtam,mégse érzem őket kiemelkedőnek.
  • Ironman2
    #27260
    Az lenne a jó ha vendégeket is lehetne fogadni,mondjuk pár napra,és nem pár órára,és nem bulira,hanem csak sima látogatásra.Vagy pl albérlőket,akiket nem irányithatunk,de mégis ott laknak
  • Ironman2
    #27259
    Húh ez jó lett! Itt az ideje újra építkeznem.Kár hogy nekem nincs akkora érzékem hozzá
  • Ironman2
    #27258
    Ez a gyászolás is idegesítő.Jópár napig csak rinyálnak a simek.Tudom hogy így van a való életben is,de ez egy kicsit erőltetve érzem a játékban.Főleg egy kutya után?
  • bogcababa
    #27257
    nem sajnos akkor sem működik.
  • Austin Bailey
    #27256
    a sportolós az nem ad sehányadik szinten.
  • Svenson
    #27255
    Gondolom, hogy jók. Lehet, hogy majd én is leszedem őket, kíváncsi vagyok, más hogy csinálta meg.
  • Magic Boy
    #27254
    Engem is érdekelne, hogy a Rendőri hivatáson kívül melyik ad ajnándék autót és hanyadik szintöl?

    Az is érdekelne, hogy ha van egy mentésem és felrakok újabb kiegészítőket, akkor a mentésem működni fog-e és kell-e új játékot kezdeni, hogy használni tudjam az újabb kiegészítők újításait?