44547


no-warez.gif
  • Joschka
    #42902
    Hát jó nagy a kert, az állatokat is kell gondozni...akkor meg robotoljanak a robotok!
  • Joschka
    #42901
  • Ironman2
    #42900
    Mennyi segédmunkás lesz.DDDD
  • Ironman2
    #42899
    Az a sövény jól néz ki a ház körül,el is loopom az ötletedet:))
  • Joschka
    #42898
    DDDDD... Gyuri úgy fejlesztette a jellemvonáschip foglalatokat, hogy előtte A-TI robotot rendesen homlokon csapta a lézeres forasztópákával!!!!
  • Joschka
    #42897
    Íme, A-TI a fiú robot! Így már ketten fognak Gyuri körül lábatlankodni!!!...

  • Joschka
    #42896
    Indul a reggeli műszak a farmon...

  • Joschka
    #42895
    Na, most már az útkereszteződés is olyan a traktorútnál amilyennek elképzeltem!

  • Ironman2
    #42894
    az biztos!
  • Ironman2
    #42893
    Van ez a save cleaner progi,az sem segít? Vagy tiltsd le a töltés közbeni játékot a beállításokban

    csak saját felelősségre:
    http://www25.zippyshare.com/v/24768872/file.html
  • Coolfire
    #42892
    De mire ma felkelsz,addigra megoldom.
  • Coolfire
    #42891
    Beszáll az időkapuba,elkezd tölteni a játék,és csak egy bizonyos pontig jut el,s kidob.De mindig ugyanott.Ezért is gyanakszom a mentés elbaszódására.
  • Ironman2
    #42890
    mikor? az elején,vagy amikor a várost tölti be?
  • Ironman2
    #42889
    Gondolom főnök hogy tudod!
  • Coolfire
    #42888
    Nekem nem fagy,hanem töltés közben kidob.:)De most nincs idegzetem vacakolni vele.
  • Coolfire
    #42887
    Tudom.:)
  • Ironman2
    #42886

    jó hogy kimásoltam anno,megint idézek magamból,hátha valakinek is fagyogat a játék:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    AKINEK SÜRÜN FAGY A JÁTÉK!!!!

    32 bites windowsnál 3 vagy 4 gb RAM mellett előfordulhatnak fagyások a rossz memóriaelosztás miatt! 64 bites rendszernél,nem,mert ott jól kezeli a rendszer a memóriát.
    Akinek 4,vagy 3 gb ram van a gépében 32bites rendszernél,az tegye a következőt ami itt le van irva (sajnos csak angol nyelven van)

    IDE GYERE!
    http://simswiki.info/wiki.php?title=Game_Help:Insufficient_Memory_Crashes#Step_3:_Allow_more_memory_to_applications

    Ezáltal több memória fog felszabadulni a játék számára.Egyébként sürü fagyásokra ajánlatos lefutattni a Crash Log Analyzer programot,ami itt van (reg. után tölthető!)
    http://www.modthesims.info/download.php?t=416883

    inditás után megkeresi a hibafájlt a naplózásban,és egyből kiirja hogy miért imlott össze a játék.Ha LAA hibát ir ki,akkor kell a fentieket megcsinálni.Lehet még DEP hiba (Data Execution Prevention),erre az előző hozzászólásom a megoldás:

    HOPP IDE!
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1171209390&no=34821

    A CC hibára meg ott van a DAshboard progi,amelyik kiszüri a hibás tartalmakat:

    http://www.modthesims.info/download.php?t=387006

    amit pirossal jelöl cc-et,azt azonnal törölni!

    ezért ajánlatos 64 bites rendszeren tolni a sims3-at,mert ott nincs vele annyi nyüg!

  • Ironman2
    #42885
    attól függ hogy 32 bites,vagy 64 bites a rendszer.32 bitnél kivághat,nekem is az volt a gond,azért váltottam 64 bitre,de van megoldás a 32 bites rendszernél (4 giga ramnál is!)

    32 bitnél,csak 3 gigát lát a rendszer!
  • Coolfire
    #42884
    4 gigával nem vághat(na) ki.Ezek közül minden ok.A crashloganalyzer meg nem érdekel.:)A mentésem kúródott el valamikor..
  • Ironman2
    #42883
    LAA,DEP rendben van? mennyi memória van a gépedben? 32 vagy 64 bites a rendszered? (LAA csak 32 bitnél kell!)
    crashloganalyzer mit ir ki?
  • Coolfire
    #42882
    Csak nyugodtan...ötször kivágott,meguntam.Valami nagyon nem smakkol,de már fáradt vagyok hozzá,hogy kinyomozzam.
  • Ironman2
    #42881
    de még leszek hajnalig
  • Ironman2
    #42880
    neharagudj kedves főnök,de most pont próbálgatjuk a 7dayst,tudom nem ide való,de közben figyelek azért
  • Coolfire
    #42879
    És hol a pitliben vagytok egyébként?:)
  • Coolfire
    #42878
    Ehh..most engem dobál ki ez a szarkupac.Már 3x megnézte a simem a lottószámokat,és mikor jönne vissza a jelenbe,kibasz..pff.Soha nem volt még ilyen gondom..
    No,kap még egy esélyt.:)
  • Joschka
    #42877
    Codálatosz....... Szóba állok időnként magammal izs!!!
  • Joschka
    #42876
    Elég csak a befogott nanitra kattintani a simed eszköztárában és a Visszafejtés opcióra kattintani. Viszot tévedtem, hogy egy nanitból csak egy processzorhoz jutsz, mert az előbb az egyikből 3 darab közepes teljesítményű procit szedtem ki!DDDDD
  • Joschka
    #42875
    Hihihi...Gyurim már 6. szintű robot gyártó!!!!!
  • Ironman2
    #42874
    na múltkor pont ezt kérdeztem én is,hogy lehet procikat szerezni
  • Coolfire
    #42873
    Csak mert saját magadnak elmagyaráztad...
  • Joschka
    #42872
    Dehogyizs...
  • Joschka
    #42871
    Na, meg van, hogy szerezhetek programozható processzorokat: El csípek/készítek egy nanitot azt visszafejtem a nanitokat. Így nanitonként egy-egy kis programozható processzorhoz jutok!!!hehehe
  • Ironman2
    #42870
    nemsokára,csak most próbáljuk a zombis (7days) játékot
  • Coolfire
    #42869
    Most magaddal beszélgetsz?
  • Coolfire
    #42868
    Ne röhögj,gyere te is.:)
  • Ironman2
    #42867
  • Joschka
    #42866
    Persze, bent vagyok csak éppen kéne néhány processzor az újabb jellemvonáschipek elkészítéséhez azért kérdeztem.
  • Joschka
    #42865
    A múltkor írtad, hogy amikor kijött a pasas az időgépből akkor oda adta a simesnek az Almanach-ot vagy mi az...és össze is szedted a procikat a telkeden...azért kérdeztem.
  • Coolfire
    #42864
    Én nem.Csak tippeltem..
  • Coolfire
    #42863
    Akkor megyek most már tényleg játszani.:)Még bent vagy?