44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #27773
    Kár hogy nem értem miről pofáznek.DDDD
  • Roccio
    #27772
    most mutatják élőben! :)
  • Ironman2
    #27771
    Na most adják.hehe
  • Ironman2
    #27770
    Igy magyarul még nem
  • kem001
    #27769
    Volt már?
  • Ironman2
    #27768
    Látom Graham Nadore ott virít középen
  • kem001
    #27767
    Végén lesz az, Supernaturals van most.
  • Ironman2
    #27766
    Megint lemaradtam az elejéről,volt már a Seasons?
  • Roccio
    #27765
    jaja :D
  • kem001
    #27764
    Természetfeletti erők sem lesz rossz. Zombi-tündér keverék hehe
  • tycoon14
    #27763
    Aki nem tudná annak innen elérhető ITT
  • kem001
    #27762
    Természetfeletti van először, hál égnek, pont jól osztották be..
  • Roccio
    #27761
    Megy élőben a bemutató!!! :DD
  • lucifer9393
    #27760
    Sikerült már itt valakinek kiszedni a varázskútból bármit is? Az én karakterem mindig belezuhan.
  • tomi151996
    #27759
    és abban hogy hogy elkezd betölteni a játék és csak fekete kép van és nincs semmi más ebben tudsz nekem segíteni
  • Ironman2
    #27758
    De ha a launcherrel indítod,akkor van ott olyan opció,hogy játék futtatása egyedi tartalom nélkül.
  • Ironman2
    #27757
    Simán lehet azt törölni.Megkeresed a Dokumentumok/Electronic Arts/The sims 3 könyvtárat,csinálsz az egészről egy biztonsági másolatot,és letörlöd onnan.Elinditod a játékot,majd újra létrehozza magától ezt a mappát.Visszamásolod az állásodat a biztonsági másolat Saves mappából,és kész.Ha kiexportáltál régebben simeket,vagy házakat,akkor az Export mappából vissza tudod állítani mindenképpen. (az option.ini fájlt is visszarakhatod,akkor nem kell ujra kinlódni a beállításokkal)
  • Roccio
    #27756
    igen.
  • Ironman2
    #27755
    Ami a Természettfelettivel jön?
  • tomi151996
    #27754
    hello tudnátok nekem segiteni hogy a mért nem tudom a telepitett tartalmat eltávolitani?
  • Roccio
    #27753
    de ott lesz erre az új város is! amihez még jobban megy a havas táj :))
  • Ironman2
    #27752
    Szerintem is.
  • lucifer9393
    #27751
    Fure havas pálmafákat látni Szerintem Hidden Springs lesz erre a legideálisabb város. Hegyes is, nem mediterrán, vannak benne fenyők, hegyi menedék/szálloda, és egy remek tó fürödni. Én asszem ott fogok élni :)
  • Ironman2
    #27750
    Ebben már van játékmenet rész is! 3.30-tól lessétek! Gyönyörü a hóesés tényleg!

  • kem001
    #27749
    Legyünk optimisták szerintem.
  • Coolfire
    #27748
    Még a megnyúlás mindig nincs rendesen kijavítva,nálam elő szokott fordulni.
  • Joschka
    #27747
    Csak most majd nem az állatkák fognak lehet hogy origamis extrém módon átalakulni, hanem mondjuk a simek, lehet megnyúlik a nyakuk...
  • Joschka
    #27746
    Hát bug hegyek várhatók..bár ne úgy legyen..
  • kem001
    #27745
    TSR-esek majd ezt is foltozgathatják.. Pets-et is ők javították.
  • Coolfire
    #27744
    Egyébként brutál hibaforrás lehet a Seasons.Emlékeztek a Pets patchra(ami "beállította" a bútorokat,hogy állatok is használhassák)mekkora gubi volt.Na ez elő fog jönni szerintem újból,mert egy egyszerű havazáshoz is totál át kell alakítani a terepet,bútorokat etc..
    Úh. félek ettől a kiegtől.
  • Ironman2
    #27743
    Elátkozott
  • Joschka
    #27742
    Hehe...már előre látom, hogy készülnek a 3 az egyben instant vagy staniclis szobák...DDDDD
  • Roccio
    #27741
  • Joschka
    #27740
    Öcsééééém...ez tök jó lehetőség lesz építésnél:

    " Tervrajz mód: Építés és vásárlás módban lehet belépni a Tervrajz módba. A
    telkeket át lehet alakítani úgy, hogy előre elkészített szobákat raksz le. Ezt
    követően lehet finomítani a részleteken, pl. a dekoráción, a bútorokon, stb"
  • Joschka
    #27739
    Elátkozott..milyen lenne.
  • Roccio
    #27738
    belehet járni az elátkozott házat... az vajon milyen lehet.
  • Joschka
    #27737
    DDD...Télen hógolyózhatunk...de nyáron ez az interakció vízilufi csatává változik át...hehe ezeket mind át hozták a 2.részből!!!!
  • Joschka
    #27736
    Csinálok a Tanyasi kacatokhoz egy magyaros falut azt majd valami jó kis iszapos tavat benne, azt dagonyázhatnak benne majd a simek...
  • kem001
    #27735
    Szerintem biztosan. Ideje lesz pár kandallót beszerelni a házamba DD
  • Ironman2
    #27734
    Nembaj,visszaköltözöm Sunset Valleybe úgyis.Jó lesz,mert a Természettfelettiben be lehet állítani a holdciklusokat,itt meg az Évszakokat milyen időközönként legyen.Akkor viszont jönnek hónapok is végre!