44549


no-warez.gif
  • lucifer9393
    #27893
    tangás páncélban
  • Ironman2
    #27892
    Tangában van a földönkívüli?

  • lucifer9393
    #27891
    Szerintem van benne hóangyal is. Nézd a trailert , kb. 0:25-nél a háttérben a földönkívüli, beleveti magát a hóba. Az rejtély számomra, hogy az előtérben levő gyerek ugyanott, mit akar. Jégkorizni? vagy csak sinkózni? A játékosok által készített tavak ezek szerint befagynak, és nyáron azokban fürödni sem lehet.
  • Ironman2
    #27890
    Garázsok,mühelyek diszítésére jó a padlógáz,mert elég sok kacat,meg kép van ami odavaló.
  • Gólya #27889
    nekünk a rendes nagy kieg-eken kívül nincs is semmi fent - pont elég ez is
  • Roccio
    #27888
    Igaz! Én is úgy vagyok vele hogy a cuccos kiegket nem sokat érnek!
    A nagy kiegek elegek lennének!!!
  • Ironman2
    #27887
    Amiket megtartok majd a cuccosok közül:Városszépítő,Luxuslakás,Padlógáz
  • Ironman2
    #27886
    Ahhoz nem kell a Caps-Lock,automatikusan nagybetüvé teszi azt
  • kem001
    #27885
    Katy Perry cuccos felesleges.. Nem értem minek kellett belőle ez a cuccos csomag, bőven elég volt a Vár a Színpadban..
  • Gólya #27884
  • tomi151996
    #27883
    véletlen van az mart be írtam a telepítő kódot és úgy maradt
  • Gólya #27882
    te
    netes illemkódex...folyamatos nagybetűs írás...
  • Roccio
    #27881
    de attól függetlenül ha már van akkor marad rajta :)
  • Roccio
    #27880
    hát a cuccos kiegek azok nem kelletek volna! mivel így is a nagykiegészítőkkel mennyi jó cucc jön! jó még egyedül a padlógáz ami jó mert az egyedi..
  • tomi151996
    #27879
    ki kiabál?
  • Ironman2
    #27878
    Gondolkozom rajta hogy a jelentéktelen kiegeket én is kiszedem,mert semmi értelmük.Katy Perry cuccok,meg Királyi Lakosztály cuccok,meg a Szabadtéri kalandok mind-mind felesleges.A szabadtériben is olyanok vannak,amik a nagy kiegészítőkben megtalálhatóak,pl a jakuzzi
  • Gólya #27877
    :D
    jaj, csak az ebéd fele ment le..."nem bírom Maunika...idegállapotba vagyok"...van itt egy orvos???
  • Joschka
    #27876
    Ja, csendet, ebéd van, és így nem hallom ahogy eszem!!!
  • Joschka
    #27875
    Hááát én még úgy nem raktam játékot újra, hogy csak az alapot szedtem le és azt raktam volna vissza....mindig az egészet tettem újra, úgyhogy erre nem tudok mit mondani...de biztos van másnak ebben már tapasztalata, hogy működik e a dolog így is...vagy bár mi más megoldás.Passz!
  • Gólya #27874
    te meg miért kiabálsz?:)
    pihi van ebben a melegben:)
  • tomi151996
    #27873
    AKKOR ITT ÍROM ELÉG CSAK A AZ ALAPOT LETÖRÜLNI ?
  • Joschka
    #27872
  • Joschka
    #27871
    Ja, igen...igazad van, a google nyávogott és nem az avast!
  • Ironman2
    #27870
    Nem az avast,hanem a google tiltólistájára került a fastonlineusers.com,ezért riasztott be nálam is,meg mindenkinél.Törölnöm kellett nekem is a topikokból azt a sort,de nem érdekes,legalább nem látjuk hányan sasolják a topikot
  • Joschka
    #27869
    Hát nem jött eddig semmi privát üzenetem!
  • Joschka
    #27868
    Ne bőggyyéééé má!!!!
  • tomi151996
    #27867
    ÍRTAM PRIVÁTOT MAJD ÍRJ VISSZA KÖSZI
  • Joschka
    #27866
    Azért az jó, hogy a foci játékot be tették az évszakosba (bár a fociért nem vagyok se oda - se vissza!), mert anno a sims 2-ben a foci ha jól emléxem a Szabadidő kiegben jött a játékhoz.
  • Svenson
    #27865
    minden tök jó, csak a hóangyalkáról még nem olvastam.
  • Joschka
    #27864
    És lehet majd az évszakosban görl-korcsolyázni is...
  • Roccio
    #27863
    alpári DDDDDD
  • Joschka
    #27862
    Én eddig még olyant nem láttam, mivel úgy látszik, hogy ebben az ütődött szeptemberi kiegben a hangsúly ezeken az alpári figurákon van.
  • Joschka
    #27861
    De a csúcs várás az nálam is most első helyen az évszakos kieg!

    Ma éppen azon merengtem, hogy üzletes kiegre nagyon nem lehet számítani, mivel már az egész játékban a pénztárnál a vásárlások a "lista szerű megoldásokra" vannak építve...úgyhogy szerintem kizárt, hogy újra írnák hozzá az egészet csak az üzletes kedvéért.
  • kem001
    #27860
    Volt egyébként videó méhészkedésről valahol?
  • Svenson
    #27859
    azok jók lesznek, nekem is csak ezek miatt kell a kieg.
  • kem001
    #27858
    Ja igen, a méhek.. Meg is feledkeztem róluk..
  • Svenson
    #27857
    igen, szegénynek megy is a ventilátora rendesen.
  • Joschka
    #27856
    Én meg az új zőccségek, ételek, méhek miatt várom csak ezt a lidérces kieget.
  • Roccio
    #27855
    ja nálam is..
  • Joschka
    #27854
    Igen, nálam is nyávogott érte egész nap az avast. De Coolfire szerencsére most megoldotta, mikor jeleztem neki.