44549


no-warez.gif
  • kem001
    #28014
    Jöttök egyet játszani? Lehet benézek egyet..
  • Joschka
    #28013
    Nekem is...már rég játszottam simset.
  • Joschka
    #28012
    Ja, biztosan bele animálták az elromlási eseményt is...ha már a klotyó is el romolhat vagy a zuhany, akkor egy esernyő miért ne.
  • Coolfire
    #28011
    Nekem állandóan jönnek a mosómacik,Bubival már nagy haverok.Pázzegh annyit beszéltünk ma róla,hogy megjött a kedvem egy kis játékhoz.
  • Joschka
    #28010
    Majd ki derül...szerintem érdekes apróság lenne benn ez is.
  • Coolfire
    #28009
    Szerintem az ernyő eszköztáras lesz,de hogy el fog romlani az szinte biztos.:)
  • kem001
    #28008
    Tudom, csak esőnél kicsit furán mutat.. Olyan is lesz vajon, hogy nem nyílik ki az esernyő, vagy otthon hagyja a sim?
  • Joschka
    #28007
    Lesznek, mert valahol a minap képet is láttam róluk...
  • kem001
    #28006
    Én azóta elzárom a kukát..
  • Coolfire
    #28005
    Mivel a fejlesztők,és "ötletelők" nagyrészt amcsik,az ünnepek hozzájuk fognak igazodni.Pölö tavasszal nem locsolkodás,hanem tojáskeresgélés.:)
    No igen,a Valentin nap az tőlük van pedig,nálunk csak nemrégen divat.
  • Joschka
    #28004
    Eddig is csöpögtek a simek, amikor el áztak, vagy kútba ugrottak, kem!
  • kem001
    #28003
    Amúgy szellemtörpék Természetfelettiben lesznek?
  • Joschka
    #28002
    Nálam a játék így is generált hozzá állatokat, nem csak szarvast vagy lovat, hanem kóricáló kutyákat, macskákat...sőt ugyan nem láttam, de többször előfordult, hogy mikor a simem hazaért akkor a kuka fel volt borítva...a mosómedvékre gyanakszom!
  • kem001
    #28001
    Videó alapján egy dolog még furának tűnt.. Csöpögő esőcseppek a sim-ekről, nem tudom miért, de nekem kicsit fura..
  • lucifer9393
    #28000
    Az is érdekes funkció lesz, hogy a parkok évszakonként váltakozni fognak. Ez sok problémát jelenthet. De ezek a fesztiválok jópofák, meg az ünnepek is. Bár a szerelem napot nem tudom miért tavaszra tették, hisz az február 14.
  • Joschka
    #27999
    Nem lehet külön be állítani. Viszont olyan van, hogy sirályokat, úszó kacsákat vagy galambcsapatot tehetsz be a városhoz...mást nem, amikor készíted.
    Viszont ekkor olyan meredek dolgot is tapasztaltam, hogy kész lett a város, beköltözött a simem is...bent vagyok a házban és erre egyszer csak HUSSSSSSS!!!!!...egy galamb csapat átrepült a szobán ahol éppen voltam!!!!!
  • Coolfire
    #27998
    Bocsi Kem kitöröltelek.:)Csak egyet akartam.:)
    De erre a jégcsap dologra én is kíváncsi leszek.
  • Joschka
    #27997
    Szerintem az animátorok ausztrálok lehetnek és otthon náluk ilyen lények nem nagyon vannak csak inkább kanguruk!!!
  • Coolfire
    #27996
    Gondolom ezt a CAW-ban be lehet állítani.Mert nem mindegyik "gyári" városba rak be állatkákat.
  • Joschka
    #27995
    Héééé, kilőttél kem...DDDDD
  • Coolfire
    #27993
    Bezony,ezért mondtam,hogy nem lesz egyszerű.
  • Joschka
    #27992
    Okés, fel írtam: Redőnyös, háromszárnyas ablakot is kell készítenem a kacatjaimhoz.
  • lucifer9393
    #27991
    Ja, elhívnám egy erdei sétára ide hozzánk a fejlesztőket, ha még nem látták, hogy mozog egy szarvas :D
  • Coolfire
    #27990
    Neked tuti jó lesz high-on.4 GB RAM elég lesz neki,meg a proci is.
  • Joschka
    #27989
    Nálam a saját készítésű városba is generál állandóan állatokat a játék: Láttam már hülyén ügráló szarvast meg lovakat játék közben, pedig nem gyári a váro, magam készítettem.
  • Svenson
    #27988
    arra én is
  • kem001
    #27987
    Én még mindig Simsville-ben, az maradt a favorit.
  • Ironman2
    #27986
    ...és még nem beszélve az össze store tartalomról is.Gondolom át kell nekik irogatni az összeset,már amelyik szabadtéri:Az érdekes lesz hogy esik a hó,közben szárazak maradnak a padok.
  • Svenson
    #27985
    oké
  • kem001
    #27984
    Kíváncsi leszek azért arra, hogy gépem elfogja e bírni.. Eddig is gépigényes volt a játék.
  • Joschka
    #27983
    Én nem szedek le semmi kieget, azt úgy próbálom majd meg...kiváncsi leszek rá.
  • lucifer9393
    #27982
    Én Hidden Springsben. Nekem valahogy az a legszimpatikusabb.
  • Coolfire
    #27981
    Nem bizony.:)
  • Coolfire
    #27980
    Szerintem a simjeim SV v. RV-ben fognak kikötni ha eljön az ideje.Oda tud generálni állatokat is a játék.:)
  • Joschka
    #27979
    Ez magyar redőnyös, magyar háromszárnyas ablak lesz!
  • Joschka
    #27978
    Szerintem se most lett el kezdve a készítése az évszakosnak, ez biztos.
  • Coolfire
    #27977
    Elvileg lehet állítgatni majd az effekteket,hogy e egye meg a gépet.De azt kiemelték,hogy ez csak alap+szezon esetén érvényes.Minél több cumó van benne,annál több ram,és erősebb proci kell neki.De ez eddig is így volt.Éppen ezért megfontolandó-ahogy alább írtátok-a szelektálás a kiegek és stuffok között.Csak az a gond,hogy mindegyik ad egy kis pluszt a játékhoz.
  • Svenson
    #27976
    erre én is vevő leszek. De redőny az van már, nem?
  • Joschka
    #27975
    Én ezért fogok majd megint kisvárost létre hozni a világkészítővel, mert azokkal jobban fog futni a játék nálam, mint most is éppen.
  • Coolfire
    #27974
    Ezért tartok egy kicsit az egésztől.Azért nagyon sok mindennel össze kell boronálni.Ha kiadják rögtön az alap után,nem lenne most ilyen probléma.:)