44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #28094
    DDDD...milyen hülyeség lenne a valóságban is, ha egy-egy emlék után fel ugrabugrálna a fejünk mögül egy ilyen IZÉÉÉÉ, hogy éppen emlékeztünk valamire...:)
  • Ironman2
    #28093
    Amúgy kiváncsi leszek erre a parkra ami majd folyton változik a fesztivál miatt.Érdekes lesz.Maga az egész természet is átalakul majd,nagyon jó látvány lesz az biztos.
  • Ironman2
    #28092
    Na az jó.Hülyeség volt ez az emlékes dolog,mert 300 emlék után már betellett az egész,és csak az értesítéseket lehetett kikapcsolni,magát az emléket nem
  • Joschka
    #28091
    Ződ is van benne, mert három szín van hozzá.
  • Joschka
    #28090
    DDD...

    Sims 3 Évszakok infócskák

    Lesz lehetőség arra, hogy kikapcsoljuk az automatikus emlékeket.
    Attól, hogy kikapcsolod pl a havat és csak esőt adsz télen még lesz téli fesztivál.
    Ha kikapcsolsz egy évszakot akkor az évszakhoz tartozó fesztivál sem lesz elérhető.

    (mysims.hu)
  • Ironman2
    #28089
    Állati! Mondjuk a mamáék nokedlija zöld színü volt.Akarom mondani hokedlija.
  • Ironman2
    #28088
    Lehúzza a földre.DDD
  • Joschka
    #28087
    Ja, a sezlony használható a játékban egyébként, mert ülni és szundizni is tud rajta a sim...
  • Joschka
    #28086
    Már majdnem minden kész a tanyasi konyhához csak a sámli és néhány apróság hiányzik...hehe




  • kem001
    #28085
    Makettasztal is lesz, de jó
  • Joschka
    #28084
    Már látom előre, hogy a simem a fagyigég+fritőz és a villanyvonat között fog egész nap ingázni.
  • Joschka
    #28083
    És mi van akkor ha mongyuk meg telik a porszívó porzsákja?!
  • Joschka
    #28082
    Ez egészen barátságosnak tűnik...



    Hehe...azt írják a SimsNetwork-on, hogy ezzel a vellanyvonattal is tudunk majd játszani...



    Ennyi új cucc lesz a természetfeletti kiegben...



  • Joschka
    #28081
    DDDD....Na hallod csak nem cirokseprűn röpköd majd a sok vas (és edény)orrú a 21. században...
  • Ironman2
    #28080
    Öcsééém! Ez aztán az új divat.Még porszivón is lehet repkedni:

  • Roccio
    #28079
    mysims.hu-b van az új kiegről rengeteg kép...
  • kem001
    #28078

    2013 Scion tC
  • Joschka
    #28077
    DDD...az egyedi tartalmakra nem vonatkozik a slow down mod...
  • kem001
    #28076
    Sajnos nem, ha új városba költözteted a családodat, elveszik az összes kapcsolatod.
  • MoRT2195
    #28075
    kem001: Múltkor bevált amit mondtál, át tudtam költözni másik városba, úgy, hogy meg maradt mindenem. Kivéve 1 fontos dolog: a kapcsolataim. Senkit se ismertem, elölről kellett kezdeni az egészet. Ezt nem lehet megoldani valahogy, hogy ugyan úgy mindenki ismerjen aki eddig, ha átköltözök másik városba? Vagy legalább azok, akikkel külföldön ismerkedtem össze.
  • kem001
    #28074
    Tegnap belinkelt Porsche-t szabályozd le sebességbe hehe
  • Joschka
    #28073
    Én se láttam még mentőautót benne...DDD a terhes nőknek is maguknak kell ha jól tudom be mászniuk a kórházba szülni...
  • Joschka
    #28072
    Majd sort kerítünk arra is...
  • Joschka
    #28071
    Már miért ne lenne a Fast Lane Stuffhoz....nézd csak meg jobban, ott van a csomagban, amit feltöltöttem a zippyre...
  • kem001
    #28070

    2013 Audi RS5
  • tycoon14
    #28069
    Új információk!

    -A redőnyöket továbbra sem lehet majd becsukni
    -Nem csak a gyerekek de az idősebbek is kereshetnek tojásokat
    -Vagy gyerek vagy a sim kezébe, vagy esernyő, a kettő együtt nem megy
    -Az állatok nem tudnak fázni
    -A fesztiválok nem csak a semmiből tűnnek elő hanem fokozatosan építik fel és bontják le őket. Fr:Mysims

    Illetve megjelent a magyar bemutató trailer is.
  • Ironman2
    #28068
    Pizzáskocsit kéne átfesteni pékség kocsira,de azt csak Jóska tudná megcsinálni.D
  • Ironman2
    #28067
    Na meg a kenyérszállító autó is hiányzik belőle
  • Ironman2
    #28066
    Az a majd,az november 13 lesz!
  • Robi546
    #28065
    "The Sims 3 Évszakok" ezt vártam már évek óta,ez az majd csak kijön! :D :)
  • lucifer9393
    #28064
    Nem mindegyikhez : Tegnap én is néztem. A Fast Lane stuff autókhzo még asszem nincs, valamint nem lassítja a limuzinokat, mentőautókat, tűzoltókocsikat, rendőrségi járműveket, vmint a szolgáltatások járműveit. Van mentkocsi a 3-ban? sosem láttam még.
  • Ironman2
    #28063
  • Joschka
    #28062
    Autó lassító mod (minden járműhöz!)



    http://www50.zippyshare.com/v/65513430/file.html
  • Ironman2
    #28061
    Csalással majd meg lehet oldani azt biztos.Vagy a CAW-ban ami utána jön.
  • kem001
    #28060
    Teljesen mindegy az.. Én sims3package-ba szoktam.
  • Svenson
    #28059
    melyikben érdemes leszedni, packagéban, vagy sims3 packban?
  • Svenson
    #28058
  • lucifer9393
    #28057
    - Az alapjáték, a kiegészítők és a Store megfelelő ruháit frissítik, hogy
    választhatóak legyenek kinti ruházatnak és melegen tartsák a Simeket. - ez nagyon jó feature lesz!

    - A lakótelkeken és a közösségi telkeken kialakított tavakban nem lehet úszni.
    ezt meg mondtam már pár napja. Benne volt abban a live chatben... csak ano rosszul fordította a mysims és szinekről zagyvált :D

  • kem001
    #28056
    Ez sokáig tartott, mi?DD
  • Joschka
    #28055
    GAaaahhh...