44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #28214
    Tudom...hehe (Csak még az nem dőlt el, hogy mellikőnk lesz alul...DDDD) Hát ugyi a tudományos laborban némelyik érdeklődést kelthet....de az értéktelenebbjét is némi lóvéért a bizományiba el lehet ám passzolni.
  • Joschka
    #28213
    Meg attól is függ a betöltés gyorsasága, hogy a telken a lakás hány szintes, mennyi bútor, díszítő elem van a helyiségekben, mekkorák az egyes helyiségek...vagyis minél nagyobb-minél több, annál lassabban tölti be.
  • Ironman2
    #28212
    hehe,ez csak baráti puszi volt,nehogy félreértsd.Amúgy jók valamire ezek a kristályok,vagy csak gyönyörködni lehet bennük?
  • Joschka
    #28211
    Jobb ha eladod inkább őket...de persze a ritkaságokat azt tartsd meg azért pölö: rózsaszín szívmetszésű gyémántokat...
  • Joschka
    #28210
    ?????.......
  • Ironman2
    #28209
    És ha elköltöztetem az ásványokat máshova? Vagy legjobb ha inkább eladom őket
  • Joschka
    #28208
    Persze, hogy le lassítja, mert minél több a kacat a telkeden annál tovább tart megrajzolnia a játéknak a textúrákat az objektumhoz.
  • Ironman2
    #28207
    Tudom én azt,de azért kösz a jószándékú segítségedet
  • Ironman2
    #28206
    Szerintetek lassítja a betöltést a rengeteg kristály,meg rézrúd? Ha mondjuk csinálnék egy múzeumot nekik más telken,akkor gyorsabban töltene be a játék?
  • Joschka
    #28205
    Le tudod a pálmafákat cserélni ökörzöldekre a Városszerkesztőben!
  • Joschka
    #28204
    A városszerkesztő módban ki tudod őket szedni onnét amikor a várost csinosítod külömböző objektumokkal...és ott másféle fák is vannak.
  • lucifer9393
    #28203
    azok engem is :D
  • Ironman2
    #28202
    Bár azok a hülye pálmafák idegesítenek.Télen nem jól mutatnak ottan.Azt meghagyom csak a tengerpartra
  • Ironman2
    #28201
    Mától megint vagyok csütörtökig,úgyhogy nyomatom nemsokára a játékot.Lehet visszaköltözök Sunset Valleybe,csinálok egy új házat,közel a tengerparthoz.Készülök a Seasonsra.
  • Joschka
    #28200
    Vagy majd a virágok taknyosodnak meg...hehe
  • Ironman2
    #28199
    Egészségedre!
  • Joschka
    #28198
    HÜksíííííííííí!!!!...
  • Ironman2
    #28197
    Akkor aztán marhára érzékenyek lesznek az időjárásra.Olyan jó kis köhögést,meg trüsszögést nem fogunk hallani biztos mint a 2-ben.DDD
  • Neohero
    #28196
    Sajnos a backup mentést pont akkor csinálta amikor már Egyiptomba voltam szóval egy tegnapi mentéssel kezdtem újra.De ott is kipróbáltam az utazást és megint eltűnt a sim :D. Megpróbálom még a cache fájlok törlését hátha.
  • lucifer9393
    #28195
    Nem lesz befagyva. Úszhat benne a sim télen is, és ezzel vmilyen jegesmedve klub tagjává válig.
  • Ironman2
    #28194
    Segít még szerintem az amit leirtam a #27799-ben
  • Ironman2
    #28193
    Nekem is volt egyszer hasonló problémám.Én visszamásoltam a Save könyvtárban lévő backup másolatból a mentést az ugyanolyan nevü mentési mappába.A .bad mentést meg törölni,kell,ha van olyan mappa ott
  • Neohero
    #28192
  • Neohero
    #28191
    Legújabb verziójú a játék 1.36.45.017002.
  • Ironman2
    #28190
    Legújabb superpatch fennt van?
  • Neohero
    #28189
    Hello mindenki!

    Olyan problémám lenne(kezdem az elejéről)

    Egyik családtagom kapott telefonhívást Egyiptomba hogy eladhassa a könyvét.Mobilon utazás és kiválasztottam Egyiptomot jött is az auto és elvitt.Töltő képernyő után bejött Egyiptom és a sim-em sehol nincs.Nem tudok semmilyen karaktert irányítani.Mondom akkor visszamegyek a saját városomba és eltűnt az egész családom O.o.Se a régi helyen nincs se Egyiptomba.Ez valami bug?
  • Joschka
    #28188
    Ezt most kaptam le a játékban.
  • Joschka
    #28187
    Jól emlékeztél rá, mert nézd csak a képet. A twinbrook-i mocsárban a fák alatt ott van bizony a köd réteg!

  • kem001
    #28186
    Mocsaras részben tuti, hogy volt benne köd.
  • Joschka
    #28185
    Majd meglesem...
  • Joschka
    #28184
    Szerintem csak úgy próbaképpen be kell oda egy simel települni azt meg lehet lesni, utána meg mentés nélkül persze kilépni.
  • Joschka
    #28183
    Hát én ott nem nagyon jártam...
  • kem001
    #28182
    Nem, Twinbrook vagy micsoda..
  • Joschka
    #28181
    Barnacle Bay-ban?....vagy mi a bánat volt a város neve...
  • kem001
    #28180
    Álomállásokban volt köd már a mocsárban, jól emlékszem?
  • Joschka
    #28179
    Meg izs van a kicsike...

  • Joschka
    #28178
    Ide vele...
  • kem001
    #28177
    Prince-nél van Delorean vagyis Vissza a jövőbe kocsi
  • Joschka
    #28176
    DDD... a Vissza a jövőbe volt Biff autója valami ilyesmi.
  • Roccio
    #28175
    áá a házi kedvenccel jött a plasztikai sebészet.. nem is tudtam! :DDDD most nézem :D