44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #28335



    Okés, na mászok...aludni most...Szia!!!!
  • Ironman2
    #28334
    Ez tudod úri család ám! Felcsúton nőttek fel! DDDDDDD
  • Ironman2
    #28333
    Azért a szellemkutyát is tisztán kell tartani.hehe:

  • Joschka
    #28332
    Jól megy nekik ha komornyikjuk is van...
  • Ironman2
    #28331
    Otthagyták az olajsütőt sisteregni,az meg kigyulladt.DDD
  • Joschka
    #28330
    Áááááá...ez nem az, hanem a Fresh-Princes féle sims 3-as Dolorean...Pfff!!4
  • Ironman2
    #28329
    Öcsééém! A komornyik egyből nekiállt tüzet oltani.Nem volt szívbajos:

  • Joschka
    #28328
    Ja, az jó...és meg van Biff kocsija is....éppen most nyúltam le a sims 2-es Doloreant...remélem ez az, amelyikre gondolok...mingyá lövök róla képet is.
  • Ironman2
    #28327
    Na frankó.A szabad akarat kikapcsolása,csak az aktuális simre vonatkozik akit irányítunk.Az jó!
  • Ironman2
    #28326
    Amúgy arra gondoltam hogy Sunset Valleyben le lehetne rakni ezeket a helyeket,nem kéne új város.Pl a városháza hasonlít is rá,meg a kávézót is meg lehet csinálni ami a második részben volt.
  • Joschka
    #28325
    A doki haját csak bízd rám!!!!!!!!!!!!!
  • Joschka
    #28324
    Neeeeeeeeeee!!!!...meg is mondom őket Anyunak!!!!
  • Ironman2
    #28323
    Csak olyan haj sehol nincs ami a dokinak volt.Az utánozhatatlan.DDDD
  • Ironman2
    #28322
    És közben hadonászik a varázspálcával amit magánál felejtett.Inkább neee!
  • Joschka
    #28321
    Ja, nem tudtam, hogy tudtad...bocsika!
  • Joschka
    #28320
    Álítólag a Harry Pottert játszó gyerek akarná ezt a szerepet eljátszani...inkább ne!
  • Ironman2
    #28319
    tudom mi a mesh
  • Joschka
    #28318
    "Dolorean filmbeli mesh-ét"

    Ez a kocsi 3D-s váza, erre teszik rá a textúrákat és ehhez készítik el a kerekek animációját is.
  • Ironman2
    #28317
    Okés.Most olvasom hogy készül a remake az első részről.pfejjjj! Már előre elborzadok tőle!

    http://index.hu/kultur/cinematrix/hirblog/2012/03/27/keszul_a_vissza_a_jovobe-franchise_remake/
  • Joschka
    #28316
    Na ennek neki is fogok esni...hamarosan, de előbb meg szerzem a Dolorean filmbeli mesh-ét!!!!
  • Joschka
    #28315
    Kemet kéne megdumálni, hogy kérni kéne a filmbeli autót csinálják meg...tudod kábelekkel Mr. Fusion-al a hátulján...(ahol a sörösdobozt, banánhéjjat lehet belegyömöszölni)...
  • Ironman2
    #28314
    Igen.Azt amúgy láttam valahol én is,de eléggé amatőr munka volt.
  • Joschka
    #28313
    Marty McFly és családja meg a Doki házára gondolsz?....

    Tegnap láttam őket az egyik sims fan oldalon...valaki már elkészítette a karakterek gyengécske utánzatát mag láttam a Doloreant is a sims 2-es verziót.
  • Ironman2
    #28312
    Éppen a napokban rakta be valaki az autót,gondoltam meg is lehetne hozzá csinálni a szereplőket,de neked nagyon jó érzéked van hozzá.Lehet én is megcsinálom majd a 2 főszereplőt gondolatban,aztán összehasonlítjuk.DD
  • Joschka
    #28311
    Erre nem is gondoltam...de tényleg.
  • Ironman2
    #28310
    Ez nagy project lenne,csak ahhoz meg ismerni kéne a házukat,meg a karaktereket,de te sokat nézted a filmeket.
  • Joschka
    #28309
    Háááát akárhogy is erőlködöm...nem tudom.
  • Ironman2
    #28308
    Vissza a jövőbe.
  • Joschka
    #28307
    Igen?...kíváncsi vagyok, hogy mire gondolsz...
  • Joschka
    #28306
    Meg egy ruszki csajt is, aki nálunk felejtődött...

    Még nem igazán játszottam velük, mert mostanában sok mást is csináltam...de most először ezzel a jó öreg simemmel akarok nyomulni, mert a héten játszanák inkább a játékkal, minthogy valami újabb cuccot össze hoznék.
  • Ironman2
    #28305
  • Ironman2
    #28304
    Van 1 jó ötletem hogy mit csinálj meg legközelebb.Neked úgyis közel áll a szívedhez a film.Na találd ki mire gondoltam.Tuti be fog ütni elsőre!
  • Joschka
    #28303
    Nem is gondolok rá, hogy másikra lecseréljem...bírom a hangját meg minden..
  • Ironman2
    #28302
    Más karaktert nem is csináltál azóta,csak a Bundyékat? Amúgy azokkal szoktál játszani?
  • Joschka
    #28301
    Így legalább majd onnét is fog főzni (a hűtőből).
  • Joschka
    #28300
    Hát már meg van vagy több, mint 2 éve...ja egyébként nem engedem öregedni...amúgy jó tulajdonságokat kapott amikor készítettem.
  • Joschka
    #28299
    Most nem azért, mert én hoztam össze ezt az étkező cuccot, de pont passzol a konyhámhoz színben és stílusában is...majd még valami édike terítőt is teszek az üveglap tetejére...de nem biztos, mert így is jól néz ki...
  • Ironman2
    #28298
    Hány éves már a simed? Hallhatatlan az öreg.DDDD
  • Ironman2
    #28297
    Nekem is a fagyigépet használják mindig,ahelyett hogy a hütőből csinálnak kaját
  • Joschka
    #28296
    Így tényleg csak azt csinálja, amire utasítom!