44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #28415
    Én is berakom,mert egyszerüen csodálatos,és még golfpálya is van,meg lehet golfozni is,ahogy nézem.
  • kem001
    #28414
    Köszi, Chrome közben kijavította a helyes linkkel. Tényleg szép város! Meg is nézem.
  • Ironman2
    #28413
    Aztán nem ám félreolvasni a nevét!
  • Ironman2
    #28412
    Javítottam,már jó!
  • Ironman2
    #28411
    Ilyen profi,és igényes munkát,még hivatalosan se tudnak csinálni.
  • kem001
    #28410
    Nem jó a link..
  • Ironman2
    #28409
    Ez nagyon király:
    Pounawea








    Letöltés,és a többi kép,innen!

  • Ironman2
    #28408
    Az egyik képen meg láttam tyúkokat az MTS-en.
  • Ironman2
    #28407
    Más.Észrevettem hogy alig fogy el a fáradság csík,máris álmosak a simek/kutyák öregkorukra.Vissza kellett töltenem a mentést,mert összeesett,és kimurdelt a másik kutyám is a fáradság miatt,pedig zöld-sárga volt a csík.Ez valami bug?
  • Ironman2
    #28406
    Majd gondolom az MTS-en csinálnak hozzá módot,ami végleg kiiktatja őket a játékból.Jobb lett volna ha a többi városban nem lehet használni őket.
  • Ironman2
    #28405
    Én inkább elküldöm őket másik városba.Így se szeretem a vérszívókat.Varázslások,elixírek viszont jók lesznek.A zombik meg kész röhejesek,még a tündérek elmennek,de ezek a vérfarkasok,zombik nem kellenek
  • Roccio
    #28404
    vannak új hírek a lényes kiegről ez jó: ha egy vámpírt nem kedvelsz akkor alkalmazhatod az anyád egy chupacabra volt interakciót és megfenyegeted hogy kihasználod a gyengeségét :DDDDD
  • Ironman2
    #28403
    Azért így már jobban néz ki:

  • lucifer9393
    #28402
    Tényleg, évszakok- sár :D hogy én erre nem gondoltam :P
  • Ironman2
    #28401
    Igen,azon alakítok még ma
  • Joschka
    #28400
    Biztos azé, hogy ne a sárban tocsogjanak majd a simjei...
  • lucifer9393
    #28399
    Szépecske :) Egyedüli dolog, ami nm tetszik nekem, hogy az egész udvart lekövezted :D
  • Ironman2
    #28398
    Az alsó szint még nincs kész amúgy,de sok mindent nem rakok oda
  • Ironman2
    #28397
    Vazze.Rögtön a fagyigépet támadta le mindegyik.Hihetetlen hogy mindig a prémium tartalmak vannak előnyben a szabad akaratnál.Valamit csinálhatnának ezzel a fagyigéppel,meg az olajsütővel.A hütőbe be se néznek amióta megvásároltam őket.D
  • Ironman2
    #28396
    Átraktam a telket,és ott nem jött elő a hiba:





  • Roccio
    #28395
    igen ezt mondom hogy ha építesz akkor ez előfordulhat. na de ha átrakod máshova?
  • Ironman2
    #28394
    Érdekes.Akkor te is találkoztál a hibával,pedig Sunset Valley már az alaptól létezik.Hogy a fenébe hogy idáig ne javították ki?
  • Joschka
    #28393
    Azért ilyen az út, mert csak összecsapták a várost, amikor gyártották...nem simították el az utat...amikor várost építek erre mindig figyelek és inkább többször végig szoktam vizsgálni a játékban az egész úthálózatot, hogy az ilyen hibákat el tüntessem....azt megjegyzem, hogy hol vannak a hibák és a világkészítőben meg addig simítom az eszközzel, míg jó nem lesz. Babra meló de utána ilyen nincs amikor a játékban bent vagy.
  • Ironman2
    #28392
    Az út is villog állandóan,meg kilóg rá a telek.Roccio linkelte a múltkor,szóval ez a hiba nálam is előfordul építkezés közben
  • Ironman2
    #28391
    Na asszem most megállok,mert megint szaggatni fog.DDD


  • Ironman2
    #28390
    Az lenne a csúcs ha még fizikát is beraknának,nem csak ilyen előre scriptelt animációkat.Mondjuk megy a sim a szobában,és ha nem vigyáz,akkor leveri a lámpát.DDDD
  • lucifer9393
    #28389
    1 kicsi van, mert nem lebegnek és a földjük is forog, mert váltakoznak a nappalok és éjszakák :D
  • Ironman2
    #28388

    Ennél a játéknál mindegy,mert nulla fizika van
  • Ironman2
    #28387
    Nem is kell kerítés,mert akkor jobban vonza az embereket.A bejárati ajtót meg amúgyis be lehet zárni
  • Ironman2
    #28386
  • lucifer9393
    #28385
    lift alakul az, bár egy ilyen lejtőn biztos nehezen jönnék ki a kocsival, főleg télen

    Én épp Hidden Springst pofozgatom, utálom, mikor a játék lepakolja más kiegekből az épületeket, és nem illenek a telkekre... ezeket raktam helyre.
  • Ironman2
    #28384



  • Ironman2
    #28383
    Na ez jobb mint a gyári.Le is töltöm.Rulettasztal müködik? Mert ugyanaz ami a Pandorán van.
  • Roccio
    #28382
    látom te is raksz liftet DDD
  • Joschka
    #28381
    Rögtön le is rántottam...
  • Joschka
    #28380
    Ahhhhh....ezt sasoljátok meg de baró egy kaszinó ez, és ingyenes....azta!!!!!








    Letöltése: http://www.mediafire.com/?cy9lfjt0ehsdtbd
  • Ironman2
    #28379
  • Joschka
    #28378
    Évszakost szánkózás nélkül, kem...ki hallott már ilyent?
  • Joschka
    #28377
    DDD...milyen ronda viringy-varangy lett (a kép jobb alsó részén) az egyik simből...

  • kem001
    #28376
    Ennyire még egy kiegészítőt sem vártam bakker.. Természetfelettire is kíváncsi leszek azért.