44549


no-warez.gif
  • kem001
    #28495
    Nem csak te akarod DDD
  • kem001
    #28494
    Ez igaz, de szerintem izgalmasabb csalás nélkül.. Emlékszem amikor 0-ról kezdtem a játékot, mindig rohant a sim-em a parkba fellépésre DD
  • Ironman2
    #28493
    Szépen megtelepszik a hó a fákon!
  • Roccio
    #28492
    ma 17órakor lesz az élő bemutató! :P
  • Ironman2
    #28491

  • Ironman2
    #28490
    Mindjárt éhségsztrájkba kezdek! Akarom már nagyon az évszakokat!
  • Svenson
    #28489
    Ez jól néz ki.
  • Ironman2
    #28488
    LOL:

  • Svenson
    #28487
    Ugyan már. A simsnek az a lényege, hogy ott megvalósíthatod azokat az álmaidat is, amit a valóságban soha nem tudsz megvalósítani.
  • Ironman2
    #28486
    A simsnél viszont az utódok már jobban járnak anyagilag.Hát igen.
  • Ironman2
    #28485
    Nekem a való életben is ilyen sors jutott.Nincsenek olyan felmenőim akiktől jobb életet remélhettem volna,apám elhagyott 7 évesen,és csak anyámmal élek aki nyugdijas.
  • kem001
    #28484
    Én jó ideje nem használok pénzkódot.. Jelenlegi családomnál egyszer sem használtam, pedig jó ideje meg vannak már..
  • Ironman2
    #28483
    Hát igen.A simsnek pont ez a lényege mint a való életben hogy a minimumról küzdje magát fel az ember.De ha az alap életkort választod,akkor lótúró sem lesz belőled,esetleg majd az utódoknak lesz jobb koruk.
  • Joschka
    #28482
    Én izs használom a cheat kódokat...ézs akkor mi van!...zsemmi...
  • lucifer9393
    #28481
    te csaló te!
  • Joschka
    #28480
    Megyek mingyá simsezni!
  • Ironman2
    #28479
    Tényleg? Na ezt kipróbálom,kár hogy csaltam a pénzkóddal,így semmi kihívás nincs
  • Joschka
    #28478
    A másik topikba bedobom a linkjét, ha kell valakinek!
  • Joschka
    #28477
    Ő most csak éppen a boldogságot kereste...rá is lelt egy pillanatra: Valami rózsaszínes-lilása-sárgás csilli-villi felhőcske felkapta...kissé fel emelte azt le kúrta a talajra...
  • lucifer9393
    #28476
    Ott van 2 garázs, meg egy hatalmas kocsibehajtó, erre betolakodott abba a szűkégbe a kocsival
  • Svenson
    #28475
    elfogadnám
  • lucifer9393
    #28474
    Nagyon szép.. oylan toszkánai stílusa van nem?
  • Svenson
    #28473
    mediterrán
  • lucifer9393
    #28472
    Amikor panaszkodtam neked, hogy nem találok semmit a kútban, utána ahogy visszamentem a játékba, találtam rögtön 3 érmet egymás után. Eljátszottam őket a kaszinóban, és meg is gazdagodtam belőle :)
  • Joschka
    #28471
    Hmmm...milyen jó kis olaszos(vagy franciás...mittudomén milyen, na!) birtokocska ez.

  • Joschka
    #28470
    El ázott a szerencsétlenje...2 órán át zokogtatta saját magát miatta...
  • Ironman2
    #28469
    DDDDDD.Mekkora fail!
  • kem001
    #28468
    Az a tócsa? Olyan mintha oda vizelt volna..DDD
  • Joschka
    #28467
    De mongyuk azért valami le ránthatta volna a víz alá kicsikét, mint egyiptomban mikor a kriptákat nyitogatta ki...azt ott is valami berántotta és jól el agyabugyálta...DDDDDD
  • Joschka
    #28466
    Nem, mer' űszógumi van rajta...
  • Ironman2
    #28465
    Nem húzta le a víz?
  • Joschka
    #28464
    Mhhhh.... micsoda édes élet...tejcsoki a kedvencem...szívjunk...



    A parkom a kíván(csi)ság kúttal...



    Már megint szívok...





    mert megint semmi lóvé...

  • kem001
    #28463
    Nálam minden maximumon van..Néha kicsit belassul a játék, de nem vészes. Nincs szerencsére lag probléma, vagy nagyon ritkán jön elő.
  • kem001
    #28462
    Lesz szolárium hm.. Mindig meglepnek az EA-nél..DD
  • Neohero
    #28461
    kem001 ugyan ez a konfigom van szinte mint neked.Te milyen beállításokkal játszol?Nekem olykor kameramozgásnál megakad a játék,meg zoomolásoknál.Gondolom a sok tartalom is közrejátszhat,de ilyen gépnél fura.Mondjuk ssd-vel biztos nem lenne gond :D.
  • Joschka
    #28460
    - A Simek csíkosan is lebarnulhatnak.

    DDDD...akkor majd lehet fiúk/lányok a kerítés mellett is napozgatni...
  • Joschka
    #28459
    Sims 3 - Évszakok ifócskák


    - A Simek csíkosan is lebarnulhatnak.
    - Lehet medencés partit szervezni.
    - Hőhullám is elérheti a várost
    - A Simek hangulatára is hatással van az időjárás. Tavasszal a szénanáthás
    Simek tüsszögnek, emiatt pedig morcosak lesznek. Persze megelőzhetik a
    betegséget egy injekcióval, már ha nem félnek a tűtől. Ahogy kezdődik a nyár és
    egyre feljebb kúszik a hőmérséklet, a Simek egyre izgatottabbak lesznek. Nem
    árt, ha nem felejtik el a fényvédő krémet, mert ha leégnek, akkor ingerlékenyek
    lesznek
    - A gumimatracon könyvet is lehet olvasni.
    - Lehet tűzijátékot rendezni, emellett lesznek petárdák, tűzvirágok, rakéták,
    füstbombák, stb.


    (mysims.hu)

  • Ironman2
    #28458
    Eh.Arra nem is gondoltam hogy a házba rakjam.Szerintem nem is lehet odarakni őket,vagy csalással.
  • Ironman2
    #28457
    Petárdák vannak a storeban is,és a cuccosokban is,meg valamelyik kiegben a sárkánypetárda,de most úgylátszik belerakják őket az Évszakokba is
  • lucifer9393
    #28456
    Húúú, de jó képek! A tüzijáték eddig is jópofa volt, de kár, hogy csak egyet lő ki magából.

    Épp akartam írni, hogy az első FB-s képen amit linkelték a strandkabin elég szoláriumnak nézett ki, és tényleg :P

    Foci: szerintem egy az egyben Sims 2 lesz... hisz az animációk már megvannak. Max kiegészítik trükközéssel pl.

    Emlékszem ezekkel a petárdákkal milyen jókat gyilkolásztam a Sims 1-be még. Elég volt a házba tenni és kész őrület