44547


no-warez.gif
  • Ironman2
    #42982
    Na holnap utazhatunk az oroszokhoz a storeban,valami ruszki dolog fog érkezni!:



    http://simsvip.com/2013/11/19/sims-3-store-thursday-sneak-peek-9/

  • jacksepho
    #42981
    Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem! Olyan problémám van hogy a játék időnként mintha lefagyna. Sims 3-ban lefagynak a simek és az idő, de a háttér animációk mennek. Miért? Hirtelen megáll az óra, nem mozdulnak a simek és nem tudok kattintani sehova, majd pár másodperc múlva megy tovább. Nem is érdekelne ha nem csinálná ezt 20 másodpercenként. A gépem megfelel a gépigénynek. Grafikát levettem minimumra, de nem javult.
  • Joschka
    #42980
    A végső megoldás a reinstall...esetleg....napok múlva....ha még játszani akartok vele...esetleg...
  • Joschka
    #42979
    A face-n már mondtad, hogy asse jó! Akkor nem tudom!
  • Joschka
    #42978
    Én sem csináltam semmit a játékkal azt bányarém textúrát kaptam a creációmnál!!!...Még jó, hogy egy kopasz simmel játszom azé!!!
  • Joschka
    #42977
    A sims 4-et én sem fogom meg venni az már tuti!

    De azért megnézhetnétek egy új játéknál, hogy mi van...mielőtt még együttes erővel ki vágnátok a gépet a csukott ablakon!!!
  • Gólya #42976
    de azt nem értem, hogy tényleg semmit nem csináltunk...akkor egyik pillanatról a másikra mitől veszett meg az egész?
    most nem tudom, mikor ment fel a legutóbbi patch - eddig nem volt semmi gond, most vesz egy 180 fokos fordulatot és megbolondul? vagy mi a jó ég?

    játsszak kopasz simmel? mert minden egyes haj egy kalap car...tökmindegy, hogy gyári vagy sem

    kapják be...

    (végre sikerült elvenni a kedvem az egésztől - paripa pimpilit fogok venni, nem sims4-et))

  • Joschka
    #42975
    Álom marad... talán az újabb és újabb patchokkal jött be ez a jelenség.
  • Joschka
    #42974
    Hát ezt ne tőlem kérdezd, mert én sem tudom!...a fejlesztők meg má xórnak nagy ívben az egészre...mivel tuti, hogy mindenkit rá állítottak a 4. részre.
  • Joschka
    #42973
    Nem áll az helyre, mert alapvető megjelenítési hiba!
  • Gólya #42972
    és egyáltalán hogy kerülhetett be a játékba? tényleg semmit nem csináltunk, csak azt a modot szedtük ki, ami a plusz könyvek vásárlási lehetőségét adta...
  • Gólya #42971
    és helyreállt?
    ha most kezdek egy új játékot van esély valami javulásra? vagy ez csak álom? :D
  • Joschka
    #42970
    Ezzel már én is találkoztam...a Vissza a jövőbe dokijának hajánál. A TSR Workshopban még jó volt de bent a játékban pont ilyen ocsmány, ótvarul xar és kiábrándító textúra hibás, mint nálad. Szerintem ez valami textúrázós bug lehet...másra nem tudok gondolni.
  • Gólya #42969
    próba

    ez a letöltött:

    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/11/19/a1_2013_11_19_x2egipvn2i_tn.jpg]


    ez gyári:

    [img=http://www.kephost.com/thumb/2013/11/19/a1_2013_11_19_x2oz59hguu_tn.jpg]
  • Gólya #42968
    pfff...nem jó a képkezelő...keresek valami másik képfeltöltőt
  • Gólya #42967
    mitől lesz ilyen a játékban a haj? semmit nem változtattunk beállításokon, semmin...tegnap letöltöttem két hajat, előbb azt hittem, azok kavarnak, de miután töröltem, ugyanaz a helyzet...

    ez gyári haj...ez is olcsmány



    ez egy régebben letöltött és folyamatosan hazsnált, ez se ilyen volt...



  • Joschka
    #42966
    Gyermekkoromban ahol laktunk csak ilyen tehenek voltak minden istállóban...akkor még nem ismerték a holsteinfritz barmokat!
  • Joschka
    #42965
    Ezs inkább hasonlít a mi magyar marhánkra, mint az a stores amcsi múúúúú!DDDDD
  • Ironman2
    #42964
    Undorító,nekem nem kell
  • Joschka
    #42963
    Köszike...má le izs rántottam!...
  • whitequeen73
    #42962
    Tehén-átfestés...
  • Joschka
    #42961
    No, mivel nem találtam sehol kerekeskutat így készítettem egyet... a tanyasi cuccaimhoz!



  • Ironman2
    #42960
    2 ingyenes cucc van megint

    Friss tanyasi mosdókagyló

    A nagyi tüzhelye

  • whitequeen73
    #42959
    Nanemár, mit :)
  • Ironman2
    #42958
    majdnem félreolvastam
  • whitequeen73
    #42957
    Ritkajó bolyhos, durvább szövésű, fonott textil- és szőnyeganyagok:


    Letöltés
  • Austin Bailey
    #42956
    tudom. Úgy értettem, hogy semmire nem jó az a rács, mert futónövényt nem tudsz rárakni, mivel vízszintes, így funkciója nincs, és ezen kívül meg hülyén néz ki
  • Ironman2
    #42955
    Vannak futónövények,de csak dekoráció
  • Austin Bailey
    #42954
    értem
  • Austin Bailey
    #42953
    na végre Annyira utáltam a sarjamax tetején a rácsot. Semmi értelme nem volt. Ha legalább lennének futónönyények a játékban, akkor érthető lenne
  • Ironman2
    #42952
    Ez jó! Le is rántom gyorsan.kösz
  • whitequeen73
    #42951
    Átdesignolt Sarjamax

  • Ironman2
    #42950
    Amúgy a narancsfa csak a debugban van? Mert ott találtam meg.A szupermarketben nincs narancs. (citromból bezzeg 2 fajta van,a banán meg még mindig az almafán terem.D)
  • Ironman2
    #42949
    Érdekes az első tündér lett a második már ember. (tippem van hogy a 3.majd tündérleány lesz)
  • Ironman2
    #42948
    Cseperedik a kis Jóska:



    Ádámka meg már igazi férfi:


  • Ironman2
    #42947
    Természetfeletti kieggel jött,és arra jó hogy kitakarítja a házat,és vigyáz a gyerekekre.Kampec Karola a neve.Egy koporsót lehet elhelyezni és abból előhívni,meg visszazavarni.DD
  • Austin Bailey
    #42946
    Vajon Joshka nem akarja vqalahova felrakni a traktorútját?
  • Austin Bailey
    #42945
    ez meg mi a pök?? Ez valami store-ral jött, vagy mi ez a csontváznő??
  • Ironman2
    #42944
    Kerti budi:


  • Ironman2
    #42943
    Érdekes,most próbáltam,valóban hasonlít már a vár az üzlet árufeltöltésére.Jóska lefordithatná őket ha ráér egyszer