44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #28575
    Sims 3 - Évszakok infócskák


    - A titkos kód részeként érhető el a bemutatóban látható gyors
    időjárásváltoztató menü
    - Új életre szóló jutalom:
    Immunis a forróságra - mindenféle káros hatás nélkül mehet Simed a napra
    - Lesz egy jégkásakészítő gép, amelynek a nagyobb verziója remekül mutat majd a
    kerti partikon, a kisebb változatot inkább a házba ajánlják, mivel akár a
    konyhapultra is leteheted majd.
    - Mivel a tüzijáték veszélyes lenne a gyerekekre, ezért ők csak csillagszórót
    használhatják, ami fehér és vegyes színben érhető el.

    (mysims.hu)
  • Joschka
    #28574
    Úgy rakd le, hogy a simed a videón látott módon tudjon fel feküdni rá, ne fordítva...mert akkor majd nézhetsz!!!

  • Joschka
    #28573
    Tessék:

    Kerti függőágy.sims3pack

    http://www39.zippyshare.com/v/57085086/file.html

    DDD Attól, hogy kerti...berakható a szobába izs.
  • Ironman2
    #28572
    Sunset Valleyben vagyok,és van egy hely ahova le lehet rakni azt a nagy épitményt
  • Ironman2
    #28571
    Na majd hozok képeket hogy alakul a sorsa neki
  • lucifer9393
    #28570
    Gondolom neked is lerakta a játék a különböző Vár a színpados telkeket automatikusan: Tara karaokébarlangja, az új kávéház, Kultúrpark. De ha nincs hely nagy befogadóképességű fellépő stadionnak, szedd ki Starligh Shores-ból, az stadion + fellépő hely egyszerre, és cseréld vele az alap stadiont.
  • Joschka
    #28569
    Mingyá lövöm!
  • Joschka
    #28568
    Én már voltam az, a puffancs simem állandóan azt gyakorolta...még néha a szél is felkapta mikor pantominezett!
  • Ironman2
    #28567
    Megveszem.Van neki még 3880 simoleon.Ha elfogy a pénz,akkor megyek koldulni.hehe
  • Ironman2
    #28566
    Én inkább a Vár a szinpados állásokra gondoltam.Artista lesz,mert az még nem voltam.
  • Joschka
    #28565
    Én nem ilyen szörnyűűűűségre gondoltam, távol álljon tőlünk a ilyesmi...hehehe
  • lucifer9393
    #28564
    vegyél hálózsákot ha ágyra nem telik :P
  • Joschka
    #28563
    Akkor hol fog aludni....adjam oda a függőágyamat?
  • Ironman2
    #28562
    Ja emléxem.Telepátia van köztünk
  • lucifer9393
    #28561
    Ne légy orvos. Idegesítőek az éjszakai ügyelések. A festészet és írás meg nagyon jók mellékjövedelemnek. A vár a színpados állsáok is sokat hoznak :) Ha fejleszteni akarok a jártásságokat, de nincs pénz könyvre, menj el a könyvtárba olvasgatni, ott szoktak lenni jártásságkönyvek, egész a 3. szintig.
  • Joschka
    #28560
    A mi agyunk szokott eccerre pörögni....emléxel?!...DDDDD
  • Ironman2
    #28559
    Fail! Az előző tulaj elvitte magával az ágyat!
  • Ironman2
    #28558
    Hát az én agyam nem olyan ördögi mint a tied
  • Ironman2
    #28557
    Én meg új karaktert indítottam,új játékban,Csóró Artúr a neve,köszönet Jóskának az ötletért.Meg is vettem a házat,de ágy nincs benne.CSalást nem fogok használni!!! MElyik állás a jövedelmező? Lehet artista leszek,azt még nem láttam.



  • lucifer9393
    #28556
    De egyrugóra jár az agyunk. Az egy hatalmas update kell hogy legyen, mert csak a szárazföldön is mennyi az olyan terület, ami le van zárva, nem tudsz rá még telket se tenni. És van már egy kismillió város, számításaim szerint van vagy 10-11 (Store-ral együtt) és azokat mind ehhez kell igazítani majd.
  • Ironman2
    #28555
    Passz.De azért érdekes.Ahhoz bele kell nyúlniuk a játékba hogy úszni tudjanak a simek az óceánba.Olyan nincs szerintem hogy az egyik városban tudnak,a másikban meg nem.Mondjuk ha le van korlátozva a járási útvonal,akkor talán előfordulhat
  • lucifer9393
    #28554
    De lehet ezt nem a demóból veszik. Az tök jó lenne :) csak adják oda hozzá a matracot is :D
  • lucifer9393
    #28553
    Na mondjuk erre nem vennék mérget, megnéztem megint a demo-t és nem hallottam, hogy mondta volna. a várost igen, de ezt nem. Annyit említettek meg ezzel kapcsolatban, h. hú de jó lesz az új város, mert ha kijön ez a pakk, ott is úszhatsz majd az óceánban.

    De a nyári hőhullámok jól hangzanak, olyan délibábos effektek lesznek a város felett, olyan hullámos lesz az egész mint mikor párolog pl. az aszfalt.
    Vagy különböző fokozatai lesznek a csapadékoknak, csak csöpögés, de egész viharok is.
  • kem001
    #28552
    Remélem mihamarabb..DD
  • Joschka
    #28551
    DDDD...ja a csónakos meg hanyatt fekve evez majd.
  • lucifer9393
    #28550
    Megmondtam, vagy megmondtam, hogy lesz város? Ők is a live streamból szedik az infokat :)
  • Ironman2
    #28549
    Nem lesznek hajók,csónakok. (majd a modderek megoldják azt ügyesen,vagy pedig később lesznek) Érdekes,mert ha már a matrac lebeg a vízen,akkor nem lesz nehéz csónakot gyártani belőle.
  • Ironman2
    #28548
    Na én ennek örömére egy új karaktert indítok Sunset Valleyben,és megizzadok vele rendesen míg felküzdi magát.Meghagyom a családomat is a házzal együtt,majd néha átnézek hozzájuk is!
  • Ironman2
    #28547
    Szóval nem kell várni az Évszakokig,az úszást az óceánban megkapjunk ingyen is!
  • Ironman2
    #28546
    Hoppá! Az úszás az óceánban egy patchel jön majd az Évszakok elött! Ősszel jön egy új város:Sunlit Tides a neve,ahol több terület csak úszással érhető el!

    mysims.hu
  • Joschka
    #28545
    Strangetown (a Sims 2-es város a Sims 3-ban!)







    Letöltés: https://www.box.com/s/b86ae8ab34694a6dbc44
  • Neohero
    #28544
    De sokat szakad a stream.
  • Ironman2
    #28543
    Most loptam a bemutatóból:

  • kem001
    #28542
    Ki ráz a Természetfeletti erőktől a hideg, nagyon hangulatos a trailer-e..
  • Roccio
    #28541
    ja nem ... most már megy..
  • Roccio
    #28540
    ja vagy nem mert csak az volt kiírva utolsónak....
  • Roccio
    #28539
    nemsokára kezdődik de csak a legutolsó lesz a sims 3 :DD
  • Joschka
    #28538
    Hehe...az első kapavágása eléggé jól sikergült!
  • Joschka
    #28537
    DDDD... Íme amikor a simem golfozik...

  • Ironman2
    #28536
    Na figyeljétek a bemutatót,mindjárt kezdődik!

    http://www.origin.com/gamescom/the-sims-3-supernatural-and-seasons