44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #28695
    Beírod a titkos kódot a postaládánál az alt+egér gombal be mész a sim létrehozása bablakba és ott adsz a simednek egy másik...pl Kakukk Vendi helyett Nyurga Béluska nevet...
  • Ironman2
    #28694
    Hát pedig nekem nincs ott olyan funkció
  • Roccio
    #28693
    hát pedig a városházán :DDDD
  • Ironman2
    #28692
    eheh.poén volt.Amúgy hol lehet nevet változtatni,mert a városházán nem ieja ki nékem
  • Joschka
    #28691
    Akkor már csak a Seprűs Banya nevű fórumozó hiányzik...
  • Joschka
    #28690
  • Roccio
    #28689
    DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Ironman2
    #28688
    Hello Mutáns Zombi! Már várod a Természetfelettit?
  • Mutans Zombi
    #28687
    Köszi a választ!

    Titkon reméltem, hogy ez az alapjáték óta változott, hogy a karakter generálásánál látható életcélok majd "sorban" követik egymást. Sajnos ezek szerint nem.
  • Joschka
    #28686
    Nem választható másik.

    Bár mielőtt a simed teljesítené a kapott életcélját az életre szóló jutalmaknál vagy egy "Életre szóló kívánság megváltoztatása " 10 000 pontért a cél elérése előtt még lehet változtatni, de utána már nem!
  • Mutans Zombi
    #28685
    Üdv mindenkinek!

    Teljesített életcél után választható másik?
  • Joschka
    #28684
    Íme hát a család nyaral: Azaz, én és kicsi én...készen állunk költözni az álmok szigetére...csak a hajót kicsit lassan tolják...

  • Svenson
    #28683
    Kész a Suothfork Ranch. Mingyár megy fel a másik topikba a link.
  • Svenson
    #28682
  • Joschka
    #28681
    DDD...kicsi énes kalappal a fején, mi?...
  • Joschka
    #28680
    Látom én is, hogy kisebbre kell venni a mintázatot...már dolgozom rajta, hogy nekem is megfelejen, mert apró pálmafa mintát szerettem volna eredetileg is...
  • lucifer9393
    #28679
    Kevés az ingen a minta :D Amugy tényleg gazdag turista kinézete van :) Most már csak a kicsi énnek kell ugyanez :D
  • Joschka
    #28678
    No, íme a simem egy tejesen más fazonú ruhában, amolyan rohadtul gazdag turista benyomását keltve valamelyik szigorúan titkos saját tulajdonú egzotikus szigetén...

  • Joschka
    #28677
  • Roccio
    #28676
    vagy lenne benne bermuda háromszög :D úszol egyszer csak beszív és többet nem jössz fel :))
  • kem001
    #28675
    Rejtett kincsnek jobban örülnék.. Elrejtett aranyládának..
  • Roccio
    #28674
    bírnám ha különlegességnek tennének bele cápát is :))
  • Ironman2
    #28673
    Far Cry-t is kitoltam,eredeti van meg,és a Dead Island is eredeti,azt is kitoltam már.D
  • lucifer9393
    #28672
    Jó, ebben nem vitatkozom veled. Te játszottad :D Far cry-os is. Igaz :)
  • Ironman2
    #28671
    Nyaralási helyszinnek viszont el tudnám képzelni én is.
  • Ironman2
    #28670
    Na attól egy kicsit távol áll.Inkább Far Cry-os kinézete van.
  • kem001
    #28669
    Ahhoz túl szép.. De ahogy elnézem lesz pár hely, ahova úszással lehet eljutni majd. Jaj de várom már ezt a szigetet!
  • lucifer9393
    #28668
    Zombik már lesznek, úgyhogy Dead Island machinimákra tökéletes lesz. Tuti lesz pár fazon, aki forgat itt pár jó kis filmet. Én is sokszor elgondolkozok rajta, de nincs hozzá türelmem.
  • kem001
    #28667
    Ja, csak ha lemész a dzsungelbe, nem akar senki sem kinyírni.. hehe
  • lucifer9393
    #28666
    Olyan, mint a Dead Island szigete :D vagy mint a Just Cause játékoké :D
  • kem001
    #28665
    Legfelső kép szerintem a hegy lábánál lévő háznál készült. Atya ég, micsoda kilátás..
  • kem001
    #28664
    Pár új kép a szigetről:



  • lucifer9393
    #28663
    Én ezt a várost inkább nyaralási uticélnak tudtam volna elképzelni. Mint a Twikii szigetek. Mondjuk Fr.o helyett. Sztem az unalmas. A többi még csak-csak.
  • Roccio
    #28662
    igen én azt fogom csinálni hogy pl ebbe az új kiegésztő városában is beleillik minden féle évszak szerintem és ott is fogok működtetni egy családot meg majd egyet ebbe a paradicsomba is mert nem bírnám megállni hogy ott ne lakjak :DDD
    és akkor lesz 2 háztartásom, hol ezzel hol azzal jáccok :)
  • Ironman2
    #28661
    Bele lehet keverni más italába,meg el lehet ajándékozni
  • Ironman2
    #28660
    Szerintem is.Itt nem lehet élvezni a telet pálmafák közt,azért maradok a városban.Ott úgyis van tengerpart,meg lehet úszkálni,minden évszakot ki lehet játszani rajta normálisan.Dehát izlések és pofonok kérdése.
  • Roccio
    #28659
    na akkor még a természet felettis előtt..
  • lucifer9393
    #28658
    A live demon mintha azt mondták volna, hogy az elkövetkező 2 hétben.
  • Roccio
    #28657
    annyira megfogott ez az új sziget ami jön majd ;) szerintetek mikor fog kijönni?
  • Svenson
    #28656