44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #29059
    Kipróbáltam hogy felhívom az ismerősömet aki ott állt mellettem,és a marhája hiába csörögtem neki,nem vette fel a telefont,de mégis beszélt a vonal másik végén.Na ez óriási baki.Legalább akit hívok,az reagáljon is rá,ne csak szövegablakban.
  • Joschka
    #29058
    ...Erről beszélünk.
  • Joschka
    #29057
    El képzelem, ahogy egy ötvenfős rokonság apraja-nagyja össze jön a nagy fateréknál egy vasárnap délutáni zsúrra....én meg meg ehetem közben a reggelit-ebédet-vacsorát, mire a játék betölti őket...DDDDDDD
  • Ironman2
    #29056
    Meglátogatnám akkor a városi rokonaimat Bridgeportban,a nagynénémet Twinbrooksban,a bácsikámat Appaloosa Plainsban,a vas és edényorrú öreganyámat meg Moonlight Fallsban
  • Joschka
    #29055
    Direkt csinálták így, hogy biztosra menjenek, mert tudták, hogy mindenki tükön ülve várja az évszakost...és meg lett, majd szerintem is lehet a látogatós ötletből valami. Végül is jó lenne, ha lehetnének nagybácsik, nagynénik, unokatesók és nem csak nagypapa, nagymama...
  • Ironman2
    #29054
    Mert ha átmész Egyiptomba újra,akkor minden úgy marad ahogy hagytad a várost.A mentési mappában vannak az infók.Jó lenne ha a többit is összekapcsolják.
  • Ironman2
    #29053
    Szerintem is jön egy kieg ami ezzel kapcsolatos.Ez is olyan nyitott kérdés mint az óceánban úszás.Az elejétől fogva látszott hogy meg lehet oldani,és kivették belőle.
  • Joschka
    #29052
    Igen, mongyuk a WA ötlet az sokkal reálisabb!
  • Joschka
    #29051
    Hát ha már valahogy a simportot össze hozták, akkor egy ilyen látogatós megoldás is lehetne...ki tudja, lehet a rajongók már kértek ilyent és talán dolgoznak is az ügyön, nem tudni.
  • Ironman2
    #29050
    Szerintem itt majd tuti lesz még valami.Ha a 3 WA várossal meg lehet oldani,akkor a többivel miért nem? Rejtély.
  • Ironman2
    #29049
    A 3 vidéki város van csak kapcsolatban a saját városoddal.
  • Joschka
    #29048
    Hát az tényleg jó lenne...mongyuk egy olyan kiegben, mint a Sims 3 Rokonság...DDDDDDDDDDDDDDD
  • Ironman2
    #29047
    Nem értem miért nem lehet összekapcsolni a városokat.Minden városban lenne családom,és meglátogatnánk egymást.Zseniális húzás lenne az!
  • Joschka
    #29046
    Aha... na majd meg lessük hamarosan, hogy mi is van ott.
  • Joschka
    #29045
    Ja, láttam ma a simsvim-en...
  • Ironman2
    #29044
    A kripta már nem nyúljárat lesz,hanem rendesen bejárható,de csak Moonlight Fallsban lesznek katakombák.
  • Joschka
    #29043
    Én majd egy kövér pasi boszi leszek...lehet olyan?!
  • Joschka
    #29042
    Tényleg....ezt nem is olvastam. Akkor ez a régi műemlék izé lesz majd a felszíni álca...hehe
  • Ironman2
    #29041
    Amúgy ilyen lesz az új CAS:

  • Joschka
    #29040
    Csak ravasz csapdákat kell majd oda is ki eszelnem.
  • Ironman2
    #29039
    Lesznek katakombák a természetfelettiben is.Adj neki hashajtót.DDDD
  • Joschka
    #29038
    DDDDD....majd szélesebbre csinálom a folyósókat a katakombában...
  • Ironman2
    #29037
    Szegény.Be fog szorulni a sirkamrába majd.
  • Joschka
    #29036
    Hiába...gyarapodtunk, mert ettünk, ugyi...hehe
  • Ironman2
    #29035


    Dagadt régész még nem volt.heheheh
  • Joschka
    #29034
    Ja, azért Mütyűrii, mert Timkalandon (az első saját készítésű városom) az őslakókat, akik jó régen éltek a szigeten Mütyűrkéknek hívták...
  • Joschka
    #29033
    És akkor ezt be fogom rakni a szigetemre...

    Már Simdiana Jones is meg jött a szigetre csak még nem öltözött be rendesen...



  • Joschka
    #29032
    A masszázságy a Szórakozás/Jártasságok fülnél van.
  • TomBond
    #29031
    A masszázságyat merre találom a játékban? Elméletileg fel van telepítve.
  • lucifer9393
    #29030
    A 2. percnél, amikor elkezd kísérletezni a varázskonyvvel és az elixírekkel és telnek a napok, gyönyörűek a fényeffektusok.
  • Joschka
    #29029
    Ebben van, mindjárt az elején.

  • Joschka
    #29028
    Az lesz majd a bosziknak a seprűs verseny pálya. Láttam az egyik videóban.
  • Ironman2
    #29027
    Jobb oldalt felül mi az a kerítés?
  • kem001
    #29026
    Ez jó, Sims 1-ben volt ez a csapkodós játék.. Végre lesz itt is.
  • Svenson
    #29025
    A telefonfülke az jó, a többi.. pf!
  • Joschka
    #29024
    Remélem, hogy ezzel a "csapkodós" játékkal felnőttek is játszhatnak majd...
  • Joschka
    #29023
    Hehe...új gyerek játék is lesz majd a természetfelettiben...




    Meg még ilyesmik is...




  • Joschka
    #29022
    DDDD... kütyü mániások...
  • kem001
    #29021
    Elvittem sim-eimet hegyoldali közösségi területre.. Erre mit csinálnak? Ahelyett, hogy szaunát élveznék, előkapták kézi számítógépüket, és elkezdtek rajta játszani..
  • Svenson
    #29020
    Nekem egyelőre jó úgy, ahogy van.