44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #29139
    Nem hiszed el,újat kezdek.Nem akarom hogy ilyen nagy távolságok legyenek.Small területen csinálom.
  • Joschka
    #29138
    Klafa!

    Szerintem bírni fogja a géped.
  • Ironman2
    #29137
    Ez a medium terület is jó nagynak néz ki.Jó sok házat le lehet rakni benne.Lehet elég lett volna a small



  • Ironman2
    #29136
    Nagyon jól mutat!
  • Joschka
    #29135
    Viszont azt a túl narancssárga kerítésemet sötétebbre kell vennem...
  • Joschka
    #29134
    No már meg is van, ő követte el...Ezt kerestem!...hehe



  • Joschka
    #29133
    Kem, van az a külön elemes polcrendszer, ki gyártotta , nem Anoeskab?
  • Joschka
    #29132
    64x64-es telekre lehet csak rá dobni...
  • kem001
    #29131
    Természetesen. Várom.
  • Joschka
    #29130
    Majd holnap még össze szedem hozzá a hiányzó cuccokat azt utána bele paszírozom egy csomiba és meg kapod, jó?
  • kem001
    #29129
    Ezt a házat majd elkérném, ha nem gond..
  • Joschka
    #29128
    Hehe...én meg elő szedtem a Dzsungel kérómat és kissé feljavítottam az egyes elemeit be fogom rakni az álom szigetre...a konyhához még egy két kacatot össze kell szednem...









  • lucifer9393
    #29127
    Betöltőképernyő :D :D :D

    ÉS egyébként ott az opció is, amikor csak a személyiségjegyet lehet cserélni. Egyébként ezzel amúgy vigyázni kell, kategóriát ne nagyon változtass, úgy értve, hogy fiatal felnőttről felnőttre, mert hajlamos kicsivel megöregíteni a simet vmiért...
  • Joschka
    #29126
    Bocsi, hogy csak most jöttem vele, de előbb az arcom mögé hajigáltam a gyógyszereimet no meg a fincsi vacsit is.
  • Joschka
    #29125
    Ja, tudom már!!!!

    A testingcheatsenabled true kód be írása után kattints rá arra a simre amelyiket szerkeszteni szeretnéd és akkor jön elő az a menüpont, amelyikkel be tudsz lépni a sim létre hozása ablakba.







  • Coolfire
    #29124
    Már sehogy.:)
  • Joschka
    #29123
    Ennél bővebben, hogy írjam le?!
  • Joschka
    #29122
    Jaj, tényleg a SHIFT-et kell nyomni nem pedig az Alt-ot...sorry tévedtem!!!!
  • lucifer9393
    #29121
    Nem is kell hozzá alt. Hanem, beírod a "testingcheatsenabled true" kódot a konzolba, SHIFT + katt a simre, és beléphetsz a Sim szerkesztésébe (ha munkaruhán kívül mást visel) vagy olyan opció is lesz ott, hogy csak a személyiségjegyek megváltoztatása
  • Coolfire
    #29120
    Ezt írd már le bővebben légyszíves,mert ki kellene "egészíteni" a simeket.:)
  • Joschka
    #29119
    De jó hozzá, mert ha utána nyomod az Alt-ot és rá kattintasz a posta ládára, akkor a titkos interaktív menüben be tudsz lépni a Sim létrehozása ablakba és a jellemvonásokat is szerkesztheted, módosíthatod, éppen úgy mint amikor a simet létre hoztad.:)
  • Gólya #29118
    pedig többet nyüzsögsz szerintem a mysimsen, mint én:)

    én sem használok ilyeneket...pontosabban a játékmenetbe nem avatkozom bele cheatekkel, csak építkezéskor segítenek
  • kem001
    #29117
    Utánakérdeztem, és sajnos nem lehet kikapcsolni teljesen őket.
  • Coolfire
    #29116
    Azt sem tudom mi az.:)Nem használok kódokat a játékhoz.:)
  • Gólya #29115
    nekem se kell egy ilyen csuda se...nem szeretem őket
  • Gólya #29114
    hát a saját hsz-odat egyébként is törölheted - úgy látom, te is vip vagy

    személyiségjegyekhez nem jó a testingcheats?
  • Svenson
    #29113
    én megvárom, amíg felrakjátok, hogy lássam, tényleg ki lehet-e kapcsolni ezeket. Számomra nagyon visszataszítóak.
  • Joschka
    #29112
    Én szintén a méhekre, az új főzhető növényekre és a többi apróságra...viszont a sok büdös banyára, lótündérekre nem!
  • kem001
    #29111
    Boszorkányokr leszek kíváncsi.. De amúgy teljesen kilehet kapcsolni a lényeket majd?
  • Coolfire
    #29110
    Túl sokat olvasod a mysims fórumjait.Ott szoktak ilyen kérdések lenni.
    Ez a kieg. sem lesz rossz,én a borsóágyús harcot a zombikkal.:)De egyébként kíváncsi vagyok az elixírekre,és az alkimista melóra is.:)
  • kem001
    #29109
    Hamarosan itt a Természetfeletti erők.. Ki mit vár benne a legjobban? Én a méhészetet..
  • Coolfire
    #29108
    Ahhoz nagyon alapos indok kell,hogy töröljek.:)
    Azért maradjunk a sims környékén valamennyire.Bár abban is van béka.:)
    Igaz mindjárt itt a TE.
    Úgy oldottam meg a tegnapi problémát,hogy mindent felraktam,család ki,kiegek le.:)Csak van egy kis bibike;a szem.jegyek,az életcélok nagy része eltűnt,mivel azokat az expansionok tartalmazták.
    Hogy lehetne még szem.jegyet adnni neki?
  • Gólya #29107
    stimm...akkor beszélgessünk:)

    egyébként mint hg, törölhetted volna - ha észbe kaptál...

    térjünk más témára? mondjuk a békák nemi élete?

    lesz itt nemsokára hsz...jön az új kieg., lesz annyi kép, hsz, csak győzd majd olvasni - ha meg az utána következő is megjelenik, akkor már igazán nem lesz okod panaszkodni

    egyébként miért is kell annyi hsz? presztízskérdés?
  • Coolfire
    #29106
    Jah.Jóskáék is azért írnak.
    Pörögjön a topik,el kell érni a 30000 hsz.-t.:)
    Ehh..mert szar napom volt.Mire észbe kaptam már elment.
    Nem tehetem meg a valóságban sem,hogy nem segítek,és itt sem fogom.:)
  • Ironman2
    #29105
    Sajnos ez az életben is így van.
  • Ironman2
    #29104
  • Joschka
    #29103
    Hamar kiürítenék a várost az biztos....DDDDDD
  • Joschka
    #29102
    Igen mondjuk: Facsöngi Janibácsi, mint temetkezési vállal-kozsó és a kedves neje Cukros-Tóth Aurélia meg SZTK (réme) szakorvos... szépen kiegészítenék egymást...
  • Joschka
    #29101
    DDDD...te véletlenül nem üzleti pályán szeretnél el helyezkedni?
  • kem001
    #29100
    Gondolj bele. Lehetnél temetkezési vállalkozó.. Egyik sim-ed orvos lenne, és megölné a betegeket, másik meg temetkezési vállalkozó, és eltemetné a halottakat.DDD