44547


no-warez.gif
  • Austin Bailey
    #43182
    igaziból jól rácsesztetek, hogy megvettétek azt a játékot. Pedig mindenhogyan el lett mondva a topikban a megjelenés előtt, hogy egy nagy lószar az, ami közelít.
  • Coolfire
    #43181
    Harom eurot engedtek a SC kiegbol..nagyon sok.:-)
  • lucifer9393
    #43180
    Na, be lehet állítani a témáját a hullámvasútnak! Lehet szellemvasút is :)
  • Austin Bailey
    #43179
    ja, én rohadtul tájékozatlan :((((((((((((((((
  • hertzui
    #43178
    Holnap lesz nálunk Black Friday. Én is azt várom itt New Yorkban.
  • Coolfire
    #43177
    En szinjozan vagyok,viszont te rohadt tajekozatlan.Ez a brutal learazok napja az amcsiknal.
  • Ironman2
    #43176
    ma hálaadás napja van,holnap lesz a black friday,de originen már elkezdődött a leárazás
  • Coolfire
    #43175
    Hoppa pont holnap lesz.:-) Akkor valoszinu azert arazott le az origin is..toltse mar meg valaki a kartyam.:-)
  • Austin Bailey
    #43174
    Nem olvastad a táblát a pokol kapuján -> "részegen ne ragadj billentyűzetet"
  • Coolfire
    #43173
    Volt mar black friday?
  • Austin Bailey
    #43172
    milyen nagylelkű
  • Ironman2
    #43171
    Hogy oda ne rohanjak! Az alapcsomaghoz 100 simpoint fog járni ajándékba.
  • Ironman2
    #43170
    Aztán majd legyen az eszköztárában egy lavór is.DDDDD
  • Ironman2
    #43169
    Kockáknak készült biztos.eheh
    Rázós élményben lesz részük!
  • Ironman2
    #43168
    hát melléje biztos nem fognak beférni,maximum ha összepréseli magát a robotja.DDDD
  • Austin Bailey
    #43167
    de utálom,amikor ilyen szögletesen vannak megcsinálva az íves dolgok, mint ez a sín
  • Joschka
    #43166
    Gyuri simem de örül majd ennek...mikor végre leszállhat róla épségben!
  • Ironman2
    #43165
    Alan Copeland twittere tele van jobbnál jobb képekkel amiket idáig nem láttunk a hullámvasútról.Érdemes őket megnézni! katt ide

  • Ironman2
    #43164
    Originen már elkezdődött a nagy karácsonyi leárazás (gondolom a többi webshopban is)
  • Ironman2
    #43163
    Simscookie készített egy hangulatos Sims3 karácsonyi videót.Lessétek meg:

  • Ironman2
    #43162
    Ilyen opciók lesznek a hullámvasúton:

  • lucifer9393
    #43161
    Nembaj, kipróbálom, de sztem maradok Bridgeportban. Túl sok átalakítást csináltam már ott, hogy elhagyjam. Ez azért tetszik, mert olyan a hangulata, mint a GTA Vice Cityjének.A másik meg, hogy szeretem az olyan városokat, amelyek inkább a mérsékelt égövben vannak, és nem néz ki hülyén bennük a havazás. Itt, ebben a Miami szerű világban nem tudom elképzelni a havat :D De a vibráló színek és a neon nagyon tetszenek, na meg az art deco.
  • Austin Bailey
    #43160
    én az egyik képen úgy láttam, hogy ez a város is elég kicsi lesz, és túlságosan be volt futtatva növénnyel a környezete. Ennél én jobb miami-t tervezek csinálni
  • lucifer9393
    #43159
    Nagyon szép! Talán az eddigi legszebb, szerintem legalábbis biztos. Bár most még úgy vagyok, hogy Bridgeport a kedvencem. (csak ne lennének benne útvonal keresési hibák -.- autó nélkül közlekedni katasztrófa, mert hiába áll a metró előtt, csak a harmadik kijelölésre megy le az aluljáróba)
  • Joschka
    #43158
    Friss Roaring Heights város képek




    Kép a város temetőjéről

  • Joschka
    #43157
    Újabb képek jöttek!



    És flipperezni is lehet majd...(vagy már amúgy is van a játékban?)

  • lucifer9393
    #43156
    Hidd el, azóta minden úgy ragyog, mint új korában. (Többé-kevésbé) Mi végül point pleasant beach mellett döntöttünk, szintén Jersey tengerpart, szintén egy nagyon hangulatos boardwalkkal, és a taxis mondta nekünk, hogy nagyjából minden újjá van már építve, de vannak még romos részek. Tényleg így volt, vadiúj villák virítottak a tengerparttól pár méterre, privát, elkerített partokkal. Nagyon stílusosak voltak: Fa szerkezetű volt persze az összes, teraszokkal, hatalmas erkélyekkel a tengerre nézve, és vibráló pasztelszínekre volt festve az összes.
  • Austin Bailey
    #43155
    AC-t nagyon is megismerte a világ a Jersey Shore kapcsán, és pontosan így. Egyébként úgy tudom, hogy 2011-ben az Irene hurrikán romba döntötte az egész mólót. Meg mondjuk nekem annyira nem is tetszik, ahogy ezek kinéznek, szóval amit én építenék simsben, a kicsit másmilyen lenne.
  • lucifer9393
    #43154
    Atlantic city azért is jó, mert ott rengeteg a kaszinó, és azokhoz már van egy csomó cucc a Simsben. ( Csak így zárójelben szeretném megemlíteni, hogy mikor nyáron az államokban dolgoztam, kirnádultam több ismerősöm is mondta h. kerüljem AC-t mert elég veszélyes hely a sok részeg, hempergő, kaszinóból kidobott emberke miatt :D akik pont ezen a szép boardwalkon alszanak. )
  • Austin Bailey
    #43153
    igeb tudom. Az állatkert valahol a világutazó és a pets között lenne. Én a világutazóba eleve nem tettem volna kínát, mert iszonyatosan gagyi, hanem inkább adventure-re változtattam volna, ahol monjuk egyiptom, őserdő meg sarkvidék, és ahol lehetett volna vizilót, elefánt, tigris, papagályot, majom lepkék, halak, teknős, béka, tapír, jegesmedve, fóka pingvin stb,aztán a szigetvilággal dobtam volna delfint, meg lett volna egy farmos kieg, amivel jönnek háziállatok, és akkor store-ba lehetett volna dobni állatkertet, amivel jöhetett volna az oroszlán a zebra meg a zsiráf, vagy esetleg egy cirkuszos kieg ugyanezekkel. A franciaországot meg bedobtam volna monjuk hollandia és anglia mellé egy európai kiegbe, így hollandiába raktam volna a lakóhajót, és a szigetvilághoz egy berendezhető óceánjárótadtam volna. Vagy ha annyira ragaszkodnaka világutazóhoz, akkor franciaország vagy anglia mellé berakni mondjuk egy kambodzsát vagy indiát, meg egy velencét, vagy egy riót.
  • Ironman2
    #43152
    állatkert nem hiszem hogy lesz,az óriási meló lenne nekik,egy kiegészítőben elmehettek volna ezek simán,és lett volna új téma,nem a sims2 kiegeket újra lemajmolni
  • Austin Bailey
    #43151
    hónapokkal ezelőtt pont írtam itt valahol, hogy nekem az állatkert és a vidámpark az, ami hiányzik a játékból. (persze még sok egyéb, de már azok mármegkérdőjeleznének alap koncepcionális döntéseket, amiket a készítők hoztak)
  • Ironman2
    #43150
    mondjuk mit ér az egész ha vannak kb 3-an,4-en a telken,másik meg az hogy télen is menni fog a vasút? DDD
  • Ironman2
    #43149
    csak nem okoznak vele csalódást! amúgy az egyik képen látni hogy 2 elem illeszkedik össze
  • Austin Bailey
    #43148
    Igaziból attól félek, hogy ez már túl szép lenne ahhoz, hogy igaz legyen
  • Ironman2
    #43147
    de jól néz ki!! ha tényleg lehet elemekből építeni az állat lenne!!
  • Joschka
    #43146
    Én is remélem.
  • Austin Bailey
    #43145
    De remélem szétszedhető elemeire, mert csinálnék mondjuk egy atlantic city vagy santa monica féle mólót üzletekkel meg vidámparkkal
  • Joschka
    #43144
    Ebben az esetben a nyúljáratnak nem lenne értelme mivel ez nem egy zárt (falakkal körülvett)közösségi létesítmény.

    Ez szerintem elég meggyőző kép arra, hogy nem az:



  • Joschka
    #43143
    Dehogy is! Rendesen használható lesz!