44549


no-warez.gif
  • lucifer9393
    #31064
    Általában csinál egy biztonsági mentést is a játék, hogyha azzal felülírod az eltűnt város meglevő mentését, talán rendbejön. A mentések közt van, a város neve, ahol játszottál és a .backup végződés. Ennek a tartalmával próbáld felülírni azt a mentést, aminek nincs .backup végződése. Remélem elég világos volt am, és hogy segít is ez a módszer.
  • Svenson
    #31063
    Na most mondjatok valami okosságot. Írtam tegnap, hogy a lányom városát nem sikerült múltkor elmenteni. Most beléptem, és egyáltalán nincs sehol a város. :((
    A mentés mappában megvannak (egy korábbi mentés), de a játékben nincsenek. Ilyenkor mit lehet tenni?
  • Svenson
    #31062
    Kár, hogy a valóságban nem tudok pénzkóddal "játszani".
  • Svenson
    #31061
    Szeretnék majd, de annyi mindenféle kéne...
  • Svenson
    #31060
  • kem001
    #31059
    Pedig új kocsikat akartam venni a sim-jeimnek..DD
  • Joschka
    #31058
    Ja, kérem aki folyton rója az utakat az nem ér rá hintaszékben el mélázni...DDDDD
  • Joschka
    #31057
    Most érdemes venni Ram-ot, mert eléggé jó ára van...
  • Joschka
    #31056
    Az este áltam a daráló formájának neki...most lett így meg...hehe
  • Joschka
    #31055
    Nyóc giga...

    Ezt kapod hozzá..lehet majd húst darálni...



  • Roccio
    #31054
    persze van több féle is:)
  • kem001
    #31053
    Van hintaszék a játékba?:O Kissé elvagyok maradva..DD
  • Roccio
    #31052
    2 milliárd mennyi kell? :DDDD
  • Svenson
    #31051
    mennyid van? nekem is kéne
  • Joschka
    #31050
    Mióta ennyi Ram-om van azóta nincs ez a "kopasz kutya" jelenség...mer gyorsan rá dobálja a sok szőrt...DDDDDD
  • Joschka
    #31049
    De csak egy pillanatra...hehe
  • Joschka
    #31048
    Az én kutyulim meg az elején mindjárt így " felnyúlik", mint aki most folyik ki éppen a tésztanyújtóból...
  • Gólya #31047
    ahogy emlékszem, a macsit is "levetkőzteti" a játék:(
  • lucifer9393
    #31046
    Pont ez, de most nehogy már azért ne legyen kutyám, mert nem tölti be a bundáját :/ macskáknál is így van?
  • Svenson
    #31045
    Nekem folyton szaggat, hiába raktam fel a superpathot. :((
  • Svenson
    #31044
    Nekem is van egy kis főzés, aztán kész is.
  • Gólya #31043
    nálam is így van - bizonyos távolságról csak egy fehéres színt kap az állat, ha közelítek, akkor tölti a normál színét
    különösebben nem foglalkozom vele, lehet "javítani" kellene a gépen, vidikártyán, stb.
    lassan tényleg egy atomerőmű kell a játékhoz...
  • lucifer9393
    #31042
    Egyébként nektek nem szaggat bele a játék, ha kutyátok van? Úgy néz ki, az én gépem kicsit megzavarodik, ha egy kutyának a bundáját kell betöltenie. Ha kikerül a látómezőből a kutya, akkor ilyen szőrtelen kutyaalak lesz, és ha visszakerül a játék elkezdi betölteni a bundáját. Nem nagy szaggatás, csak egy egy pillanatra megáll a kép, amíg rákerül a bunda. Bosszantó tud lenni. Nincs erre valami gyógyír?
  • Gólya #31041
    valakinek azt is kell:)
    egyébként nem sok minden van mára...minimális főzés, ez a kenyér (de ezt is megcsinálja nagyrészt a kenyérsütő, ui. azzal dagasztok - meg a sütő), aztán kb. ennyi
  • Svenson
    #31040
    Hű, de dolgosak vagytok! Én meg itten teszem a semmit.
  • Gólya #31039
    addig sütök nektek kenyeret - valósan...itt kel a lábamnál a takaró alatt
  • Joschka
    #31038
    Én meg éppen a paprikáét fogom ásni...
  • lucifer9393
    #31037
    Mit ásózol most? én a paradicsom helyét ástam fel :D
  • Joschka
    #31036
    No, megyek mert még van némi ásózni valóm a kertben...(most nem a játékra gondoltam).
  • Joschka
    #31035
    Ki nem állhatom az ilyen "zizis" agyrém lényeket...úgyhogy nálam nincsen belőlük semmilyen sem...én nélkülük is jókat tudok játszani a simsel..
  • Svenson
    #31034
  • Joschka
    #31033
    Na, már azért szedett magára a rüszü...

  • lucifer9393
    #31032
    Nem akarom ktatni őket, bosszantóak igaz, de szórakoztatóak is :) Sőt egyik term. feletti lényt sem akarom kikapcsolni, de nagyon megszaporodtak a tündérek meg a boszorkányok... Ha bulit rendezek, akkor kb. 4 vendégnek az 5-ből van valamilyen képessége. A múltker meglepődtem: A gyereknek éjszakáig húzódott a szülinapja, telihold volt, erre a szomszéd doktornő Alid Fahad egyszercsak vérfarkassá változik :D aztán vmelyik másik vendég elkezdte a pocakját vakargatni, mint valami kutyának :D
  • Joschka
    #31031
    Ki tudod mod nélkül is iktatni, csak az alábbi módszert minden játék kezdésekor meg kell csinálni mikor be léptél a simjeid telkére:

    1. Írd be a konzolba a kódot: testingcheatsenabled true
    2. Nyomj SHIFT-et miközben az egérrel a postaládára kattintasz.
    3. Az előugró interaktív menüpontok közül válaszd ki a Természetfeletti lények szabályozása elemet.
    4. Természetfeletti lények eltávolítása a világból-t válaszd ki
    5. Válaszd ki a Zombik!!! gombot a törléshez.
  • Gólya #31030
  • Svenson
    #31029
    Nekem még nincs fent. De ha meglesz, nem fogom sajnálni kiirtani az összes term. fölötti lényt.

    Azt azért nagyon remélem, hogy az Évszakosban az ufókat ki lehet majd kapcsolni. Azok se kellenek. Én csak egy normális játékot szeretnék.
  • lucifer9393
    #31028
    Ide én is szivesen beköltöznék...amúgy az egész Supernatural kiegészítőből nekem az ablakok tetszenek, meg a hintaszék. Lehet benne olvasni, meg még a gyereket is elringathatod benne. Ja meg még egy jó dolog, a kölköknek van hintaló is :) A zombikat utálom, de nincs szívem kitörölni őket holmi modokkal... van úgy, hogy 4-5 falja a veteményest, az asszony meg napokig sír mert megették az eégsz ültetvényt...
  • Svenson
    #31027
    Nagggyon pöpec. Nem lehetne valahogy megoldani, hogy beköltözzek?
  • lucifer9393
    #31026


  • Joschka
    #31025
    A húsdisznó az jobb!