44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #31184
    Pedig álítólag ez a hivatalos betöltőképernyő
  • kem001
    #31183
    De nem lehet az, hogy csak valami rajongó által kreált cucc ez? Nehezen hiszem el, hogy pont ilyen gagyin csinálják meg ennek a várva várt kiegészítőnek a betöltő képernyőjét..
  • Ironman2
    #31182
    Lehet használtak paintot is hozzá
  • Ironman2
    #31181
    Az igen! Sokáig tartott mire megrajzolták az biztos.Tiszta égés.
  • Joschka
    #31180
    Ja...hehe
  • lucifer9393
    #31179
    Nem értem a betltőképernyőn miért az ősszel kezdődik az egész?
  • Coolfire
    #31178
    Szerintem 1-2 hét múlva egálba leszünk.
  • Joschka
    #31177
    Coolfire ez a gitár neked sokba fog kerülni, ugyanis pontosan ugyan olyan ESP gitárt találtam...csak még a cirádákat kell rá hajigálnom..
  • Coolfire
    #31176
    Igen,valami olyasmi.:))
  • Roccio
    #31175
    de tündéri :D
  • Joschka
    #31174
    Végül is elsősorban gyerekeknek szól a Sims 3, nem?
  • kem001
    #31173
    Azért ehhez a kiegészítőhöz normális hátteret is találhattak volna.. Mint valami óvodás rajzolta volna kb..DD
  • Joschka
    #31172
    Arra már nem vállalok garanciát, hogy át csúszik e a simport szűk nyílásán...
  • Gólya #31171
    micsoda igények:)

    mi ez a "hajnaliság"? dolgozol?
  • Coolfire
    #31170
    Oxy.Tenksz.De jól nézzen ám ki,és lehessen a simporton is használni.
  • Joschka
    #31169
    Ja, találtam gitárt neked, csak az vele a gond, hogy a nyakrészt majd megpróbálom át pakolni arra a gitártestre, hogy pont majdnem hasonló legyen mint a Hetfieldé.
  • Joschka
    #31168
    Inkább csak egyszerűre akarta csinálni a grafikus...:)
  • Joschka
    #31167
    Inkább játszunk már vele, minek az a sok fecsegés az ea-tól, hisz a javát már úgy is el brekegték, hogy mi lesz benne.
  • Coolfire
    #31166
    Már néznéd élőben is,igaz?
  • Coolfire
    #31165
    Elég ovis szerintem.:)
  • Joschka
    #31164
  • Joschka
    #31163
    De édi!!!!
  • Coolfire
    #31162
    Mivel van két 95-ös évjáratú lányom,volt ki(k)től.
  • Coolfire
    #31161
    November nyolcadikán ismét lájvcset!

    Itt.:)
  • Coolfire
    #31160
    És még meg sem jelent.Nagyon brutál a hype..

    What is your favorite Expansion Pack?

    Seasons (54%, 254 Votes)
    Supernatural (17%, 80 Votes)
    Generations (8%, 40 Votes)
    Late Night (8%, 38 Votes)
    Pets (7%, 33 Votes)
    World Adventures (3%, 13 Votes)
    Ambitions (2%, 10 Votes)
    Showtime (1%, 4 Votes)
    Total Voters: 472
  • Coolfire
    #31159
    Hű,de gagyi...



  • Ironman2
    #31158
  • Ironman2
    #31157
    Hivatalos oldalon (sims3.com) már listázták az új javítást 1.42 néven,de még nem elérhető.Amúgy kicsit átalakult az oldal.
  • Joschka
    #31156
    Mert biztos ismerik odaát is a mondást, hogy: Lustaság fél egészség.
  • Gólya #31155
    ahhhaaaa...már magyarázkodni is megtanultál...:DDDD
  • lucifer9393
    #31154
    de érted, sima banánpálmák vannak építkezés módban, a fák közt. Nem tudom akkor miért nem azt használták, ha már mesh is volt.
  • Coolfire
    #31153
    44 elixír van benne,de azt hiszem ebbe az "erősségi fokozatok" is beletartoznak..
  • Joschka
    #31152
    Nekünk aztán hiába mondod...akár a falnak...
  • lucifer9393
    #31151
    Most nem emlékszem pontosan miket is lehetett termeszteni a Sims 2-ben, de mintha kicsit realisztikusabb lestt volna. Meg ott több volt értelme termeszteni őket. Volt az a turmixgép, és a különböző keverékek mást és mást adtak a simnek, jártasságfejlesztő izéket meg ilyeneket. Van ez most is bőven. Tegnap kezdtem el foglalkozni az alkímiával, hát vannak bőven kikeverni valók. Pedig még a kémikus kotyvalékokat se láttam az egészet.
  • Joschka
    #31150
    Érdekes: Félénk sem úgy nőnek, teremnek mint amerikában... Ja, hogy náluk a banán lombos fán terem banánpálma helyett? Az ilyen nem számít azoknak az eszement játék tervezőknek.
  • Coolfire
    #31149
    Mert sok lánnyal/nővel dolgozom együtt,és megfertőznek.
  • Coolfire
    #31148
    Ezt mondom mindig én is nekik..
  • Coolfire
    #31147
    Igen az.Ezt sokan bugnak hitték,de a személyiségjegy miatt van.:)
  • Ironman2
    #31146
    Ja,a szőlőért én is mérges vagyok,mert akartam csinálni szőlőtőkéket,erre a földről szedik fel.
  • lucifer9393
    #31145
    Ja, én a Supernaturalban is csalódtam egy kicsit. Jó, meg minden, de a zombik a legártalmatlanabb teremtések az egész játékban... ez zavar. Lehenének KOMOLy inváziók, ahol mondjuk tényleg garázdálkodnak, és nem néhány növénykét esznek meg, majd hintáznak egyet hintaszékben. Engem még egy sem harapott meg, pedig mindig kimegyek melléjük.
    A másik meg: Sims studio meghívlak titeket ide hozzám, a 60 lelkes falumba. Ha nem láttatok még zöldségeket meg gyümölcsöket, hát majd én mutatok nektek. Most komolyan... krumpli ami bokron nő? szőlő a földön szanaszét? A mandragóra v. nadragulya GYÖKÉR is bokorn nő, és leszedik.