44549


no-warez.gif
  • Ironman2
    #31264
    Oh ez nagyon durva.Szökőár,és pusztítása:

  • Ironman2
    #31263
    A mágikus törpék,amiket majd kapni is lehet a cukorkák mellé ha járunk házról-házra:

  • Ironman2
    #31262
    NA ez király.Így néz ki egy tervrajz,remélem egyedit is lehet majd szerkeszteni:

  • Ironman2
    #31261
    Magyaron is volt kiirva,de csak listázva volt.Jó nagyot ugrottak ha igaz lesz.1.39-ről 1.42-re (nincs értelme a számozásnak,vagy pedig 2 patchot dobtak a kukába)
  • vitya1121
    #31260
    Sziasztok nekem lenne egy kérdésem nem tudjátok miért nem akarja a sism 3 a kegészítőket indítani vagy is fel telepítettem őket minden simán megy is a játék de csak az alap egyik kiegésztőt sem jeleníti meg
  • Joschka
    #31259
  • kem001
    #31258
    Nálam fellépés közben csapta agyon sim-em.. Kirobbanó sikere volt...DDD Szerencse, hogy nem mentettem.
  • Joschka
    #31257
    Éppen másfér percel ezelőtt néztem ugyan itt!!!

    Ők is csak azt közlik jobb híján, hogy listázta a az ea a patchot. Mást nem...link még egyenlőre nincs!
  • lucifer9393
    #31256
    A spanyol sims 3 oldalán pedig már fent volt/van. itt látod
  • Joschka
    #31255
    Még csak szóltak, hogy lesz...de még nincsen sehol.

    Nyugi, a linket úgyis fel tesszük a warez topikba, mint mindig.
  • lucifer9393
    #31254
    Meg a háztervező módnak is, ahol pakolod le a szobákat. Most nézem itt neten, hogy már ahogy iron is mondta, közzétették az 1.42-est, de még sehol sincs. Vagy már ti frissítettetek?
  • Joschka
    #31253
    Tessék: erősítők, pedálok...stb.

    Itt!!!

  • lucifer9393
    #31252
    Ezzel a updatettel kéne jönnie a tengerben fürdésnek nem?
  • Joschka
    #31251
    Viszont régebben láttam komplett koncert cuccot a játékhoz erősítők, állványzat a világításhoz stb. De rá kell arra keresnem.:))
  • lucifer9393
    #31250
    nem, csak csináltam 2 négyztnyi alapot, és rátettem a sírkőt.
  • Joschka
    #31249
    A saját számnak lecserélés módják inkább magát a Sims studiót kérdezd meg, mert a játék csak enyit tud, én is szívesen lecserélném a szünetekkel tarkított Adam Lambert hangú - rajzszöges vizet ivott - kornyikáló hangot - a saját számaimra (ha a karod át küldök egyet meghallgatni...), de erre sajna még nincsen mod.
  • Joschka
    #31248
    Tudni tudok gyártani...talicskát!

    Legfeljebb max oda rakható mellé, de használni nem lehet őket, mivel az ami megjelenik amikor a simed el kezdi szaggatni a húrokat, nos az már szigorúan az animációhoz van kötve, társítva!
  • Coolfire
    #31247
    Drusza,most nézem,sem pánt,wah/torzító p. sem az erősítő nem stimmel.Egy Marshall+Mesa+Hiwatt kombó nincs?:)Ua. ez kell a talicskás torzításhoz/riffekhez.Ilyet nem tudsz gyártani?Vicc vége.:)))
    Beletenném saját számnak pölö a Mop-t.Azt,hogy lehet megcsinálni?
    Bocs,ha sok hülyeséget kérdezek,de komolyan érdekelne.
  • Coolfire
    #31246
    Nekem is kitakarította anno az udvart,még videó és képsorozat is készült.:)
    De akkor senki sem halt meg.
  • Coolfire
    #31245
    Szerintem is lesz megoldás rá,hogy áthelyezhesd a fesztiválokat a gyári helyükről.
  • Ironman2
    #31244
    pffff.ez durva! Nálam sose volt még meteor.Mondjuk nem is hiányzik.
  • Ironman2
    #31243
    Micsoda siremlék! Ilyen is van?
  • lucifer9393
    #31242
  • lucifer9393
    #31241

    [IMG]http://www.kephost.com/images4/2012/10/28/a1_2012_10_28_st1f1kujq5.jpg[/IMG

    Ez új. Ilyen még sosem történt a játékomban, de végre vmi változatosság. Szerettem pedig azt a karaktert, elég okos volt már. Egyszercsak odasereglett egy csomó sim a szomszédságból, nézem mi az, már zuhan a meteor. A simnek meg hiába mondtam menjen odébb, nem tudott. Aztán hatalmas tűz az egész házban... rendeztem egy temetést is.
  • Ironman2
    #31240
    Németh Lajos megjósolta nekünk a heti időjárást:

    Moonlight Fallsban esni fog az eső,sajnos akik a fővárosban Bridgeportban laknak,azok se járnak jól,ők is kapnak az esőből.Közben Sunset Valleyben gyönyörü napsütés lesz szerdán.A legmagasabb nappali hőmérséklet -7 fok lesz.Lehet találni szabadtéri programokat,de azért el ne felejtsünk beöltözni hozzá!

  • Joschka
    #31239
    Aha...hehe
  • Ironman2
    #31238
    Jeget gyüjtött?
  • Joschka
    #31237
    Tiszta helyről szedted le, mert mi is az akami-ról szoktuk le szedni a frissítéseket a játékhoz...telepítsd fel csak nyugodtan!...Azért a helyedben tennék fel egy vírusírtót mongyuk az Avast-ot...ráadásul ingyenes a program.:)))
  • Scany01
    #31236
  • Scany01
    #31235
    nem mert nincs vírusírtóm a tűzfal szórakozik de az is kikapcsolva
  • Joschka
    #31234
    Nemsokára úgy is meg tudjuk majd, hogy mi az ábra...
  • Joschka
    #31233
    A vírusírtód látja a patcht telepítőjét károsnak?
  • Scany01
    #31232
    olyankor mi van haletöltötem és a gép károsnak látja így nem nyisa meg?


  • lucifer9393
    #31231
    Igen ez nekem is eszembe jutott, hogy mi van akkor a saját tervezésű városokkal.Egyébként nem feltétlen kell hozzá 64x64 mert Hidden Springsben is kisebb a Berill köz piknikhely v. Mi a neve.
  • Joschka
    #31230
    Pl nálam sincs ilyen hely a saját készítésű városomban Timkalandban...és ha történetesen én csak ott akarok játszani, de nincs 64x64-es üres közösségi telek akkor mi van? Valószínűleg rá fog kérdezni majd a játék, hogy szeretnék e főteret lerakni a játékba...legalább is remélem, rá kérdez ilyen esetekben...
  • Joschka
    #31229
    Lehet, hogy ad majd a játék lehetőséget arra is, hogy magunk válasszuk ki, hogy hová kerüljenek a fesztivál parkok, mint pl a házi kedvenc esetében amikor magad dönthetted el, hogy hová kerüljön a lovarda stb.
  • lucifer9393
    #31228
    Én azon gondolkozok, hogy pl. ha saját parkot csinálok egy olyan városban, ahol nem azon a telken lennének az automatikusan generált fesztiválok, lesz-e rá mód, hogy ahelyett a telek helyett az én általalam kiválasztotton legyenek. Hidden Springsről van szó, kitették a fesztiválokat a p*csába az erdőszélre, mert a központi park az egész betonozott sz*r. De én szép átalakítottam, még tavat is tettem, tele hallal, meg tudjanak majd korizni télen. Örülnék, ha inkább ott rendezkednének be a cuccosok. Sőt én magam is elrendezném a szezonális fesztiválokat, csak legyen rá mód.
  • Joschka
    #31227
    Az 1.39-est.
  • Scany01
    #31226
    melyik patch-et kell föl rakni?
  • Joschka
    #31225