44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #32467
    Hogy lehet nyereményjegyeket szerezni?Fesztiválokon?
  • Ironman2
    #32466
    Kicsi házam:

  • Ironman2
    #32465
    Ez érdekes.Most akkor mit lehet ültetni üvegházban? Mert nekem azt irja ki a zöldségekre hogy csak a szabadban helyezhetőek el
  • Myselor
    #32464
    köszönöm:)
  • kem001
    #32463
    Építésnél a medence kellékeknél keresd.
  • kem001
    #32462
    Iron baba.. Le is töltöm gyorsan ezt..DD
  • Ironman2
    #32461
    Te is játszani akarsz vasemberrel?
  • Gólya #32460
    én nyereményjegyekért vettem, de biztos van vásárlás módban is valahol - valószínű a szabadtéri cuccok között
    de mivel van játékod, meg tudod nézni magad is - én most nem vagyok játékközelben:)
  • Myselor
    #32459
    na jó de honnan szedek matracot?:) mert ha nincs nem tudok lazításra nyomni
  • Gólya #32458
    beküldöd úszni a vízbe
    mondhatod ekkor is - rámutatva egy pontra, hogy "lazítson", vagy megnyitod a hátizsákját és ott kattintasz a matracra
  • Myselor
    #32457
    nekem még mindig nem lazít a vízben a simem nincs matrac:( hogy kell?vízre nyomok csak kacsázás van úszás
  • Gólya #32456
    no még két kép a mai napra:)




  • kem001
    #32455
    Nálam nem fordult elő ilyen még..DD Emlékszem, amikor még egyedül élt a sim-em egy pici 1 hálószobás házba, majd utána jött egy nagy emeletes ház, végül meg Southfork Ranch.. Régóta meg van ez a ház már.
  • Gólya #32454
    na most akkor gondolj bele...mire apuka odaér anyukához egy nagy házban...és elfelejti, mit is akart csinálni...háááát...
  • kem001
    #32453
    Nekem 4 tagú a családom, + Kampecz Karola..DD
  • Gólya #32452
    spec. én sosem szerettem a nagy hodályokat - mire végigsasszézik a sim benne, elfelejti mit akar:) (ami azért ha ketten éldegélnek vagy többen - lássuk be, elég kínos lehet...)
  • kem001
    #32451
    Most nézem, hogy rajtam kívül mindenki kicsi házban él?DD
  • Gólya #32450
    no kéremszépen...

    igenis lánysim és teljesen normális lányként viselkedik minden tekintetben:)

    a virágok pedig megfagytak, illetve a fene tudja, lehet csak a kinézetük olyan, mert a növényeket ugyanúgy lehet gondozni és teremnek is, csak épp külsőre olyanok, mint akik megfagytak - tehát télikert felszámolva, marad a nyitott veranda, majd tavasztól ősz végéig kertészkedünk - a rózsák meg mennek szépen ki az udvarra
    no erre mondtam én, hogy aminek kint a helye, annak télen is kint a helye, nemcsak az év többi részében

    miért nem mükszik rendesen a Hópihe-nap Luci?
    minek/miknek kellene a normális rend szerint történni?

    ja igen...szerelmetes levelek jönnek ezerrel...nem győzöm a postaládát kirámolni...ki fogom írni, hogy tessék engem békén hagyni:)))
  • Joschka
    #32449
    Itt majd lehet csobbanni a tengerben meg a bánya tóban izs...DDDD
  • Joschka
    #32448
    Jééé, én meg azt gondoltam, hogy a félbe maradt szoci városom már meg sincs...csak közben egyszer át neveztem...lehet, hogy befejezem azt a kutyás simemet ide költöztetem be...hehe

  • Joschka
    #32447
    Eddig egyébként nem szoktak a sims 3 megjelenése óta hozzánk vágni semmit se karácsonyra...lehet, hogy majd meg gondolják magukat.

    Nehogy át hozzak egy-két dísz cuccot a sims 2 mikulásos cuccaiból...
  • Joschka
    #32446
    Megfogadtam, hogy nem fogadok senkivel...

    A múltkor egy jó kis TSR-es karifát begyűjtöttem...van rajta még szaloncukor is stb. A simem igényeinek az pont meg felelő lesz.
  • lucifer9393
    #32445
    fogadni mernék veled, hogy a Store is készül a karácsonyra. Most hogy van a simsben karácsony - vagyis hópihe nap - ami sajnos nem működik rendesen, tuti kiadnak egy egész szettet, remélem prémium karácsonyfával. És egy csomó sztem a sims 2-es karácsonyi csomagból lesz átkonvertálva, vagy nem legyen a nevem lucifer :D
  • Joschka
    #32444
    Csak pont a csaj nem...DDDD
  • Joschka
    #32443
    Húúúú, majd biztos ezek is kapósak lesznek, mert közeleg a Sánta Klausz.



    http://www.mediafire.com/?yik82aniq7am546
  • lucifer9393
    #32442
    ott a lámpa közvetlen felettük az kérlek, megfagyott :D
  • Joschka
    #32441
    Szerintem csak nincsenek eléggé azok megvilágítva.:)
  • lucifer9393
    #32440
    De a 3 rózsabokor akkor miért olyan fekete?
  • Joschka
    #32439
    Nem fagytak ám meg, csak vízhiányban szenvednek...nálam is így néztek ki, míg meg nem öntöztem őket.:)
  • Joschka
    #32438
    Tessék!

    Ironman baba (Ingyenes!)



    http://www.mediafire.com/?69a882ljegccvy1
  • Joschka
    #32437
    De van, mindjárt hozom...DDDD
  • Coolfire
    #32436
    Ez jópofa.:)Linked nincs?
  • Coolfire
    #32435
    Mert úgy áll ott,mint aki locsol.:))De rájöttem vaslogikával,hogy ez lánysim.Ami persze nem akadály,mert láttam már olyat,régen egy egyetemi bulin fogadásból.:)))
    Az lenne baj,ha lenne neki.
    Ő kapja a sok kéretlen szerelmes levélkét?Tegnap ahogy egy picit játszottam vele,elkezdte nálam is.:)
  • lucifer9393
    #32434
    A bokrok megfagytak bent is :D
  • Ironman2
    #32433
    JUJ!!! Nem raksz le rögtön!!!
  • Joschka
    #32432


  • Ironman2
    #32431
  • Ironman2
    #32430
    Szép képek!
  • Gólya #32429
    ej...miért látsz bele olyat, ami nincs ott? de szennyes fantáziád van:)
  • Coolfire
    #32428
    Az utolsó képen lévőt én is szoktam,csak inkább bokorba.
    Hű basszus,mennem kell.:))