44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #32547
    Ááááááá!!!!!Hibás ez a hujje trabi model...ki lógnak az első kerekei a lökhárítóból...grrrr
  • Ironman2
    #32546
    Na ezt irtam én is hogy jönnek elő az ismeretlen magok sorban a sarjamaxnál. (de hülye neve van neki)
  • Era40
    #32545
    ajnye..ilyen is van??nekem még szoknom kell teljesen..amíg ez a kieg ki nem jött,kicsit hanyagoltam a simset..valahogy meguntam..
  • Era40
    #32544
    valahogy nekem még tök idegen..az előző kieg meg fel sincs rakva..itt van a gépemen..de nem tettem még fel..
  • Ironman2
    #32543
    Ez az új ismerkedési rendszer.Nekem is jönnek jópofa dumával a hölgyek hogy szeretne velem randizni,én meg kinyomtam a telefont,pedig tényleg randizni akarnak velem,nem azért mert van csillagom,hanem csak úgy megtetszettem nekik valahol.Legjobb eset az volt mikor előadás után odaszólt a csaj hogy tetszik nekem,és akar engem.Odamentem hozzá,és elsőre lesmároltam,pedig még nem is voltunk barátok se
  • Era40
    #32542
    basszus..csak próbálkozom m ég ezzel az új kieggel..nem tudom semmit
  • Joschka
    #32541
    pfff...Az nem jó.

    Én meg át dolgozom az autókat a városhoz...DDDD
  • Coolfire
    #32540
    Ehhh...kidobott a játék,míg itt neteztem.Annyira mondjuk nem kár érte,mert csak a hópihe napot akartam megnézni,hátha az overwatchhal jó.De idegesítő,hogy már egyszerre nem tud sok progi futni,mert valamelyik bekrepál.
  • Joschka
    #32539
    Köszi!:)
  • Coolfire
    #32538
    Teesék a Plantation,próbáld ki.:)
  • Joschka
    #32537
    Hát én csak város építésnél alkalmazom ezt, ott meg ugye érthető, mert ha mondjuk tegyük fel neked meg tetszene a városom és oda adnám...ússe mondanám meg, hogy hová pakolgattam le őket...
  • Coolfire
    #32536
    Az úgy nem buli.:)
  • Joschka
    #32535
    Tudsz egyébként magad is bármelyik "termő" típusból le rakni a városban, ahol játszol bárhová amennyit csak akarsz.:)
  • Joschka
    #32534
    Sőt...(még sőtebb!)

    Tegnap mikor város építés közben le raktam próbaképpen egy fesztiváltelket egy méretes telekre majd ki is dobtam onnét...hát utána egy rakatnyi különbféle "termő maradt ott!!!!
  • Joschka
    #32533
    Hehehehee...

    Te sem ma léptél le a falvédőről, mi? Ne hülyítsen már...DDDDD

    "Plantation"???!!!...ez meg nekem új!
  • Coolfire
    #32532
    Hiába,mindennap tanulok valami újat.Ez jó dolog,nem kell vadászni a városbn.:)
    Igaz van Plantationom,ami minden létező növényt tartalmaz.Oda csak szüretelni kell járni.De mióta van sarjamax hanyagolom.:)
  • Coolfire
    #32531
    Akkor mondja azt,hogy menjünk szobára,ne nyalizzon itt.Amúgy sem tanultam új mesterséget.Micsoda ócska duma.
  • Joschka
    #32530
    Ja, aki esetleg nem tudná: Amikor le rakod a Sarjamax kertészeti állomást akkor utána azért fognak körülötte magok teremni, mert van hozzá adva egy magtermő is (a Sims Studio-tól) olyan, mint amiket a buydebug beírás után a "?" jeles szimbólumnál a Magtermők és Növényeknél találsz.
  • Joschka
    #32529
    Azért dobja be elé a nyarat, mert írták, hogy a játék a nyárral fog kezdődni.:)
  • Joschka
    #32528
    Ez az, amikor vannak ismerőseid, rajongóid...vagyis a simednek...
  • Joschka
    #32527
    Igen ez, plusz utána egy kicsit variálva van a szövege, de lényegében ugyan az a duma...ha be hülyül a játék akár tízszer ennyit is kaphat az ember...DDDD
  • Coolfire
    #32526
    Ezt akartam már megkérdezni:mi ez a duma a felső sarokban?Az évszakok óta mindig előjön.



    Ez csak a "tesztház" SV-ben.Tele van szellemmel.:)
    Hiába állítottam be 7 nap telet,elébaszott 2 nap nyarat is.:)
  • Coolfire
    #32525
    Hmm...ez nem hangzik jól.Pedig erre gyúrok.Az overwatch nem segít rajta?Mert az direkt az ilyen problémákra van.Ezek általában ütközések a játékban.
    Mindjárt belépek,és megnézem nálam mit művel.:)
  • lucifer9393
    #32524
    Hát eddig csak annyit tudok, hogy nálam és kemnél nem jött össze. Ha rendezel hópihe bulit, akkor a játék küld ad neked hozzá egy szőnyeget, tele ajándékcsomagokkal. Na most nekünk azt írta ki, hogy gondoskodjak elég helyről, és akkor küldik a csomagokat, de hiába pakoltam ki szinte az egész házat, semmi nem jött. A képeken pedig csak egy 4x4-es cuccról van szó. Kis kerek szőnyeg, csomagokkal rajta...
  • Joschka
    #32523
    Na, meg van a (V)olga izs!...DDDD

  • Joschka
    #32522
    Majd azt is meg lesem...Ez a golf meg a "bogarad" fogja majd a nyugatot képviselni...hehe
  • Joschka
    #32521
    Hopp meg is van, egy 74-es golf...DDDDD

  • Coolfire
    #32520
    Még egy Volga is jól mutatna az elvtársaknál.:)
  • Joschka
    #32519
    Na, ez jó lesz...meg esetleg még a régi NSZK-s kocka wolswagen Golf még mehetne ide...de wartburgot azt nem találok sehol sem...
  • Coolfire
    #32518
    Itt egy WV bogár.:)
  • Coolfire
    #32517
    Ehehe...
  • Joschka
    #32516
    És akkor rendesen használható lesz...DDDD
  • Joschka
    #32515
    Nem baj, már van legalább 3D-s model...majd megkérem kem-et, hogy készítesse ezt is el....:)
  • Joschka
    #32514
    DDDD...szerintem egyszerre nyúltunk rá!!!!!
  • Joschka
    #32513
    Hoppá, hoppá!

    Csak lesz trabi...most találtam a sims 2-höz...nem is gondoltam, hogy ahhoz valaki csinált. Igaz ez csak dísz lesz de legalább lesz...hehehe

  • Coolfire
    #32512
    Itt van egy tarbi,de szerintem a 2-höz való.
  • Joschka
    #32511
    Tudom, hogy nem kritizálni akartad...DDD De hát ha egyszer nem találtam eddig se trabi, se wartburg modelleket.
  • Coolfire
    #32510
    A te városkád,úgy rendezed ahogy akarod.Én csak ötletelek itt unalmamban.:)
    Nincs trabi a Sims 3-hoz?
  • Joschka
    #32509
    Ez már ilyen régi-új szoci városka lesz tudod....keverve lesz benne a régiből is meg az újból is. Van benne rendesen sivár ruszki lakótelep is, majd később több képet hozok és abban benne lesz az is.:)
  • Joschka
    #32508
    Csak Lada van a Sims 3-hoz még csak kedves Coolfire bácsi...sajna a többit még nem gyártották le...a Ladát is kem rendezte el, mert volt hozzá 3D model.

    Ja, meg van egy roncs Záporjóskám is, de az ott rohadt a bányatónál...DDDD