44549


no-warez.gif
  • kem001
    #32947
    Nem tudom, nem vettem meg még a háztartásomba.
  • Coolfire
    #32946
    Látom nagy avargyűjtő vagy.Nem tudod,lehet komposztálni a sarjamax-szal?Vagy csak gyújtogat a simed?
  • Ironman2
    #32945


    Jól van nyugi!
  • kem001
    #32944
    Elvileg valahogy így kellene kinézniük..
  • lucifer9393
    #32943
    mirpl beszélsz, textúrarészletesség a maxon van, vizuális effektusok is, fák részletessége is, simek részletessége is. Itt a semmi textúrát nem tudom mire érted, a föld meg van fagyva, csak a fák a bugosak.
  • Coolfire
    #32942
    Itt is írnak a Mac graf. hibáiról.
  • kem001
    #32941
    Azokból a törpékből nem kevés pénzt kerestem..DD De lehető legrosszabb helyekre teszi a játék őket mindig..
  • Ironman2
    #32940
    Nem akarlak bántani,de igen pocsék ez a grafika.Textúra szinte semmi,nálunk fényévekkel másabb a kinézete
  • kem001
    #32939
    Ilyet sem láttam még.. Valami nagyon nem jó nálad.. Árnyékok részletességét próbáltad beállításokban állítani?
  • Coolfire
    #32938
    Nem semmi.Van akinek törpékkel,és frigónyuszikkal rakja tele a telket.Nekem aranytorkot és frigónyuszit szokott pont az útba rakni.Párszor átrendezem a házat,mire rájövök,hogy azok a szarok akadályozzák.
  • lucifer9393
    #32937
    legfrissebb van fent.

    itt már éppen felgereblyéztem a leveleket, de a lényeg látszik szépen. figyeljétek az árnyékát a fának. mennyival dúsabb. Na meg kicsit látszanak a háttérben a kopasz fenyők is.
  • kem001
    #32936
    Vajon ha vennék egy macskát, megenné őket?DD
  • Coolfire
    #32935
    Ja.:)
  • kem001
    #32934

    Egyet be is fogtam, de pár hét múlva ki is nyiffant szegényem..DD Csíkos mókus..DD
  • Ironman2
    #32933
    DDDDD Állati kiadás!

  • Ironman2
    #32932
    Neked Mac-os géped van,nem?
  • kem001
    #32931
    Nekem egész ősszel Kampecz Karolina gereblyézett az udvarban..DDD
  • Coolfire
    #32930
    Én még nem is láttam mókust benne.Neked valami spéci kiadásod van?
  • kem001
    #32929
    Ott szerintem VGA lesz a ludas.. Próbáltad Driver-t frissíteni?
  • Joschka
    #32928
    Én eddig csak teszteltem egy telken a falevél hullást szépen is ment, de a levelek mind el tűntek a földről...hehe
  • Coolfire
    #32927
    Igen ezt észrevettem.Anno,ezt nem tudtam..
  • Joschka
    #32926
    Hát nálam sem tolonganak azért a feszt. parkban...de azért 4-5-en szoktak lenni az árusokon kívül. A minap egy másik kopasszal még vízilufiztam izs...
  • kem001
    #32925
    De még mennyi.. Teli van az egész kocsifelhajtóm velük..
  • lucifer9393
    #32924
    Írtam már ,sőt mutattam is. Az ősz elején szépen besárgulnak/barnulnak a fák – oké. Ősz második napján, a fák elkezdenek villogni, hol rózsaszínen hol élénkvörösen, hol barnán, ahogy közeledek, távolodok hozzájuk/tőlük változtatják a színüket, majd egyszercsak eltűnik róluk minden lomb, és gally is. Az árnyéka megmarad lombosnak, de a fa meg csak egy rossz pixeles valami lesz. A levelelek még hullanak, de lombok nincsennek. Még a fenyők is megbolondulnak és elszáradnak. Télen visszanőnek szépen a gallyak, persze csupaszan. Az működik normálisan. Úgy néz ki a gépem nem bírja azt a folyamatot, amikor fokozatosan kellene hullaniuk a leveleknek.
  • Ironman2
    #32923
    eh.olyan is van?
  • kem001
    #32922
    Nálam zombikkal volt teli a park.. Inkább visszatettem a no zomnbies módot..
  • kem001
    #32921
    Nálam nem volt semmilyen hiba sem még benne. Egyedül a mókusinvázió zavar kicsit benne..DD
  • lucifer9393
    #32920
    Az egész vészak folyamán ott lesz a fesztivál, és a második nap kapod az üzenetet, h. megérkezett a fesztivál. Elvileg a szabadnapon vannak ott a legtöbben, nekem akkorse. Max a 2 árus van ott, és ennyi. De az egész évszak folyamán élvezheted :)
  • kem001
    #32919
    Miért hibás nálad? Mi a gond vele?
  • Coolfire
    #32918
    Mi hibás benne,leírnád?Meg úgy mindenki a bugokat,amiket tapasztalt.Engem "csak" kidobált.:))
  • Coolfire
    #32917
    Igen,de ma játszani fogok,ha ébren maradok.Tegnap reggel óta elég fárasztó.
    Én marha 28 napra állítottam be az évszakokat.:))
    Azt írtad ugye,ha jól emlékszem,-hogy szombatonként van fesztivál.Erről küld értesítést is,és nyüzsi lesz?Mert a jelecske ott van a park felett,de egy sims sincs ott.
  • lucifer9393
    #32916
    nagyon változatos nekem a nyár meg a tél jön be a legjobban. Az ősz is tetszene, ha nem lenne nekem hibás....
  • kem001
    #32915
    Nálam 2 hetes lett a nyár most. Többi évszak maradt 7 napos.
  • Ironman2
    #32914
    Én 14 napra állítottam be az Évszakokat
  • Joschka
    #32913
    Nálam 20 napos a nyár...még van vissza vagy 18 nap...tavaszig...aztán végre megint nyár lesz...DDDDDDDDD
  • Ironman2
    #32912
    Akkor ok
  • lucifer9393
    #32911
    nálad még mindig nyár van amúgy? nem unod? Nekem ha egy évszak már 7 nap, már akkoris unom...
  • Joschka
    #32910
    No, már csak a deszka polcrendszert kell fel katatnom...asszem az Anoeskab csinálta azt...
  • Coolfire
    #32909
    Ez a Sims franchise kérlek.:)
  • Joschka
    #32908