44549


no-warez.gif
  • Coolfire
    #33834
    És olyanokat olvasok,ha bebugzik a postaláda(berakja az inventoryba a sok számlát,omni-t)akkor az ufók sem jönnek.Ja és megy a sim terhesen is melózni,meg ilyen finomságok.:)
  • Coolfire
    #33833
    Aki gyereket akar az ufóktól:
    Klatty
  • Ironman2
    #33832
    Szívesen!
  • kirsy
    #33831
    Közben megláttam kettővel előttem lévő linket, már tudom mi a hiba. Ironman2 köszönöm a linket, sokat segiett!
  • kirsy
    #33830
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni! Franciaországban a Kávézó konyhája küldetést, hogy tudom megcsinálni? Már csináltam 5 adag ételt mindegyik nagyon finom vagy jó minőségű, de nem engedi leszállítani még mindig. Benn vannak az eszköztárba pedig. Azt írja nincs meg minden eszköz az eszköztárba a teljesítéshez.
    Tudna valaki segíteni, mert már nagyon unom a főzőcskézést! :)
  • Tcsm
    #33829
    Nagyon köszi a válaszokat.Végre lejebb mehetek majd a piramisban :)
  • Ironman2
    #33828
    Na tessék Tcsm.Itt vannak a kalandok leírásai képekkel illusztrálva,és magyarul:

    Világ körüli küldetések
  • Gólya #33827
    egyszer belefutottam én is egy olyan helyzetbe, amiből nem volt kiút
    onnan kezdve csak úgy indultam oda, amikor már tudott a simem zeneportálni
  • Ironman2
    #33826
    Elakadtam én is.Azért folyamodtam leséshez
  • Gólya #33825
    de miért "lestél"?
    egyedül nem megy? :)
  • Gólya #33824
    persze, biztosan...csak azért mondtam, mert azt én is láttam, hogy "felújít" a mysims, ez meg most is megvan:)
  • Ironman2
    #33823
    okés,te nyertél,de én a mysimsről vittem végig a kalandokat,azért irtam le hogy ott is van végigjátszás
  • Gólya #33822
    egyébként anno én kerestem sok helyen, mert nekem is voltak gondjaim néha a kalandozások alatt, de a mysimsen tuti nem volt még akkor
    ezt az oldalt meg a hites csípte valahol
  • Gólya #33821
    ez viszont itt van - és most is :)))
  • Ironman2
    #33820
    A mysims.hu-n is részletesen le vannak irva a kalandok képekkel illusztrálva,csak sajna még nem rakták vissza,mert most alakulgatnak át.
  • Gólya #33819
    és megvan..........jeeeeeeeeeeeeeeee



    Tcsm!!!!!!!!

    itt nézz körül
  • Gólya #33818
    biztos, hogy nem a mysimsen volt - erre határozottan emlékszem, ui. ott nagyon ritkán fordulok elő

    kimondottan egy olyan oldal volt elmentve (csak sajna már nincs meg a könyvjelzőim között), ami kizárólag a kalandokon vezetett végig lépésről-lépésre

    próbálok keresgetni, valami majd csak beugrik róla

    (közben lőttem egy trójait... - ill. a kasperskym - itt az sg-n...teljesen megrémültem)
  • Ironman2
    #33817
    mysims.hu


    csak még nem elérhető a tippek-trükkök rovat,mert átalakuláson ment keresztül az oldal
  • Gólya #33816
    volt egy oldal korábban...sajnos nem emlékszem már rá, merre és hogy hívták - ott talán minden küldetés leírása szerepelt képekkel illusztrálva

    valakinek nem ugrik be véletlenül?


    megpróbálok visszakeresni itt a topicban, mert tuti volt róla szó...
  • Tcsm
    #33815
    Üdv,valaki meg tudná mondani, hogy a világ körül kiegészítőben, hogy lehet tovább menni piramisokban mert nem látok se üreget se ládát se forrást csak olyan dolgokat amiket csak meg lehet nézni.A piramist nem térképezhettem fel teljesen mert az a simem vágyai között van és nem teljesült még.Aki tudja a megoldást pls.
  • Joschka
    #33814
    Nálam a múltnap be krepált...azt nagy jó kedvemben úgy lett jó, hogy újra raktam a játékot....azóta eddig nem volt vele gond....amúgy csak telepítéshez használom a lauchert.:)
  • Mike
    #33813
    a launchert nem tudom úgy elindítani hogy ne fagyjon le
  • Mike
    #33812
    mondjuk nem is tette fel amiket felinstalláltam
    mehet a multipackerrel a kicsomagolás

    vicc
  • Mike
    #33810
    nálatok a launcher nem fagy?
    nálam simán
    de félrehúzom a hibaablakot, és szépen működik tovább
  • Ironman2
    #33809
    Sajna nem lehet,mert mennem kell aludni.Mindjárt kelek fél 3-kor.Nehéz a pékek élete,tudod.D Jóéjt!
  • Ironman2
    #33808
  • Mike
    #33807
    bizony ez kell nekem
    menjünk át a másik topikba és beszéljünk ;)
  • Mike
    #33806
    ja és az idegenek is jöttek 3x de azok nem pusztítottak el semmit
    és ez volt az a nap amikor a szerelőt megbaszta az áram és meghalt :D
  • Mike
    #33805
    hehe, egyik nap nekem is volt ilyen

    betörtek, de a kutya nem tudta elkapni
    utána kigyulladt a konyha
    utána jött a végrehajtó de azt a kutya elkergette,
    ezek után Franciaországban felgyújtották a kandallóval a házat, végül meg lefagyott a mentésnél :D
  • Ironman2
    #33804
    Van amúgy benne ferrari szék is:

    http://store.thesims3.com/setsProductDetails.html?productId=OFB-SIM3:21401
  • Ironman2
    #33803
    Egy bajnok álmai kollekció,abban volt a ferrari ágy:

    itten ni!
  • Mike
    #33802
    nekem is egy szál gatyában mászkálnak a hóban, máskor meg télikabátban is fáznak :D
  • Mike
    #33801
    nem engedi átépíteni a házat

    a másik családnál úgy halt meg a mentés, hogy valaki kiköltözött beköltözött, na ezt sem szereti
  • Mike
    #33800
    na ez meg a másik
    baromi nagy hely kell a dögöknek

    mondom neki menj enni, erre lefexik a kanapéra, felkel mert éhes, akkor elakadnak egymásban, na mondom ott dögölj meg ahol vagy, a 2-ben 8 simmel is elvoltam úgy hogy 1-gyel játszottam igazán, a többiek nagyjából csináltak amit akartak (a 3-ban is legtöbbször így teszek) hát majd csak túlélik
  • Ironman2
    #33799
    Na ez nekem is probléma az építkezés.Egyszerüen beakad a kép,forgatni nem lehet,és csak nagy nehezen tudok kilépni a vásárlás módba.Régebben sose volt vele probléma,főleg mikor a wirágbolti volt fent
  • Mike
    #33798
    én a gyerekekkel elvagyok, ám a dögökkel már nem
    van egy lovam, az állandóan rohangálna, alvás közben magányossá válik
    van 2 kutyám azok állandóan rágnának, éhesek, és van 2 kölyökkutya is, az agyamra mennek

    másik, hogy nem lehet építeni
    vagy építés közben fagy le (persze 3-4 óra után amikor már kész) vagy mentéskor
  • Mike
    #33797
    sziasztok

    melyik store csomagban volt ferrari ágy, nem emlékszik vki (vagy nem tudja megkeresni valahol?) szerintem 2009-10

    köszi!
  • Ironman2
    #33796
    Nekem még a földszintről is felrohannak ha sir a baba.Az egész házban meghallják amúgyis.Tényleg hülyeség volt ez a babatelefon
  • lucifer9393
    #33795
    Számomra ez egy sz*r Alig várom, hogy felnőjjenek a kölykök iskoláskorúvá, jó, hogy nem fogok nekik luxusgyerekszobát berendezni. Gyakran csak egy bölcső meg okító játékok vannak a szobájukban és kész. Én az etető széket se használom, nincs rá idegzetem. Kb. ilyen felesleges lenne számomra pelenkázóasztal is. A baba walkie-talkie meg szerintem felesleges, éppen eléégé hangosan tud sírni a gyerek, meg elég egyértelmű hogyha sárga v. piros a kis képe mögötti háttér, akkor gond van. Ettől jöhetett volna egy jobb szett is.
  • Joschka
    #33794
    Nam.