44549


no-warez.gif
  • Joschka
    #33914
    Hihihi!!!
  • Ironman2
    #33913
    Na kezdődik a livechat! Látunk trailert is,remélem:

    http://www.livestream.com/electronicarts
  • Ironman2
    #33912
    1.47 az új patch sorszáma
  • Ironman2
    #33911
    A bugok akkor továbbra is megmaradnak,sokmindent nem javítottak rajta.Ennek csak Jóska fog örülni,mert kijavították a CAW-t
  • Ironman2
    #33910
    Lesz egy prémium tárgy is az Egyetemi kiegészítőhöz,egy rejtélyes Maximus szobor.Hogy mi lesz a funkciója,még nem tudom:

  • Ironman2
    #33909
    Van patch is 1.46!

    A játékfrissítés a következő módosításokat tartalmazza:

    Az alapjáték frissítései:
    Kiküszöböltünk egy problémát, amely megakadályozta a simek házasságkötését.
    Kijavítottunk egy hibát, amely miatt a simek nem tudták használni a látcsövet.
    Kiküszöböltünk egy problémát, amelynek következtében a simek nem tudtak meteordarabokat gyűjteni.
    A Világteremtő frissítései:
    Kijavítottuk a Világteremtőben jelentkező mentési problémát.
    A világok immár a letöltést követően megfelelő módon települnek és jelennek meg a főmenüben. Ehhez nincs szükség a világok újbóli elmentésére sem. A probléma által érintett világok újratelepíthetőek az indítópanelről, és ezt követően megjelennek majd a főmenüben.
    A Pláza frissítései:
    Kijavítottunk egy hibát, amelynek következtében számos Pláza-béli kollekció nem a megfelelő szoba szerinti kategóriában jelent meg Vásárlás módban.
  • Ironman2
    #33908
    Vannak új képek is!



  • Ironman2
    #33907
    Bejelentették! Immár hivatalos a Sims3 Egyetemi élet!
  • kem001
    #33906

    1993 McLaren F1
  • Coolfire
    #33905
    Szia!Nekem megvan,de nem nagyon tetszik.Csak a kemence miatt van fent.:)
  • Flora2
    #33904
    Sziasztok, megvan valakinek az új EA-s Monte Vista szomszédság? Érdemes vesződni a beszerzésével? Mert a képeken messziről nézve gyönyörű a térkép-elrendezés, meg a rabbithole-ok se rosszak, de egyes lakóházak a közeli képeken elég gázul néznek ki.
  • Ironman2
    #33903
    Este Live chat,abba belenézek,aztán majd utána
  • Coolfire
    #33902
    Ma du. lehet,hogy beizzítom a gémet.Nem küldöd át az akrobatád?Én meg küldöm az énekesem.:))
    Hiába van egy vagon "barátom",nem akarnak se jönni se hívni.
  • Ironman2
    #33901
    A rengeteg cheaton kívül,viszont sok hasznos funkció van benne.Na én mentem,ennyi volt mára,majd holnap dobok fel még képeket
  • Coolfire
    #33900
    Még nem használtam,de ismerem.Nézegetem a crinrictet,onnan gyűjtöm az infót.:)
  • Ironman2
    #33899
    Ja,lehet szabályozni benne a skilleket is,meg kapásból elérhető az összes buydebug cucc,és a resetsim is csak egy kapcsoló nem kell beirogatni semmit se,sőt az összes életcéljutalom is elérhető,de ez már mind csalás
  • Coolfire
    #33898
    De ezeket a hibákat a TSS-nek kéne javítani..
  • Coolfire
    #33897
    Enélkül a tökös pitét sem tudja megcsinálni a sim,ha a főzőskillje nagyobb,mint 5.Sok mindenre jó,nem hülye ez a Twallan.:)
  • Ironman2
    #33896
    Egyébként vannak statisztikai adatok is mindenről,ebben a mastercontrollerben minden simről szépen összegyüjtve.Sőt be lehet azt is állítani hogy az NPC-k milyen munkákat csináljanak a városban,sőt olyant is láttam hogy 8-nál több simet is lehet engedni a háztartásban

    itt irja hogy miket tud:

    http://nraas.wikispaces.com/MasterController+TheList
  • Ironman2
    #33895
    Nraas Mastercontroller (1.42-es patchez jo!):

    http://nraas.wikispaces.com/MasterController+Phase+Nine

    Nincs automata emlék mod:

    http://modthesims.info/download.php?t=446281
  • Ironman2
    #33894
    Én pl.kipucoltattam vele az emlékeket,és felraktam az MTS-ből a nincs automata emlék modot,igaz ki lehet kapcsolni a főmenüben is.Amúgy a Saves mappában a travelDB.package tárolja az egész város simjeinek emlékeit.Ki lehet törölni azt nyugodtan,és tized annyi időre lecsökken a mentési idő
  • Ironman2
    #33893
    Na kérem szépen! Van megoldás a beragadt leltári tárgyak gyors eladására,és eltávolítására.Ezt úgy hívják hogy Nraas mastercontroller.Be kell rakni a MODS/Packagesba,és bármelyik simen,tárgyon előjön a master controller menü ha rákattintunk.Zseniális egy találmány,és le is van forditva magyarra.Az alapbeállításnál ott van hogy tárgy eladása,majd előjön az eszköztárunk,és szépen el lehet adni belőle mindent,még az omninövényeket is
    Annyi minden beállítás van ebben a mastercontrollerben hogy csak lestem.Szinte mindent át lehet bütykölni a játékban,egyfajta cheatt is,csak óvatosan bánni vele ám!!
  • Ironman2
    #33892
    Tényleg,most vettem észre.DDD
  • lucifer9393
    #33891
    Nem neked is az ősszel van gondod? A késő őszi képeden, a fatörzsek is olyan pirosak, mint a levelek. Vagy csak én vagyok vak?
  • Ironman2
    #33890
    A tárgyakra irtam hogy nem lehet megfogni
  • Mike
    #33889
    reset sim?
  • Mike
    #33888
    azt nem is kell
  • Mike
    #33887
    Még egy kérdésem lenne, régen ezt tudtam, átvettem pár sims2 tapétát a sims 3-ba, de már nem emlékszem hogy csináltam (ugye újraraktam az egészet a season miatt ha valaki nem tud róla, és most próbálom visszahozni a régi dolgaimat)
  • Ironman2
    #33886
    Csak az a baj,hogy meg se lehet fogni ezeket
  • Ironman2
    #33885
    Na ez első hallásra bonyolult egy kicsit,de megpróbálom.Bár a moveobjectet csak simán irtam be,és nem használtam elötte a testingcheatsenable on opciot
  • Ironman2
    #33884
    eh.megint előjöttek az akadási problémák.egy idő után meghülyül a játék,akkor már tökmindegy melyik verziót szedem le,valami nagyon bekavar
  • Mike
    #33883
    nekem meg úgy lett pénzem, hogy eladogattam az inventoryból a cuccokat, amit letett a padlóra, onnan is be lehetett húzni, eladtam újra, és amikor vmelyik tárgyat oda akartam tenni arra a területre, nem engedte, erre beírom hogy moveobjects on, szintet váltok fel, le, és hopp minden eladott cucc ott van egy kupacban, úgyhogy szerkesztő módban is eladtam újra. azóta vigyázok, hogy nem pillanat-állj idején adjam el a cuccokat
  • Mike
    #33882
    Sziasztok!

    Használta már valaki a pose player-t? okoz vmi gondot?
    ha mondjuk vmin akarom használni (pl. üljön a kanapén, azt hogy kell?)

    más: azt mondtam anno, hogy engem ez a tünde, boszorkány, vérfarkasos dolog nem érdekel, hát... nagyon tetszik
    végre egy kis szín van a játékban :D

    úgyhogy most új pályán boszorkány anu, tünde gyerek, egy macska nyomom, újra tetszik a játék, csak vmi erősebb gép kellene lassan :)
  • Ironman2
    #33881
    Az ablakok párásodnak rendesen:

  • Ironman2
    #33880
    Sunset Valley késő ősszel:

  • Ironman2
    #33879
    Ez durva azért,megszállták a mókusok a kertet:



  • Ironman2
    #33878
    Harmadik tipusú találkozások:

  • TomBond
    #33877
    Hát ez nálam nem akar összejönni! Mióta elköltöztem, se kertész, se melegház. Az esőztető rendszer az a melegház része? Azt se találom.
  • lucifer9393
    #33876
    Fogadjunk, hogy a mac os-es hibát az évszakokkal (ősszel) nem fogják javítani...
  • TomBond
    #33875
    Köszi! Használtam már, és tetszik. Azért keresem a "megfelelő" várost.