44547


no-warez.gif
  • Bal0924
    #35435
    Mi az a cumulativ ?
  • Coolfire
    #35434
    Mint utólag kiderült,a régi verzájú errortrap és overwatch miatt nem indult.A dokuban az EA mappát neveztem át,hogy ne lássa.Úgy indult el.De most már jó.:)
  • Mike
    #35433
    hát mert talán meg kellene várni belőlük a frissített verziót
  • Mike
    #35432
    na ilyenért a tini simemet fényes nappal tartoztatta a le a rendőrség, aputól kapott is 2 nap szobafogságot, mert kicsit sok volt már a rovásán aznap (nem mintha eldönthettem volna meg akarom-e büntetni, és ha igen mire. az EA eldönti helyettem, hogy neveljem a sim kölkeimet - így kell ezt, vesszőzés melyik patchtől lesz?)
  • Mike
    #35431
    ezt kicsit részletesebben mi nem tetszett, mit neveztél át
  • Mike
    #35430
    de kiderülnek
    mi teszteljük a terméküket úgy, hogy még fizetünk is érte
    az EA-nak van egy üzleti terve, elő kell rukkolni vmivel tavasszal és ősszel (ha bnem többször) tök mindegy hogy áll, kész van-e vagy sem
    arról nem beszélve, hogy a program a rengeteg kiegészítővel hatalmasra hízott, millió sorokkal, egyszerűbb lenne az egészet újraírni, mint toldozni-foldozni
  • Coolfire
    #35429
    Nekem sem sikerült a kisebb patchel.Próbáld meg a cumulativet,ha nem azzal csináltad.
  • Bal0924
    #35428
    Sziasztok!

    Nem tudom frissíteni a Sims-et..
    Letölti, elkezdi telepíteni és rögtön a végére ugrik azzal a szöveggel, hogy frissítési hiba: Érvénytelen állomány

    Mi a gond? Megoldás?
  • Joschka
    #35427
    Már a város készítésekor le raktam őket a lakótelepi házakhoz, de csak az új patch (1.50) óta lehet benne kotorászgatni.
  • Joschka
    #35426
    Bárhová lerakhatóak, ez nálam az új városomban Pestoriában van.
  • Coolfire
    #35425
    Ilyen konténer akárhol lehet,vagy csak SV-ban?
  • Coolfire
    #35424
    A 2 Nraas moddal(overwatch,errortrap) volt kínja.
  • Joschka
    #35423
    Na, a simem meg át ment guberátorba...csak a lába látszik ki belőle.

    Talált is egy Lapis lazurit nevű ércet!


  • Joschka
    #35422
    Ja, benne van már a Maxis logó is!
  • Coolfire
    #35421
    Ehhh..valami nem tetszik neki a doksi könyvtáramban,átneveztem,s rögtön el is indult...
  • Coolfire
    #35420
    Tudtam én,hogy túl szép,hogy igaz legyen.Nem elég,hogy a löncserből nem bírta felpatchelni-hibával leállt,a cumulative ráment,de el sem indul a játék.Rögtön becsokizok...
    Tényleg van már benne Maxis logó is?
  • Coolfire
    #35419
    Jobb későn,mint soha.:)
    Egyébként teljesen egyetértek.Mi a jó k**** a****** csinálnak a "hibajavítók"?
    Egy átnyálazva egész sok kritikus hibát kijavítgattak.
    Viszont,hol az okostelefon?Azt is megígérték,hogy a patch tartalmazni fogja.Mert én sem hiszem,hogy még tapasz egy kijön az egyetemig.
  • Gólya #35418
    nocsak...:O
    igen a tyúkszemükre léphetett valaki

    de azért komolyan...ezek nem derültek ki a tesztelések során? dehogynem, csak tojtak az egészre, mert piacra kellett dobni, különben éhenhaltak volna szegények...

    szégyellhetnék magukat...
  • Mike
    #35417
    Érdekes, hogy én eddig tinikkel nem kínlódtam ennyit mint most. Mindenért kapnak. Az ikrek közül az egyik vagy 3x lett lecseszve egy nap alatt, állt még büntetésben is. A 2-ben ilyenre nem emlékszem :)
  • Ironman2
    #35416
    Már az egyetem logó is ott van,akkor nem lesz több javítás addig
  • Joschka
    #35415
  • Roccio
    #35414
    úgy olvastam beyonce simsre :D:D:D
  • Joschka
    #35413
    A beyondsimsre is onnét hozhatták, azt tettem fel a technikai topokba....
  • Ironman2
    #35412
    Habár a patcheknél mindig úgy van hogy egyet javítanak ,kettőt elcsesznek vele.
  • Joschka
    #35411
    Most remélem az újabb világkészítő verzió jól fog majd működni és nem úgy mint legutóbb.
  • Ironman2
    #35410
    Már rajta van a hivatalos fórumon is:

    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/175477.page
  • Joschka
    #35409
    Hát engem eccer el is raboltak...meg tudtam velük dumálni is...mást tényleg nem.
  • Ironman2
    #35408
    Bár azt hozzá kell tenni,nálam a földönkívüliek csak annyiból állnak hogy odamegy a bejárathoz,motyog valamit,bevizsgál valamit,megint motyog valamit,majd elszáll.Idáig mindig így jöttek.DD
  • Joschka
    #35407
    Ja, 3 év csipke józsika álmodozásból!
  • Ironman2
    #35406
    LOL!
  • Ironman2
    #35405
    Na végre!!!! Felébredtek úgylátszik!!
  • Joschka
    #35404
    Játékfrissítés az 1.50 verzióhoz

    A játékfrissítés a következő módosításokat tartalmazza:

    Ingyenes tartalmak The Sims 3 alapjátékhoz

    A simek mostantól kukabúvárkodhatnak a Sunset Valley városában elhelyezett Közönséges szemetesben, és akár bútorokra vagy különféle gyűjthető holmikra is bukkanhatnak!
    Új, dísztárgyként használható légkondicionáló egységek és kapcsolóházak.
    Új talajfestés Építés módban.
    Új közlekedési lámpa a Világteremtőhöz.


    Az alapjáték frissítései

    A simek, macskák, kutyák és lovak a korábbi becsúszásos hibajelenség helyett ezentúl megfelelő animációt használnak a társas interakciók közben.
    A simek többé nem pattannak le, illetve torpannak meg, amikor átmennek egy ajtón.
    Az érvénytelen NJK simek által küldött ajándékok többé nem teszik használhatatlanná a postaládát.
    Frissítettük a The Sims 3 Álomállások Ködköpködő nevű ködgépét, hogy megfelelően átalakuljon az alapjáték új ködgenerátorává. A The Sims 3 Álomállásokban létrehozott, a The Sims 3 Évszakok megjelenését követően telepített telkeket a ködgép keltette vizuális hatások megfelelő megjelenítése érdekében újra kell telepíteni. Nem szükséges azonban újra feltölteni a tartalmakat a The Sims 3 Bazárba – azok a javítócsomag telepítését követően megfelelően működnek majd, akár a The Sims 3 Álomállások, akár az alapjáték ködgépével hozták őket létre.
    A ködgép az elhelyezését követően ismét mozgatható.
    A játék immár nem omlik össze, amikor a játékosok elhelyeznek egy tervrajzot egy alapzaton.
    A játék immár nem omlik össze, amikor a játékosok elhelyeznek egy tervrajzot egy felhőkarcolóban, illetve lakóépületben.
    Mostantól megfelelően használható a jobb egérgomb a kamera pozicionálására a tervrajzok előnézete során.
    A simek otthonában elhelyezett üdvözlőlapok többé nem zárják el az öltözőszekrényekhez vagy ágyakhoz való hozzáférést.
    Az alapfalakat a játék ezentúl fényzáróként kezeli. Ez megakadályozza, hogy a házak belsejében, teljesen zárt helyen található alapzat réseiben összegyűljön a hó.
    Azok a simek, akik már az 1.42 verziószámú frissítés megjelenése előtt rendelkeztek a rejtett műugrás jártassággal, mostantól használhatják az ugródeszkát.
    Többé nem jelennek meg Ominövényt tartalmazó, sérült ajándékcsomagok a világok között utazgató simek eszköztárában.

    Az Álomállások frissítései

    A kísértetek mostantól megfelelő módon jelennek meg az 5. szintű kísértetvadászok előtt, így azok zavartalanul haladhatnak előre a karrierjükben.

    A Leszáll az éj frissítései

    Többé nem omlik össze a játék az NJK karakterek által lakott otthonok ajtajának törlésekor.
    Ezentúl megfelelő animáció jelenik meg, amikor a simek a The Sims 3 Leszáll az éj szórakozóhelyein táncolnak közösen, akkor is, ha a The Sims 3 Természetfeletti erők nincs telepítve.
    Javítottuk a simek útválasztásához kapcsolódó teljesítményt Bridgeport városában.

    A Nemzedékek frissítései

    A párnacsatákkal kapcsolatos vágyak lényegesen ritkábban jelennek meg.

    A Vár a színpad frissítései

    A parkbéli fellépési helyszín mostantól bekerül a The Sims 3 Vár a színpad és az újabb kiegészítő, illetve tárgycsomagok telepítése előtt létrehozott mentési állományokba.
    A karaokegéphez kapcsolódó vágyak lényegesen ritkábban jelennek meg.
    Az óceánban úszó simekkel kapcsolatosan többé nem lesz elérhető a „Provokáció” interakció.

    Az Évszakok frissítései

    A simeknél ezentúl nem lép fel útválasztási probléma a fagyott vízfelületeken elhelyezett burkolólapon járva.
    A hotdogevő és pitefaló versenyek hatására a simek többé nem halhatnak – igencsak ironikus módon – éhen.
    A négy fal között nevelgetett haszonnövények többé nem merülhetnek téli álomba, illetve gyűjthetnek össze havat.
    A biodómokban termesztett haszonnövények ezentúl fagypont alatti hőmérséklet esetén sem merülhetnek téli álomba.
    A haszonnövényeket mostantól mindig megöntözi a vihar, túl a napi egyszeri ellenőrzésen.
    A földönkívüliek ezentúl olyan családok tagjait is elragadhatják, akiknek a telkén nincs elég hely a repülő csészealj megjelenéséhez.
    A simek többé nem válnak láthatatlanná, ha a The Sims 3 Évszakok eltávolításakor egy olyan játékállás is törlődik, amelynek a mentésekor egy simet épp elraboltak a földönkívüliek.
    A fesztiválhelyszíneket immár érvényes fellépési helyszínként tartja számon a rendszer, amikor a The Sims 3 Vár a színpad játékosai turnézni küldik a simjeiket a SimPort szolgáltatáson keresztül.
    A simek animációi a megfelelő módon alaphelyzetbe kerülnek az aktív fesztiválhelyszín szerkesztésekor.
    Jobb játékteljesítmény a repülő csészealj „Szállja meg a közösségi helyszínt” interakciójára kattintva.
    Jobb játékteljesítmény azokban az esetekben, amikor a simek egy zsúfolt telken tartanak vizeslufi- vagy hócsatákat.
    A The Sims 3 Álomállások jégszobrai többé nem olvadnak el fagypont alatti hőmérsékleten.
    A télen bulit rendező NJK simek többé nem jelölik meg a fürdőruhát ajánlott viseletként.
    Többé nem állnak alaphelyzetbe a simek, ha a játékos egy NJK sim jelmezbálja előtt menti, majd betölti a játékot.
    A fagy immár nem homogén fehér felszínként jelenik meg a padlólapokon és lépcsősorokon alacsony részletességi beállítások mellett.
    A tükröződő felszínek nem kerülnek vissza hirtelen az alapállapotukba, amikor olvadni kezd a hó.
    A tető szélén lecsöpögő vízcseppek nem halványulnak el a tetővel együtt.
    Mostantól könnyebb törölni a vizeslufi- és hócsatákat az akciósorból.
    A kesztyűk immár nem jelennek meg kétszer a Kinti viselet kategória kiválasztásakor.
    A simek ezentúl több időt tölthetnek el az esőben esernyő nélkül, mielőtt hatni kezdene rájuk a Bőrig ázva hangulatmódosító.
    A földönkívüliek által elkövetett simrablások gyakorisága (leszámítva azokat az eseteket, amikor a felhasználó szándékosan megnöveli ennek valószínűségét) csökkent.
    A simházakba tett földönkívüli látogatások gyakorisága (leszámítva azokat az eseteket, amikor a felhasználó szándékosan megnöveli ennek valószínűségét) csökkent. A simvilágba tett látogatások gyakorisága azonban változatlan.
    Csökkentettük annak valószínűségét, hogy egy NJK sim randevúra hívja a játékos által irányított simeket.
    Csökkent az esernyők elromlásának a gyakorisága.

    Pláza

    A citromok és a padlizsánok többé nem jelennek meg a Gyűjteménynaplóban.
    Az Esendő hasonmás voodoobaba, Lord Vladimir varázsüstje, a Jövendőmondó kristálygömb és Lady Hollótáncos Goth bűbájtára immár biztosítja a The Sims 3 Természetfeletti erők kiegészítőben bevezetett jártasságok fejlődését.
    Kijavítottunk néhány hibát, amelyek bizonyos telkek újratelepítésekor léptek fel.
  • Joschka
    #35403
    Az Nraas traveler moddal van időjárás egyiptomban is.
  • Mike
    #35402
    én is átköltöznék a szigetre azt hiszem, és beállítanék mindig nyarat, de hogy oldom meg, hogy a kölköknek ne kelljen állandóan suliba járniuk, csak hószünet van, nyári szünet nincs
    illetve ok, elutaznék valahová nyaralni, de azt sem lehet, mert tengerparti nyaralóhely, ahol mindig süt a nap, nincs
    még Egyiptomban sincs időjárás, meg tengerpart sem. Idióták ezek az EA-nál, mérhetetlenül bosszús vagyok
  • Joschka
    #35401
    Jó nekem az álomsziget is Mike, ott is szokott időnként esni az eső...nálam nyár meg tavasz van csak. Utálom a nyomasztó helyeket.
  • Mike
    #35400
    ez mekkora nyomorékság! azért nincsen nyári vakáció, mert hogy be tudod állítani, hogy a nyár hosszabb legyen mint egy gyerek életkorszaka, és akkor sosem menne suliba. Fasz EA megint játssza a hatóságot! Mi a fasz bajuk van azzal, hogy én mit hogy állítok be? Ez egy játék, b+
  • Mike
    #35399
    moonliht fall-t tudom javasolni. itt állandóan esik
  • Mike
    #35398
    másik: Simeriában nyári szünet nincs? meg nem lehet valahogy ezt a curflew dolgot kikapcsolni? kölöksim nem győzi az ikreket csesztetni, mert állandóan kimászkálnak éjszaka, A-s minősítéssel lógnak a suliból (sim 2-ben mindig csak 2 naponta jártak suliba az A+-os gyerekeim) persze utána azonnal megbocsát nekik, de ha nem akarom csesztetni a gyerekeket, akkor miért kötelező? elvileg én irányítom aput is. ez megint az EA faszsága. Majd ha akarom, lecseszem őket :(
  • Mike
    #35397
    Lakik még valaki moonlight fall-on? Egyszerűen nyomasztó. Alig süt a nap, állandóan esik az eső, tök sötét van. Szegény simjeim idén még le sem barnultak. Már 4 napja nyár van, de folyamatosan esett az eső, tegnap jégeső. Csak szegény simjeimet veri a Simsten, vagy másnak is állandóan csak esik itt? Mert ha igen, elköltözöm mondjuk arra a helyes kis korallszigetre
  • Joschka
    #35396
    Majd készítek egy sűrű-sötét erdős várost eccer, na ahhoz jó lesznek ezek a csordálatos gyöngyvirágok...hehe