44547


no-warez.gif
  • Mike
    #35515
    szno, szerintem a napfelkelte modom okozza a bajt, de még tesztelem, mert mindig akkor szarik be, amikor a nap felkel.
  • Ironman2
    #35514
    van az emlékeltávolítónak is 1.50-es változata már:

    http://www.modthesims.info/d/446281
  • Ironman2
    #35513
    eheh,a drink-nek van 1.50-es változata:

    http://www.modthesims.info/download.php?t=399992
  • Coolfire
    #35512
    Oké..vagy visszajön,v. restart.:)
  • Ironman2
    #35511
    Mindjárt, megyek,délután úgyis kidobtam a modokat,meg kell néznem va-e a kertésznek,meg a berugósnak új változata
  • Coolfire
    #35510
    Ez nagyon jól jött ki,mondhatom.ha nem lett volna tini és komornyik vajh' akkor is elmennek?Vagy bébicsőszt adott volna?
  • Ironman2
    #35509
    Nem tudnak vele ujjat mutatni,hehe

  • Coolfire
    #35508
    Nem jössz játszani?Már reggel óta nyomom,igaz 9 órája tálcán van,mert mennem kellett.Kivi vagyok,hogy jön vissza,ha egyáltalán visszajön.:)))
  • Coolfire
    #35507
    4 nappal a megjelenés előtt?Minek?De nem baj,ahogy látom a "csajom" fog megint dumálni..
  • Ironman2
    #35506
    Megint lesz élő cset március 1-én.

    http://simsvip.com/2013/02/22/sims-3-university-live-broadcast-3113/
  • Coolfire
    #35505
    Én az options.ini-n kívül mindent gyalulok,gyorsítót,logot,xml-t etc..nem bízom már bennük.:))
  • Coolfire
    #35504
    Szerintem nem,mert store tartalom.Arra az egyetem lesz hárklis.:)
  • lucifer9393
    #35503
    Aurora Skies csak az új patch után működik?
  • Mike
    #35502
    sajnos a cache törlés nálam alap
    szerintem a becsítelt unikornis okozza a galibár
    vagy a most berakott nraas nocd
  • Gólya #35501
    hogy neked semmi se jó
  • Coolfire
    #35500
    Csodás ez a játék mondhatom..:)
    Be lett ütemezve egy gyerkőc,mert minden vágyuk az volt.Eljött az idő,start a kórházba(apás szülés volt),de külön-külön.:)Oké,erre beindult a gyerekáradat,rögtön egy hármasikrek.
    Alig férnek el a házban 10-en(2 szülő+5 lány+1 fiú+1 kutya+1 komornyik).
    Hazaértek,nevelgetik a gyerekeket,jön a szülinap,erre nyertek valami utat,és otthagytál őket.Még jó,hogy 1 tini van,meg ott a komornyik.De pölö szülinapi bulit így nem lehet rendezni.Szóval zajlik az élet,mert szegény gyereknek ott a tanulás,és a 3 kistesó.A komornyik meg nem irányítható....
  • Coolfire
    #35499
    Akkor mi honnan a bánatból tudjuk?:)
    De pölö a cache fileok nem tudom mit keresnek ott,azok mehetnek.A legtöbb ruci,de régiek-passz.A KT csúnya,de már lejárt,mehet.
    SS:nem vesztesz semmit ha kitörlöd,legfeljebb másik ruhát ad a simre a játék.
  • Bal0924
    #35498
    A link lemaradt..

    http://kepkezelo.com/images/sqyqb76p6tlkksssz7dm.png
  • Bal0924
    #35497
    Sziasztok!

    Szeretném az összes mod-ot kiszedni, de előtte szeretném tudni melyik mire való. (csak a cenzúrátlanítót hagyom benn..)
  • Ironman2
    #35496
    töröld az 5 db cache.package végződésü fájlt a Dokumentumokban,minden patch telepítése után,én is azt szoktam csinálni,úgy megszünnek a komolyabb akadozások,a játék majd ugyis ujra létrehozza azokat
  • Ironman2
    #35495
    nagyon nehéz követni ezt a bugos foshalmazt.kijön egy javítás,szar lesz tőle az egész játék,el kell minden modot,CC-t távolítani hogyjó legyen.mire nagynehezen mindent hozzáigazítanak az új javításhoz,addigra megint jön 1 új,és kezdhetsz mindent előlről
  • Ironman2
    #35494
    nekem régebben volt olyan
  • Mike
    #35493
    vmi nem jó.
    csinált már nektek olyat a program, hogy kimész a telekről a kamerával, és az egész áll, kattintani nem lehet sehova, de hang, zaj van?
  • Joschka
    #35492
    Ezt jól meg aszontad!
  • Mike
    #35491
    eljárkálsz esténként a szomszédba és viszed ami mozdítható
  • TaffetaGolem
    #35490
    valaki megtudná nekem mondani, hogy hogyan lehet lopni? kleptomániás be van téve és az az életcélja a simemnek, hogy lopjon el 50ezer értékben összesen. milyen bűnöző az akivel nem lehet rabolni??:\ :))
  • Mike
    #35489
    és a sims2 hajótörött krónikákban érdekes módon meg tudták csinálni normálisan a banánfát, animációval együtt, csak át kellett volna onnan venni
  • Mike
    #35488
    tudod mi van, új animáció is kellett volna, arra meg már nem volt pénz
  • lucifer9393
    #35487
    Ez engem is idegesít. Ott a banánpálma mesh, és erre lomblevelűn nő...de a krumpli is a föld felett nő, és a gyökereket bokorról kell szedni.
  • Mike
    #35486
    ja én ilyen online vackokat nem csinálok
  • Coolfire
    #35485
    Nekem nincs egy darab cc-m sem.:)Ahol csetelsz,ajándékot küldesz,emléket osztasz meg etc.A turnét még nem is néztem,de ott is kiakadna.
    Lehet,hogy kevés már neki az asztali gép...azért csak fentvan minden,és 1.6GB store..
  • Mike
    #35484
    szoktam felvenni videót, nem fagy le.
    amióta s3pe-vel összeraktam kb 10-15 nagyobb package-be a mods könyvtárban lévő 2 gigányi, legalább több 100 package file-t, egész gyors lett a játék is
    az üzipanel az mi?
  • Mike
    #35483
    és akkor egy a ráadás

    mindkettő banánfa


    csak gondolom nem ugyanaz az ember csinálta

    a fák nagyon jók, élethűek, aki meg a kertészkedéshez csinálta a fákat, az meg biztos programozó :)
  • Coolfire
    #35482
    Mike még az a cuccod van,ami az aláírásodban szerepel?Neked nem fagy ki,ha egy kicsit "terheled"?Mert pölö a videót akarok készíteni,v. üzipanelt megnyitni,elszáll...eddig nem volt ilyen.
  • Mike
    #35481
    na akkor a sok szöveg után pár kép:

    kezdjük egy régebbivel, az ikrek itt még kicsik éppen énekelnek, aranyosak


    ez csak szimplán jópofa ruha, meg nézzétek ahogy áll :)


    itt még vörös hajjal és szárnyakkal


    itt meg már lázadni kell, meg véletlenül se hasonlítsunk a tesóra, kékkel. (Ő akart más színt, hát kapott)
    ellenben szép szine lett :) aki ezt csinálta vele, az meg állhatott a sarokba büntetésképpen (time out)
    ez volt az a pillanat is amikor megszűntek forever best friend-ek lenne egymással a testvérével. mint írtam korábban, baromi sokat veszekednek, állandóan büntetésben vannak, strapás korszak a tinédzserkor, tényleg a 2-ben nem így volt

    mielőtt vki megkérdezi miért vettem ilyen gépet, egyszerüen alig süt a nap ahol laknak, a nyárból is max 1-2 nap

    és a mostani szerzeményem, a ló amiből unikornist csináltam, köszönhetően a nraas mover-nek elég volt a lovat megcsinálni, már nem kellett hozzá külön felnőtt sim, aztán csak egyszerüen beraktam a háztartásba


    meg épült egy medence is, ha már aznapra éppen verőfényes napsütést mondtak, meg volt is rá elég pénzem
  • Mike
    #35480
    igen, ez is régi bug, mindenestre kerülni kell, hogy tiltás alatt kilógjon a kölöksim, mert utána így járkál mindenhova (azóta sem javították ezt?)
    eseteleg a master controller reset sim segíthet
    az EA féle resetsim erre nem jó

    más:
    megtaláltam a használt boltos csajt beragadva egy adag simmel egyik telken, végigreseteltem az összes simet, boltos csaj is visszakerült a boltjába, de baszik kinyitni. mit lehet csinálni?

    más:
    alkimista apukával könnyű menő alkimistának lenni, ikreim egyike alkimista babérokra pályázott, jelentkezett is alkimistának, aztán szépen elvitte apu üvegeit a boltba, eladásra, és egyből 9-es szintre ugrott, mert eladott 22k értékben elixirt :DDD
  • Mike
    #35479
    természetesen nálunk is, azt sem tudjuk mi az a warez vagy mi, ami itt tilos
  • TaffetaGolem
    #35478
    hőlégballont lehet később külön is vásárolni?

    nekem olyan bugom volt, hogy a tini apja megbüntette és az anyjától kért bocsánatot, hogy ne legyen 2 napig szobafogságban, mert így suliba sem tudtam menni... az anyja megbocsájtott neki, mehetett végre suliba is meg minden, de továbbra is úgy járt mint amikor titokban kiszökik. már több majdnem idős sim volt, de még mindig úgy ment... :))
  • Ironman2
    #35477


    mik eszedbe nem jutnak?
  • Bal0924
    #35476
    Nálam eredeti minden Sims3.